Ako používať funkciu Arts & Culture Google Match Face Match mimo USA

Ako používať Google Arts & Kultúra Face Match Feature mimo USA

Autor: Michael Smolski, 2018-01-30 16:07:22 in Entertainment
Mnoho ľudí o tom hovorilo na svojich sociálnych médiách. Spoločnosť Google uviedla, že s ňou už bolo vzatých 30 miliónov osôb. Je tu však len jeden problém. Ak chcete používať aplikáciu Google Arts & Funkcia porovnania tváre v kultúre mimo USA nemôžete.


Angličtina nebola prvým jazykom. V súčasnosti existuje takmer 7 000 jazykov. Je toho oveľa viac. Väčšina z nich je zaniknutá. Zomreli. Umenie však nie je zaniknuté. Nehovoríme jazykmi pred 500 rokmi, ale určite sa pozrieme na umenie už pred 500 rokmi. A spoločnosť Google priniesla toto umenie na obrazovky našich telefónov pomocou svojho článku Art & Kultúra app. A nielen staré umenie, ale aj moderné umenie. Či už ste v okolí umenia alebo nie, Google vám prináša umenie. Ich aplikácia je ako internetové múzeum.

Ako používať funkciu Arts & Culture Google Match Face Match mimo USA
Samotná aplikácia je skvelý spôsob, ako sa ponoriť do minulosti alebo sa inšpirovať, ale spoločnosť Google nedávno pridala funkciu, ktorá túto službu, ktorú mnohí ľudia nepočuli, počuli. Pridali funkciu rozpoznávania tváre, ktorá ľuďom umožňuje nasnímať selfie, ktorý sa potom analyzuje. Nemôžete používať Umenie Google & Kultúra tvár zápas funkciu mimo USA hoci. Ale ak ste v USA, na základe seba samého a analýzy spoločnosti Google, nájdete ľudí, ktorí vyzerajú podobne ako v minulosti.. Je zrejmé, že vždy nebudete mať dokonalé zápasy, koniec koncov, je to iba databáza umenia, nie všetkých, ktorí existovali.

Táto funkcia automaticky vyvolala záujem ľudí. Nie je to zmena života, ale skôr niečo zaujímavé. Niečo, čo vás možno bude inšpirovať, aby ste sa pozreli do svojej rodinnej histórie.
Všetci poznáme niekoho v televízii, ktorý vyzerá podobne ako niekto, koho poznáme. S touto novou funkciou sa nemusíme pozerať. Google nám prináša podobnosti. Nie sú to ľudia v televíznych reláciách, ale ľudia z minulosti. Naši dubbelgangers.

Ako používať funkciu Arts & Culture Google Match Face Match mimo USA

Možno vás bude zaujímať, ale z dôvodu obmedzení tiež nebudete môcť používať službu Google Arts & Kultúrne tváre sa líšia mimo USA.

Ale je tu trik...

Použite službu Google Arts & Funkcia Face Face Culture Outside of USA - Trick Google

Ale ako sa vám podarí obri, ako je Google? Rovnako ako u iných spoločností. Meníte miesta. A nie, nelietajte do USA len preto, aby ste urobili selfie. Namiesto toho prakticky zmeniť umiestnenie. Robí vám to niečo, čo vám umožňuje virtuálna súkromná sieť známa aj ako VPN. No, ak nežijete v Číne, ale je tu iný príspevok.

Sieť VPN vás udržuje v šifrovaní. Čo to znamená? To znamená, že nezáleží na tom, či to bude vláda alebo poskytovateľ internetu, čo robíte, bude bezpečné. Nikto to nebude vedieť. V takom prípade nemáte čo skrývať, ale pokiaľ váš dabovač nevyzerá príliš dobre.

Ako používať funkciu Arts & Culture Google Match Face Match mimo USA
Ak používate sieť VPN, môžete byť prakticky kdekoľvek, ak spoločnosť, ktorú používate, má servery v krajine, ku ktorej sa chcete pripojiť. PrivateVPN ponúka napríklad 56 rôznych umiestnení servera. Nie, že v tomto prípade budete potrebovať 56, pretože sa potrebujete iba pripojiť k serveru v USA.

Je to jednoduché. Ak sa nenachádzate v USA, pred pripojením k sieti VPN Google Arts & Kultúra Spoločnosť Google nebude zobrazovať novú funkciu zhody tváre. Keď sa však pripojíte k americkému serveru počas používania siete VPN a reštartujete aplikáciu Google Arts & Kultúra sa automaticky zobrazí po miernom posúvaní.

Ako to spraviť

Prvý krok k používaniu služby Google Arts & Funkcia porovnania tváre v kultúre mimo USA spočíva v zriadení účtu PrivateVPN.

  • Ak to chcete urobiť, prejdite na webovú stránku PrivateVPN a stlačte tlačidlo Kúpiť v pravom hornom rohu obrazovky. Nerobte si starosti. Ak sa vám nepáči, máte 100% záruku vrátenia peňazí.
  • Potom, ak plánujete využívať našu službu na iných zariadeniach, ako sú vaše telefóny, vyplňte požadované podrobnosti a choďte do sekcie Stiahnutie v dolnej časti obrazovky. Ak chcete, aby používala Google Arts & Kultúra tvár zápas funkciu mimo USA, potom jednoducho ju vyhľadajte v obchode s aplikáciami a nainštalujte.
  • Po inštalácii uveďte svoje údaje a pripojte sa k americkému serveru.
  • Otvorte aplikáciu Google's Arts & Kultúra a prejdite, kým neuvidíte otázku s otázkou, či je váš portrét v múzeu.

Pekná funkcia, ktorá zlepšuje históriu

Priznajme si to, nezmení to planétu, ale je to zábavný nástroj na vyskúšanie. A pekný spôsob, ako sa možno zaujímať o históriu, skúmaním ľudí, ktorých nájdete.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me