Ako obísť časové limity Wi-Fi na letiskách v roku 2018

Ako obísť časové limity Wi-Fi na letiskách v roku 2018

Autor: Michael Smolski, 2018-06-12 13:42:24 in Travel


Ste zaseknutí na letisku po dobu 9 hodín, pretože chcete ušetriť 200 EUR za let, takže lietate nepriamo. Na štyri hodiny získate bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Zvyšok? Zaplatené. To je drahé. Namiesto toho chcete vedieť, ako obísť časové limity Wi-Fi na letiskách. Prečo by ste mali platiť za používanie siete Wi-Fi, ktorá nie je taká skvelá? Napríklad na letisku Londýn Stansted.

Možno by ste mali platiť

Pre niektorých môže byť platenie tou pravou voľbou. Nebudete dosahovať rýchlosti, ktoré dostanete doma, ale bude to konzistentnejšia rýchlosť ako pri bezplatnom Wi-Fi.

Ide o to, že Wi-Fi je zadarmo, že ho používa veľa ľudí súčasne, čo vedie k častému preťaženiu. V kaviarňach je riadenie kvality Wi-Fi možné, pretože počet ľudí v kaviarni nie je nikdy taký veľký.

Pokiaľ ide o letisko, na letisku môžu byť tisíce ľudí naraz. A to je problematické.

Ak máte nejakú prácu alebo potrebujete uskutočniť obchodný hovor cez internet, namiesto toho, aby ste sa snažili obísť časové limity Wi-Fi na letiskách, mali by ste investovať do prémiovej verzie Wi-Fi na letiskách..

Nechcete to urobiť? Žiaden problém.

Ako obísť časové limity Wi-Fi na letiskách

Nepotrebujete konzistentné Wi-Fi a chystáte sa len na prehliadanie, písanie alebo skúmanie Instagramu? Skvelé. Letisko Wi-Fi to môže často zvládnuť.

Až do vypršania časového limitu na používanie bezplatného Wi-Fi.

Časové limity na letiskách nie sú veľké, ak musíte čakať dlhý čas.

Riešenie?

Samozrejme, podvádzanie internetu.

Často hovoríme o používaní VPN na podvádzanie internetu. Aj keď to funguje na podvádzanie internetu na webových stránkach, na ktoré pristupujete, je to iný problém. Aj keď VPN hrá tiež rolu, viac o tom neskôr.

Táto vec sa nazýva adresa MAC, ktorú má každý radič sieťového rozhrania. V podstate to má každé zariadenie, ktoré má Wi-Fi. Na rozdiel od adresy IP zostáva táto adresa rovnaká, a to je problém, pretože to je zvyknuté na to, ako dlho ste používali Wi-Fi, ku ktorému ste pripojení..

Nemôžete zmeniť MAC adresu, ktorá je mimochodom, a nie produkty spoločnosti Apple, ktoré by ste si chceli pomýliť, ale môžete systém podviesť, aby si myslel, že je to iné, a tým získate prístup k Wi-Fi s časovým limitom znovu a znovu, bez problémov.

PrivateVPN však nezodpovedá za vaše činy a robíte to na svoje vlastné riziko. Nezdieľajte, že nezdieľame spôsob, ako to urobiť na iPhone, pretože to nie je dosiahnuteľné bez serióznej práce, ktorá by mohla váš telefón potenciálne poškodiť..

Ako obísť časové limity Wi-Fi na letisku vo Windows

Na Windows stiahnite Technitium MAC Address Changer, nainštalujte ho, otvorte ho, vyberte sieťové pripojenie, ktoré je funkčné a funkčné a stlačte Random MAC Address a potom Change Now! To je všetko, čo musíte urobiť zakaždým, keď vám dôjde bezplatný internet.

Ako obísť časové limity Wi-Fi na letiskách v systéme Android

Choďte do svojho Obchodu Play a vyhľadajte Wifi Mac Changer od Usamy Abukmail, ktorý má viac ako 1 milión stiahnutí a stiahnite si ho.

Otvorte ho a stlačte na GENERATE RANDOM MAC, potom stlačte SIMPLE CHANGE.

To je všetko. Na svoju skutočnú adresu MAC sa samozrejme môžete vrátiť neskôr.

Ako obísť časové limity Wi-Fi na letiskách v systéme MacOS

Na zariadeniach Apple stiahnite a nainštalujte MacDaddyX. Po otvorení aplikácie vyberte sieť Wi-Fi a stlačte tlačidlo Náhodné a Zmeniť.

Ako hrá VPN úlohu??

zabezpečenia.

Podvádzanie adresy MAC pomáha so zabezpečením, ale na zabezpečenie VPN nie je nič podobné. A na tom veľa záleží, ak využívate bezplatné siete v takom rozsahu, že nie sú bezpečné. Vaše údaje môžu ukradnúť ktokoľvek. A keď je k nim pripojených toľko ľudí, toto riziko je ešte väčšie.

PrivateVPN ponúka 256-bitový šifrovací kód s 2048-bitovým DH kľúčom, čo znamená, že keď ste pripojení k jednému z našich serverov, ste rovnako bezpeční ako vlády, čo robí všetko, čo robíte, takmer nemožný prístup.

Ak sa niekto vedľa vás nepozerá priamo do vašej obrazovky.

Jo, a ak používate VPN a pripájate sa k serveru v inej krajine, môžete použiť niektoré geoblokované služby, s ktorými pravdepodobne budete mať pri lete problém..

Ako získať PrivateVPN? Kliknutím na tlačidlo Kúpiť prejdete našou super rýchlou registráciou a následným stiahnutím a inštaláciou nášho klienta. A pripojte sa a práve tak ste v bezpečí.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me