Ako nastaviť Hulu v Kanade v roku 2018

Ako nastaviť Hulu v Kanade v roku 2018

Autor: Michael Smolski, 2018-04-18 14:01:07 in Entertainment


Chcete vedieť, ako založiť Hulu v Kanade v roku 2018? Správne. Netflix môže byť tou najlepšou najlepšou voľbou pre zábavu celkovo, pretože je k dispozícii vo viac krajinách ako akýkoľvek iný film & Platforma na vysielanie televíznych relácií, ale Netflix nie je Hulu. Pokiaľ nepozeráte jednu z pôvodných relácií Netflixu, pravdepodobne nebudete môcť dlho sledovať novú epizódu relácie. Netflix nie je taký veľký v Hulu, pokiaľ ide o aktuálnosť, ale je oveľa väčší, pokiaľ ide o zobrazovanie vecí na celej planéte, pretože Hulu nie je vôbec k dispozícii mimo USA..

Čítate o tom, ako nastaviť Hulu v Kanade v roku 2018, takže Hulu bude k dispozícii aj vám!

Najťažšia časť, ak chcete založiť Hulu v Kanade

Nastaviť podobnosti amerického Netflixu v Kanade je pomerne ľahké. Hulu je však úplne iný príbeh. vidieť, Ak chcete získať prístup k streamingovej službe, musíte väčšinou zmeniť svoju polohu. Dá sa to urobiť bez toho, aby sme v skutočnosti išli do krajiny, a to ešte neskôr, ale pokiaľ ide o Hulu, to nestačí. A to je veľmi ťažké.

Na používanie Hulu potrebujete americkú kartu. Nič iné nebude akceptované. A preto je neuveriteľne ťažké používať Hulu v Kanade alebo kdekoľvek inde.

Existuje však niekoľko spôsobov, ako to dosiahnuť. Prvá metóda spočíva v tom, že máme amerických priateľov. Ak poznáte niekoho, kto žije v USA, opýtajte sa, či môžete použiť jeho kartu. Alebo ich radšej požiadajte, aby vám Hulu nastavili pomocou karty a potom ju vybrali. Na registráciu potrebujete iba americkú kartu. Neskôr môžete platiť prostredníctvom darčekových kariet.

Druhá možnosť? Získať predplatenú kartu z USA. Či už idete na výlet alebo či si jeden kúpite online. Odporúča sa však výskum, pretože Hulu majú právomoc blokovať kartu. Len si uvedomte, že nie každá predplatená karta bude fungovať. Získanie fyzickej karty pravdepodobne zvyšuje pravdepodobnosť, že karta bude pracovať s Hulu v porovnaní s virtuálnou kartou, ale virtuálna karta môže tento proces urýchliť, pretože nemusíte čakať tak dlho.

Najdôležitejšia časť, ak chcete nastaviť Hulu v Kanade

Získanie karty je najťažší proces nastavenia Hulu, ale to je dôležité iba pri vytvorení účtu. Váš účet však musí tiež fungovať.

Prinútiť Hulu, aby si myslel, že ste v Amerike, je najdôležitejšie, pokiaľ ide o používanie Hulu v Kanade, ako keby si Hulu nemyslel, že ste v USA, nedovolí vám to. Preto je naša služba rozhodujúca. Ak nechcete ísť do USA zakaždým, keď používate Hulu, musíte byť v USA prakticky. Urobíte to pomocou VPN.

Naša služba sa nazýva PrivateVPN a naše americké servery vám umožnia používať Hulu, ale máme aj mnoho ďalších na celom svete, ktoré vám umožnia pozerať na obľúbené BBC, ITV, nadchádzajúce majstrovstvá sveta a oveľa viac..

Nezabudnite sa však nahlásiť prostredníctvom našej zákazníckej podpory a zistiť, či čokoľvek, čo chcete použiť, funguje s našou službou.

