Najlepsze urządzenie do przesyłania strumieniowego dla telewizora na 2020 r. (Najlepsze 4)

Najlepsze urządzenie do przesyłania strumieniowego dla telewizora na 2020 r. (Najlepsze 4)

Autor: Michael Smolski, 22.12.2019, 09:54:20 w przewodnikach


Twój inteligentny telewizor? To jest bezużyteczne. Jeśli chcesz jak najlepiej korzystać z transmisji strumieniowej, potrzebujesz telewizora z wystarczającym oprogramowaniem, a to właśnie jest najlepsze urządzenie do transmisji strumieniowej dla telewizora. To urządzenie z najlepszym oprogramowaniem.

Najlepsze urządzenie do przesyłania strumieniowego na telewizor do 2020 roku? Jest czterech pretendentów. Apple TV, Amazon Fire TV, Roku i Chromecast. Wszystkie mają pewne zalety i wady.

Czwarte najlepsze urządzenie do przesyłania strumieniowego na telewizor - Apple TV 4K

Każdy użytkownik Apple bez wątpienia będzie cieszył się funkcjami urządzenia Apple TV, takimi jak AirPlay, która umożliwia bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe między urządzeniami, ale właśnie dlatego to urządzenie jest tylko na miejscu 4.

Telewizor apple jest bardzo przyjazny dla Apple, ale jest tylko przyjazny dla Apple. Dlatego nie dostaniesz YouTube na 4K. A to nie wystarczy, jeśli chodzi o oglądanie telewizji. Zwłaszcza, że ​​wersja 4K Apple TV zaczyna się od 179 USD i 199 EUR w Europie.

Na Apple TV uzyskasz dostęp do wszystkich najnowszych platform przesyłania strumieniowego, w tym do Apple TV Plus firmy Apple, która, co zaskakujące, jest dość niska, przynajmniej dla Apple, ale w tej chwili jest dość ograniczona pod względem treści, ale jest bezpłatna przez rok, kiedy kupujesz Apple TV.

Jednak nie będzie działać na urządzeniach z Androidem...

Dla kogo jest wart Apple TV 4K? Miłośnicy ekosystemu Apple.

Poza tym nie ma powodu, aby go zdobyć. Zwłaszcza, że ​​w rzeczywistości można uzyskać 3 wymienione poniżej urządzenia w połączeniu za mniej niż cena 4K Apple TV.

3. najlepsze urządzenie do przesyłania strumieniowego? Google Chromecast

Google Chromecast przypomina AirPlay dla tych, którzy nie mają tylko urządzeń Apple.

Możesz zsynchronizować go z telefonem, tabletem lub komputerem z Google Chrome w kilka sekund.

Główną różnicą między Chromeastem a Apple TV jest to, że potrzebujesz urządzenia do uruchomienia Chromecasta. Czy to tylko włączenie Netflix w telefonie i kliknięcie wyskakującej ikony, a niektórzy mogą uznać to za irytujące.

Osobiście uważamy, że wygodniej jest użyć naszego telefonu, aby najpierw włączyć to, co chcemy oglądać na naszym telefonie, ale posiadanie pilota byłoby również świetne.

Teoretycznie masz Chromecasta w formie AirPlay i masz dostęp do strumieniowego przesyłania wszystkich usług z twojego telefonu, bez Apple TV +, więc pytanie brzmi, dlaczego to jest lepsze?

Cóż, jak można go dostać za jedyne 69 USD & 64 EUR za wersję 4K i 35 USD & 29 € za wersję standardową.

Jego największym ograniczeniem jest to, że zawsze musisz połączyć się z jakimś urządzeniem i nie ma na nim żadnych aplikacji, które możesz po prostu włączyć, dzięki czemu jest to naprawdę urządzenie do przesyłania strumieniowego.

