Ako odblokovať Facebook, keď je blokovaný

Ako odblokovať Facebook, keď je blokovaný

Autor: Michael Smolski, 2018-05-30 09:34:36 in Entertainment


Opustil som Facebook pred dvoma rokmi. Existujú ľudia ako ja a potom sú aj ľudia, ktorí chcú vedieť, ako odblokovať Facebook, keď je blokovaný. Či je ich Facebook blokovaný z dôvodu webového filtra v škole alebo keď je pripojený k mobilnému operátorovi, alebo či je to kvôli zablokovaniu Facebooku vládou krajiny.

Dôvod? Na tom nezáleží. Záleží na tom, že chcete odblokovať Facebook, keď je blokovaný a či je to možné bez ohľadu na to, či je blokovaný školou alebo vládou..

Čo by ste mali vedieť o Facebooku skôr, ako ho odblokujete

Pravdepodobne budete chcieť používať Facebook, pretože ho považujete za skvelý nástroj pre komunikáciu. A to je. Ale majte na pamäti. Facebook má hlavné nedostatky v ochrane osobných údajov, o ktorých sme už hovorili. O niekoľko týždňov neskôr Facebook vysvetľuje všetko lepšie.

Skutočným dôvodom, prečo by ste mali premýšľať o tom, či je pre vás Facebook vhodný, je to Facebook je ako tento veľký zdroj správ. A správy milujú negatívny postoj, pretože majú väčšiu trakciu. Okrem toho, keď sa pozeráte a čítate správy, na Facebooku sa rozhodnete, že nemáte na výber, a preto je skoro 24/7. Letecká nehoda. Streľba. Keď to celé vidíme, má to veľký vplyv na váš život.

Ak máte problémy, porozmýšľajte o tom, či je pre vás Facebook vhodný. Náš blog obsahuje obsah o prístupe na iné stránky, ktoré môžu byť blokované vo vašej krajine. Možno to bude pre vás lepšie. Napríklad telegram.

Ak je to skvelé, je to bezpochyby skvelý nástroj pre komunikáciu. Pokiaľ nežijete v Číne a zvyšok vašej rodiny žije v Spojených štátoch, pretože Facebook je zablokovaný v Číne, takže technológia, ktorá má pomôcť pri komunikácii, je absolútne zbytočná..

Odblokujte Facebook, keď ho vláda zablokovala

Práca, škola, knižnica, váš poskytovateľ internetu atď. Ak chcete odblokovať Facebook, keď nie je blokovaný vládou, je tento proces oveľa krajší.

Poďme si to vysvetliť.

S cieľom odblokovať Facebook, keď je zablokovaný nie vládou, musíte prinútiť školu alebo poskytovateľa internetu alebo čokoľvek alebo kohokoľvek, kto blokuje Facebook alebo akýkoľvek iný web v tejto veci, aby si mysleli, že k nemu nepristupujete.

Ako to robíš?

Vášmu poskytovateľovi internetu teda nemôžete povedať, že nemáte prístup na Facebook, ale na inú webovú stránku, ale môžete zabrániť tomu, aby váš prístup vyzeral ako nezmysel pre akýkoľvek blokovací nástroj..

Ak niečo vyzerá ako „nezmysel“, potom to nie je Facebook.

A to je to, čo potrebujete.

Facebook nemôže byť zablokovaný, ak nikto nevie, že k nemu pristupujete.

A s tým pomáha aj sieť VPN známa aj ako virtuálna súkromná sieť.

Stiahnete si nášho klienta PrivateVPN a následne sa pripojíte k jednému z našich serverov. Všetko, čo robíte na internete, je šifrované 256-bitovým šifrovaním.

Dôvodom, prečo je však odblokovanie Facebooku jednoduchšie, ak ho vláda neblokuje, je to, že sa pomocou našej služby môžete pripojiť k serveru vo vašej krajine. Ponúkame servery na 56 miestach, ale nezabudnite si pozrieť zoznam, aby ste sa uistili, že sa v ňom nachádza vaša krajina.

Po pripojení k serveru vo vašej krajine budete mať prístup ku všetkému, čo je k dispozícii vo vašej krajine.

Ak sa nepripojíte k serveru vo vašej krajine, môžete mať prístup k väčšiemu alebo menej obsahu v závislosti od servera, ku ktorému sa pripájate..

Odblokujte Facebook, keď ho vláda zablokuje

Toto je problém v Číne. Toto je problém v Iráne. A nielen tie.

Ak chcete odblokovať Facebook, keď je blokovaný vládou, musíte sa pripojiť k serveru VPN v krajine, ktorá neblokuje Facebook. A to je veľký zoznam krajín, takže s tým nebudete mať problém.

Ako už bolo spomenuté vyššie, pripojenie k serveru v inej krajine vám môže sprístupniť menej obsahu. Ale pokiaľ ide o krajiny, kde je blokovaný Facebook, takmer určite vám sprístupní viac obsahu.

Ako inštalujete program PrivateVPN?

Kliknete na tlačidlo Kúpiť v pravom hornom rohu obrazovky a následne prejdete našim 30-sekundovým registračným procesom, ktorý je dodávaný s 30-dňovou politikou vrátenia platby. Ak Facebook pre vás nepracuje, dostanete refundáciu, ak o to požiadate do 30 dní.

Po vytvorení účtu si stiahnite klienta a spojte sa s vašimi údajmi, potom sa pripojte k serveru vo vašej krajine alebo z vašej krajiny v závislosti od toho, kde ste a čo alebo kto blokuje váš prístup na Facebook..

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me