 • Ak chcete získať PrivateVPN, stlačte tlačidlo Kúpiť v pravom hornom rohu obrazovky a zaregistrujte sa pomocou nášho trojstupňového procesu registrácie. Jo a mimochodom, ak sa vám nepáči, že sa vám páčia, máte 30 dní na úplnú refundáciu.
 • Prejdite do časti Prevziať v dolnej časti našej stránky a stiahnite si správnu verziu svojho zariadenia.
 • Nakoniec ho nainštalujte a otvorte PrivateVPN a pripojte sa k jednému z fungujúcich serverov Hulu.

Práve teraz sa volajú funkčné servery Hulu New York 1 a Buffalo. Keď sa napriek tomu budete pohybovať v službách, uvidíte, ktoré služby sú podporované.

Pravdepodobne by ste sa však nemali zaregistrovať na serveri Hulu, kým sa nepripojíte k serveru VPN.

Registračná časť

Registrácia je pomerne jednoduchá, ale je tu jedna vec, ktorú by ste mali vedieť. Počas registrácie musíte uviesť platný americký PSČ. Na tento účel vyhľadajte v službe Google nejaký druh generátora PSČ a použite to, čo sa pre vás vygenerovalo.

Nastavenie zariadenia Hulu v zariadeniach Android

Ak chcete nastaviť Hulu v Kanade, aby ho sledovala vo vašom smartfóne, musíte tiež zmeniť fakturačnú adresu svojho Obchodu Play..

 • Ak to chcete urobiť, choďte na payments.google.com a kliknite na nastavenie.
 • Stlačte na symbol, ktorý vyzerá ako ceruzka vedľa vašej aktuálnej krajiny. Mal by sa objaviť text, ktorý vás požiada o vytvorenie nového profilu.
 • lis ďalej potom vyberte USA ako svoju krajinu a potvrďte ju stlačením ďalej znovu.
 • Potom musíte zadať americkú adresu s PSČ. Rovnakým spôsobom, aký je uvedený pri registrácii Hulu, nájdite na internete generátor. Väčšina týchto generátorov vám poskytne adresu.
 • Nakoniec choďte na nastavenie nasledovaný aplikácie. Vyhľadajte Obchod Google Play a stlačte Nútene zastavenie nasledovaný skladovanie a gombík veľkými písmenami, VYČISTIŤ DÁTA.

Robte to všetko, keď ste pripojení k sieti VPN. A ak to nefunguje. Zopakujte údaje zúčtovania a vynútite zastavenie aplikácie a samozrejme počkajte niekoľko minút.

Nastavenie Hulu na zariadeniach iOS

Ak na zariadeniach Apple zmeníte adresu, prídete o svoje aplikácie. Namiesto toho si musíte vytvoriť nový účet. Samozrejme, keď ste pripojení k VPN.

 • Ak chcete vytvoriť nový účet, odhláste sa zo svojho súčasného účtu iCloud a choďte do účtu nastavenie nasledovaný iCloud kde sa zobrazí tlačidlo súvisiace s vytvorením nového Apple ID.
 • Potom sa musíte zaregistrovať. Nie je to také jednoduché, ako je naša registrácia u nás, ale mali by ste byť schopní to urobiť bez problémov.
 • Na výzvu použite generátor PSČ, aby ste uviedli adresu, ako je uvedená zmienka o tom, ako nainštalovať Hulu na Android.
 • Pre platbu vyberte nikto. Možno bude potrebné zadať aj americké číslo pre toto hľadanie generátora telefónneho čísla v USA.
 • Po vytvorení účtu by ste mali mať možnosť vidieť Hulu v App Store. K svojmu starému účtu iCloud sa samozrejme môžete pripojiť až potom.

Takto založil Hulu v Kanade v roku 2018

Chceli ste vedieť, ako nastaviť Hulu v Kanade, ako to robíte. Nie je to také ťažké, ak získate prístup k americkej karte. Ak tak neurobíte, je to prakticky nemožné. Bolo to pred niekoľkými rokmi. Ale vitajte do roku 2018. Akonáhle sa tento problém vyrieši, je to ľahké. Všetko, čo potrebujete, aby ste boli pripojení, je PrivateVPN, ach a samozrejme musíte zaplatiť svoje účty za Hulu.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me