2 miejsce zajmuje Roku Streaming Stick+

Roku jest bardzo zbliżone do tego, jak powinny wyglądać urządzenia do przesyłania strumieniowego dla telewizora na 2020 r., I jest to najtańsze urządzenie do przesyłania strumieniowego 4K HDR, które obecnie kosztuje zaledwie 44 USD lub 33 EUR ze zniżką w Europie i 29 USD za Premiere Roku, które również obsługuje 4K.

Urządzenia Roku są kombinacją tego, co zwycięzca tego najlepszego urządzenia do przesyłania strumieniowego dla ofert telewizyjnych, Amazon Fire TV Stick i Apple TV.

I szczerze mówiąc, jest to platforma, która wprowadza innowacje od bardzo dawna, obsługując 4K i HDR 10 na długo przed Apple na Apple TV.

Nie działa jednak w Dolby Vision, choć ma to znaczenie tylko wtedy, gdy masz doskonały dźwięk.

1. miejsce - Amazon Fire TV Stick

Najlepsze urządzenie Najlepsze funkcje. I tak, zaskakująco, ogólnie najlepsza cena za to, co dostajesz.

Możesz kupić Amazon Fire TV Stick w rozdzielczości 4K za jedyne 49,99 USD lub mniej, jeśli nie potrzebujesz tej 4K.

4K. HDR 10. Dolby Vision. Mniej niż 1/3 ceny Apple TV.

Za zaoszczędzone pieniądze możesz otrzymać 10 miesięcy Hulu, ESPN + i Disney +, dzięki pakietowi Disney Plus.

W przeciwieństwie do Apple, Amazon przyjęła podejście otwartości. Możesz zainstalować praktycznie wszystko na tym urządzeniu, nawet jeśli nie ma go w sklepie Amazon Appstore.

I chociaż aplikacje nie będą działać w stylu Apple, ponieważ wszystkie są aplikacjami na Androida, masz swobodę instalowania aplikacji na Androida, których nie ma nawet w sklepie Amazon Appstore, dzięki czemu jest to najbardziej otwarte urządzenie do przesyłania strumieniowego dla telewizora. Tak, możesz nawet zainstalować Kodi na Fire TV Stick.

Ceny i otwartość już stawiają to urządzenie na szczycie w porównaniu z innymi urządzeniami do przesyłania strumieniowego, z tą różnicą, że Amazon jedzie dalej.

Oferuje także oficjalne wsparcie dla usług VPN, takich jak PrivateVPN, co ma kluczowe znaczenie dla najlepszych opcji rozrywki, zwłaszcza jeśli mieszkasz poza USA.

Bez VPN poza USA nie będzie można oglądać filmów Disney +, Hulu, ESPN +, American Amazon Prime, DAZN i wielu innych. Usługa VPN umożliwia wirtualną zmianę lokalizacji, co oznacza, że ​​nie będziesz mieć problemów z dostępem do całej rozrywki, którą chcesz.

...Chociaż zależy to również od usługi VPN, z której korzystasz. Wszystkie te platformy wspomniały, w jaki sposób środki przeciwko usługom VPN oznaczają, że nie wszystkie usługi mogą je odblokować.

Dlatego ważne jest, aby zwracać uwagę na jakość ponad ilość. I spójrzmy prawdzie w oczy, czasami wszyscy zakochujemy się w ilości.

PrivateVPN koncentruje się na jakości ponad ilością, dlatego chociaż inne usługi mają tysiące serwerów, PrivateVPN nie, a jednocześnie obsługuje usługi przesyłania strumieniowego, których chcesz używać, ze stałą prędkością.

Oferujemy 7-dniowy okres próbny, który nie wymaga karty kredytowej, abyś mógł ją wypróbować sam.

Są to najlepsze urządzenia do przesyłania strumieniowego dla telewizora na 2020 r

Urządzenia do przesyłania strumieniowego? Jeśli mieszkasz poza USA i chcesz uzyskać dostęp do dowolnej usługi przesyłania strumieniowego niedostępnej poza USA, urządzenia Amazon są jedyną opcją, ponieważ obsługują usługi VPN.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me