Ako používať americký Netflix v Kanade v roku 2018

Ako používať americký Netflix v Kanade v roku 2018

Autor: Michael Smolski, 2018-02-18 09:35:50 in Entertainment
Takže chcete používať American Netflix v Kanade? Samozrejme preto, že žijete asi 20 kilometrov mimo USA a máte priateľa, ktorý v USA žije len 40 kilometrov. Vidíte toho priateľa každý deň a často bývate u vás doma. Obaja tiež milujete Netflix. A jedného dňa ste sa rozhodli robiť televízne noci. Celá táto udalosť sa začala doma u vašich priateľov. Váš priateľ potom prišiel nasledujúci deň. Ak chcete vidieť, že sledovaná televízna relácia nebola v Kanade k dispozícii. A to je smutná realita pre mnoho ľudí. Susedia na mape, ale napriek tomu kompletne menia úplne iný svet, pokiaľ ide o obsah. Preto pravdepodobne budete chcieť používať americký Netflix v Kanade a ukážeme vám, ako to môžete urobiť v roku 2018..


Ako používať americký Netflix v Kanade v roku 2018
Od 3. novembra 2017 má Spojené štáty na Netflixe 1157 televíznych relácií a 4953 filmov. Kanada má iba 623 televíznych relácií a 2562 filmov. Môže to byť pre vás horšie, ak nie ste v Kanade. Írsko má iba 544 televíznych programov a 2419 filmov. Ak ste vo Francúzsku, máte k dispozícii iba 387 televíznych relácií a 1485 filmov. V Poľsku? Máte iba 206 televíznych relácií a 555 filmov. Aj keď všetky tieto krajiny stále poskytujú veľké množstvo filmov, jedna televízna relácia menej môže znamenať, že nemôžete pozerať relácie, ktoré ste chceli sledovať. Našťastie nezáleží na tom, kde žijete, ak chcete používať American Netflix za predpokladu, že nie ste v Číne a pravdepodobne tiež v Rusku a Iráne, nehovoriac samozrejme o Severnej Kórei.

Použite American Netflix v Kanade v roku 2018

Áno, najviditeľnejšou možnosťou by bolo prejsť do USA. Kto však chce cestovať do krajiny, aj keď je od televízneho programu vzdialený len 10 minút? Budete musieť vstúpiť do USA a pozerať sa na American Netflix bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Našťastie s technológiou to dokážete bez pohybu.

Kľúčom k tomu je mať virtuálnu súkromnú sieť (VPN). Ako to funguje? Sieť VPN umožňuje, aby sa vaša IP nachádzala v inej krajine pripojením na server v inej krajine av tomto prípade v USA namiesto Kanady, Veľkej Británie alebo kdekoľvek sa nachádzate.

Väčšina ľudí používa virtuálne súkromné ​​siete na služby, ako je Netflix, ale majú aj mnoho ďalších výhod, napríklad zábavu, napríklad zabezpečenie. Šifrovanie VPN zabraňuje tomu, aby vaše aktivity na internete videli vláda, poskytovateľ internetu a ľudia vo vašom okolí. Možno to nebudete vedieť, ale po pripojení k verejnej sieti Wi-Fi sa môžete dozvedieť, čo robíte, či ste v Starbucks alebo na letisku, všetci okolo vás. PrivateVPN poskytuje to najlepšie z najlepších v tomto prípade pomocou 256-bitového šifrovacieho kľúča, ktorý je takmer nemožný prelomiť.

Ale ako nastavíte VPN na používanie American Netflix v Kanade?

Ako používať americký Netflix v Kanade v roku 2018

Samozrejme budete potrebovať aplikáciu a budete potrebovať účet.

  • Začnime s tým, na ktorom zariadení plánujete používať American Netflix. Ak plánujete používať zariadenie so systémom Android alebo iOS, vyhľadajte v obchode s aplikáciami PrivateVPN a nainštalujte ho.
  • V počítači alebo Mac jednoducho choďte do dolnej časti našej stránky a stlačením tlačidla Stiahnuť vyhľadajte správnu verziu. PrivateVPN tiež spolupracuje s Amazon Fire TV Stick. Ísť do Kategórie a potom stlačte užitočnosť. Prejdite a nájdete to.

Po stiahnutí aplikácie si vytvorte účet. Môžete to urobiť na našich stránkach stlačením tlačidla na pravej hornej strane a uvedením položky Kúpiť. Je veľmi rýchle sa zaregistrovať pomocou jednoduchého trojkrokového procesu.

  • Máte aplikáciu. Máte svoj účet. Samozrejme by ste to otvorili. nenechajte.
  • Ak máte aplikáciu Netflix, najprv ju vypnite. V opačnom prípade to nemusí ihneď fungovať. A ak sa pozeráte z internetového prehliadača, možno bude potrebné vyčistiť aj vyrovnávaciu pamäť.
  • Nakoniec sa budete musieť pripojiť k serveru. V súčasnosti, pokiaľ ide o naše americké servery, Buffalo, New York 1 a Los Angeles pracujú pre Netflix.

Ale počkajte, nie je Netflix chytrý?

Vlastne sú. Netflix sa už nejaký čas snaží zničiť možnosť použitia VPN a niekedy ich úsilie funguje. Ak budete mať v roku 2018 v Kanade problémy s používaním amerického Netflixu, stiahnite si film alebo televíznu reláciu, ktorú chcete pozerať na Netflixe, prepnite svoj telefón alebo zariadenie do režimu v lietadle alebo vypnite Wi-Fi a mobilné dáta, predídete tým problémom.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me