Ako nastaviť aplikáciu DAZN v nepodporovaných krajinách

Ako nastaviť aplikáciu DAZN v nepodporovaných krajinách

Autor: Michael Smolski, 2019-06-25 22:12:44 v príručke


DAZN je skvelý. Nielenže to uľahčuje vysielanie športu na požiadanie, oveľa jednoduchšie ako kedykoľvek predtým, ale tiež ho robí lacnejším ako kedykoľvek predtým v závislosti na tom, kde si. Väčšina krajín vrátane Spojeného kráľovstva, kde bola založená spoločnosť DAZN, nie je v súčasnosti podporovaná. V tejto príručke sa zaoberáme nastavením aplikácie DAZN v nepodporovaných krajinách.

Kroky, ktoré musíte podniknúť na nastavenie aplikácie DAZN v nepodporovaných krajinách

Predtým, ako aplikáciu získate, musíte oklamať DAZN, aby si myslel, že ste v podporovanej krajine. V opačnom prípade sa nebudete môcť zaregistrovať. Keď už hovoríme o registrácii, musíte použiť kartu z jednej z podporovaných krajín.

Fun? Nie. Úspory z toho, že by DAZN ročne, mohli dosiahnuť viac ako 700 dolárov. Pre mnohých je to veľa peňazí.

Ak chcete nastaviť aplikáciu DAZN v nepodporovaných krajinách, nebude to najjednoduchší sprievodca, aký ste kedy čítali, ale nakoniec to bude stáť za to, a my urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme to vysvetlili jednoduchým spôsobom. ako sa dá.

Blázon DAZN na nastavenie aplikácie DAZN v nepodporovaných krajinách

Táto príručka bude v čase uverejnenia tohto sprievodcu DAZN fungovať iba s americkým, talianskym a kanadským DAZN. Toto sú dve miesta DAZN viac ako v ktoromkoľvek inom sprievodcovi, ale pracujeme na tom, aby fungovali všetky miesta DAZN, pretože každé miesto má niečo jedinečné, či už ide o šport navyše alebo ligu / federáciu, ako sú UFC alebo NBA..

Kľúč? VPN.

Ak ste niekedy čítali niektorého z našich ďalších sprievodcov, potom viete, že zvyčajne ide o službu VPN, ktorú používate. Služby VPN vám umožňujú zmeniť vašu polohu bez pohybu. A to je kľúčový prvok, ak chcete nastaviť aplikáciu DAZN v nepodporovaných krajinách.

PrivateVPN je jednou z mála VPN služieb, ktoré podporujú DAZN. V našej aplikácii, ktorá je k dispozícii na zariadeniach Android, Apple, stolných počítačoch a Amazon Fire TV Devices, sa zobrazí karta so servermi, ktoré podporujú DAZN. Pripojte sa k jednej z nich a DAZN bude oklamaný.

Toto je prvý krok, ak chcete nastaviť aplikáciu DAZN v nepodporovaných krajinách.

UŽITOČNÝ TIP: Keď bude k dispozícii viac miest DAZN, tieto sa pridajú na kartu DAZN, čo znamená, že budete mať prístup k ešte ďalším miestam DAZN.

Vytvorenie účtu DAZN na nastavenie aplikácie DAZN v nepodporovaných krajinách

Toto je najťažšia časť tejto príručky.

Ak chcete nastaviť aplikáciu DAZN v nepodporovaných krajinách, na registráciu potrebujete kartu z podporovanej krajiny.

Či už je to z USA, Kanady alebo Talianska.

Dobrou správou je, že aspoň máte na výber. Pokiaľ ide o nastavenie Hulu, funguje iba americká karta.

Naše rady týkajúce sa získania karty z jedného z týchto regiónov?

  1. Spýtajte sa niekoho, kto ho má. Opýtajte sa, či vám ho umožní používať. V opačnom prípade ponúknite ich zaplatenie alebo zdieľanie služby.
  2. Získajte virtuálnu predplatenú kartu vydané v jednom z uvedených regiónov.
  3. Získajte predplatenú kartu vydané v jednom z uvedených regiónov.

