Ako otvoriť blokované stránky v Spojených arabských emirátoch v roku 2019

Ako otvoriť blokované stránky v Spojených arabských emirátoch v roku 2019

Od PrivateVPN, 2019-01-14 17:54:59 in Travel


Vláda Spojených arabských emirátov vyžaduje, aby poskytovatelia internetu blokovali stránky, ktoré považuje za nevhodné v roku 2019 a predchádzajúcich. Nevieme, ktorá krajina neblokovala niektoré stránky. Ak však v roku 2019 pristupujete na nesprávny web v Spojených arabských emirátoch, môže vám hroziť väzenie až 6 mesiacov. Preto, ak čítate, ako pristupovať k blokovaným webom v Spojených arabských emirátoch, je tiež dôležité, aby ste vedeli, ako to urobiť správne, aby ste boli úplne v bezpečí..

A s týmto vám pomôžeme. Ale najprv...

Aké sú hlavné dôvody blokovania stránok v Spojených arabských emirátoch v roku 2019?

Ak stránka obsahuje obsah pre dospelých, obsah, ktorý by mohol šíriť negatívne informácie o vláde, je platformou VOIP alebo iba čokoľvek, čo sa nepovažuje za morálny kódex Spojených arabských emirátov, bude stránka zablokovaná. Nie je dovolené nič, čo pomáha rozbiť bloky.

Ako otvoríte blokované stránky v Spojených arabských emirátoch v roku 2019?

Buď opustíte krajinu alebo ju opustíte prakticky.

Váš poskytovateľ internetu blokuje obsah, pretože sa snažíte získať prístup k blokovaným webom v Spojených arabských emirátoch. ale čo keby stránky, ktoré ste sa pokúsili získať prístup, neboli zablokované, pretože k nim nepristupujete zo Spojených arabských emirátov, aj keď ste tam.


Ak sa prakticky môžete dostať do inej krajiny, kde nie je žiadna cenzúra obsahu, v roku 2019 budete môcť otvoriť blokované stránky v Spojených arabských emirátoch..

Ako to robíš? S VPN. Okrem toho štandardná sieť VPN nestačí na to, aby vás udržala v bezpečí a aby fungovala.

Prečo používanie VPN nie je dostatočné na otvorenie blokovaných stránok v Spojených arabských emirátoch v roku 2019

Spojené arabské emiráty nechcú, aby ste v roku 2019 otvorili blokované stránky v Spojených arabských emirátoch. Preto zavádzajú preventívne opatrenia, aby ste si mysleli, že ich môžete oklamať v prístupe na blokované stránky v Spojených arabských emirátoch..

Pri hľadaní služby VPN na boj proti cenzúre záleží na Stealth VPN. Stealth je režim v službe VPN, ktorý vám umožňuje nedetekovať sa. Pomysli na štandardnú VPN ako na niekoho, kto má na fotoaparáte CCTV kuklu. Jeden by si mohol byť vedomý jeho prítomnosti, ale nie sú odhalení. Keď Spojené arabské emiráty zistia, že niekto používa sieť VPN, zablokované stránky pre ne nefungujú.

A práve tu má Stealth VPN skutočnú výhodu. Spája sa s bežnou prevádzkou, čo znamená, že nikto nedokáže zistiť, že používate VPN. A to je kľúč k otvoreniu blokovaných stránok v Spojených arabských emirátoch v roku 2019.

PrivateVPN ponúka technológiu Stealth VPN na zariadeniach Amazon Fire, Android, Apple a stolných zariadeniach. Je to tiež najlepšia VPN pre Netflix, ako ju určilo Comparitech po 5 000 manuálnych testoch služieb VPN ponúkajúcich najširšiu škálu podporovaných serverov. Ponúka tiež pracovné servery pre najpopulárnejšie služby tam. Prečo by ste takéto funkcie potrebovali?? Zatiaľ čo v určitej oblasti môže byť k dispozícii sieť Netflix, rôzne oblasti majú odlišné množstvo obsahu. Možno vám chýba.

Ak chcete sledovať Netflix v Spojených arabských emirátoch, možno stojí za to sa na to pozrieť.

To však nie je všetko, na čo sa musíte pozrieť. Určité bezpečnostné funkcie sú dôležité, ak chcete otvoriť blokované stránky v Spojených arabských emirátoch v roku 2019 bez toho, aby ste riskovali svoju bezpečnosť.

Bezpečnostné prvky, ktoré musí VPN mať, aby mohla otvoriť blokované stránky v Spojených arabských emirátoch v roku 2019

Problémy so službami VPN spočívajú v tom, že v Spojených arabských emirátoch sú nezákonné, keď umožňujú ľuďom prístup k zakázanému obsahu, pretože prístup k zakázanému obsahu je zločinom. Pôjdeš do väzenia? S najväčšou pravdepodobnosťou nie. Ale ak sa niekedy dostanete do problémov s niečím iným, bude to zohľadnené.

Je lepšie byť v bezpečí ako ľúto, takže ak chcete otvoriť blokované stránky v Spojených arabských emirátoch, nezabudnite sa pozrieť na tieto stránky:

  1. Majte zapnutú ochranu proti úniku IPv6. IPv6 je dôležitou súčasťou VPN a zabezpečenia, ale môže tiež únikom znamenať, že môže občas vystaviť vašu IP, čo by vás vystavilo vláde Spojených arabských emirátov. PrivateVPN ponúka funkciu ochrany proti úniku IPv6, ktorá tomu zabráni.
  2. Rovnaké ako pri ochrane pred únikom DNS. Existuje oveľa väčšie riziko vystavenia sa únikom DNS a rovnako ako pri únikoch IPv6 môžete byť vystavení. PrivateVPN ponúka tiež funkciu ochrany pred únikom DNS.
  3. Zapnite vypínač zabíjania. Ak z akýchkoľvek dôvodov prestaneme pracovať aj s naším 99,98% prevádzkovým časom, váš internet bude vypnutý, takže vaše dáta nebudú vystavené, pretože nie ste pripojení k VPN. Platí to aj pre akékoľvek iné dôvody, ktoré nie sú spojené.
  4. Na vypnutie aplikácií použite stráženie aplikácií. Ak pristupujete k aplikácii, ku ktorej pristupujete iba pri používaní siete VPN, a chcete, aby bola táto aplikácia okamžite vypnutá, ak sieť VPN nefunguje, táto funkcia tak urobí..

Takto otvoríme blokované stránky v Spojených arabských emirátoch v roku 2019

Ak chcete otvoriť blokované stránky v Spojených arabských emirátoch, nie je to ťažké. Potrebujete iba nástroj so správnou ochranou.

Služby VPN sa používajú na celej planéte, a to nielen na obídenie cenzúry, ale aj na ochranu súkromia a na prístup k úplnej zábave, ktorú z geografických blokov nemožno ponúkať kdekoľvek na planéte. A to je to, čo PrivateVPN skutočne pomáha.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me