Druhá možnosť môže byť najrýchlejšia, pretože na internete nájdete virtuálne predplatené karty, ktoré pracujú so službami. Kľúčom je mať prostriedky na takomto účte. Ak tak neurobíte, nebudete sa môcť zaregistrovať, a preto nebudete môcť nastaviť aplikáciu DAZN v nepodporovaných regiónoch.

Majte účet DAZN + prístup k PrivateVPN? To by vám malo umožniť sledovať DAZN vo webovom prehliadači, ale v prípade zariadení iPhone alebo Amazon Fire TV Stick musíte nastaviť aplikáciu DAZN. A teraz sa k tomu dostaneme.

Ako nastaviť aplikáciu DAZN v nepodporovaných krajinách, keď prichádza na zariadenia Apple

Ak chcete nastaviť aplikáciu DAZN v nepodporovaných krajinách, na zariadeniach Apple sa musíte najskôr odhlásiť z účtu iCloud na svojom aktuálnom zariadení..

Potom to urobte a vytvorte nový, založený na niektorom z vyššie uvedených miest.

To vám umožní nastaviť aplikáciu DAZN v nepodporovaných krajinách.

Nezabudnite na svojom aktuálnom účte zmeniť polohu. To bude mať za následok stratu všetkého!

Ako nastaviť aplikáciu DAZN v nepodporovaných krajinách, keď ide o zariadenia so systémom Android

Pokiaľ ide o zariadenia so systémom Android, spoločnosť Google vydala jednoduchého sprievodcu o zmene polohy vášho obchodu Google Play.

Na zariadeniach s Androidom je však sledovanie DAZN vo vašom webovom prehliadači skutočne jednoduché. Vo svojom webovom prehľadávači jednoducho vyberte lokalitu Desktop.

Ako nastaviť aplikáciu DAZN v nepodporovaných krajinách, keď prichádza na zariadenia Amazon Fire TV Stick

  • Ak si chcete stiahnuť DAZN na svoju Fire TV Stick, prejdite vo webovom prehliadači na svoj aktuálny účet Amazon.
  • vybrať účty & zoznamy, nasledovaný Spravujte svoj účet a obsah.
  • Zmeňte svoj región tak, aby bol v USA.
  • Na zariadení Amazon Fire TV vyberte položku nastavenie nasledovaný Môj účet.
  • Deregister a prihláste sa späť do svojho účtu.

Z času na čas majú niektorí ľudia problémy so sťahovaním aplikácie po zmene svojich regiónov. Problémom by mohlo byť odstránenie vášho aktuálneho spôsobu platby. Ak to nefunguje, možno budete musieť pridať nový spôsob platby, či už z virtuálnej karty alebo z fyzickej karty. Vydané v USA. (Nebudeme vám účtovať žiadne poplatky. Amazon to robí za účelom overenia.)

Takto nastavíte aplikáciu DAZN v nepodporovaných krajinách

Ľudia majú tendenciu používať bezplatné streamingové stránky na internete, pretože ich krajina má obmedzené pokrytie alebo preto, že si nemôžu dovoliť alebo zdôvodniť predražený televízny balík. Spoločnosť DAZN tieto problémy rieši pomocou mimoriadne dostupnej verzie 9,99 dolárov mesačne.

A to najlepšie? V tejto príručke, ako nastaviť aplikáciu DAZN v nepodporovaných krajinách, ste tiež zistili, ako zmeniť svoje regióny na DAZN. A to znamená, že môžete sledovať viac DAZN ako všetci ostatní.

Ak ste považovali tohto sprievodcu za užitočného, ​​nájdete aj sprievodcov o prístupe k ďalšiemu obsahu Netflix alebo o používaní zaujímavého softvéru Hulu, spolu s mnohými ďalšími skvelými sprievodcami na našom blogu..

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me