Najlepsza usługa VPN w Wielkiej Brytanii na rok 2018

Najlepsza usługa VPN w Wielkiej Brytanii na rok 2018

Autor: Michał Smolski, 19.09.2018, 18:41:17 w usłudze VPN


Szukasz najlepszej usługi VPN w Wielkiej Brytanii na rok 2018? W zależności od tego, kim jesteś, Twoje potrzeby i funkcje będą się różnić. Najlepsza usługa VPN w Wielkiej Brytanii może być postrzegana przez znajomego jako coś innego. Chodzi o twoje potrzeby. A to oznacza, że ​​najlepsza usługa VPN powinna mieć wszystko, czego może potrzebować użytkownik. W przeciwnym razie dla niektórych osób jest to najlepsza usługa VPN w Wielkiej Brytanii.

Jaka jest najlepsza usługa VPN w Wielkiej Brytanii na 2018 rok? I jakie funkcje oferuje?

Nie bycie Amerykaninem ani Brytyjczykiem zapewnia bezpieczeństwo

Nie tylko te dwa kraje nie zapewnią ci pełnego bezpieczeństwa, jeśli korzystasz z VPN w nich, ale są to dwaj najwięksi gracze, jeśli chodzi o rynek VPN i brak bezpieczeństwa.

Rządy mają zbyt dużą kontrolę nad prywatnością i bezpieczeństwem na tych rynkach, co oznacza, że ​​jeśli zrobisz coś nie tak, Twoje dane mogą zostać przesłane do kogoś i może zostać złapany.

Oczywiście nie powinieneś robić czegoś, co jest niewłaściwe, ale VPN zapewnia bezpieczeństwo w pełni, niezależnie od twoich zamiarów. Najlepsza usługa VPN w Wielkiej Brytanii na rok 2018 musi zapewniać bezpieczeństwo, szczególnie w świecie, w którym prywatność jest tak dużym problemem.

PrivateVPN? Jest wyposażony w 2048-bitowe szyfrowanie z AES-256, który jest najwyższym poziomem szyfrowania na rynku. Nie ma ani jednej istoty ludzkiej, która mogłaby sobie pozwolić na przejście obok niej.

Ale to nie wystarczy. Wiele firm VPN prowadzi dzienniki, nawet jeśli twierdzą, że tego nie robią. Prawda wychodzi na jaw, gdy ktoś zostaje aresztowany. PrivateVPN to szwedzka firma, która musi przestrzegać surowych szwedzkich przepisów dotyczących prywatności. Nawet jeśli zależy nam na tym, co zamierzasz, nie możemy legalnie wiedzieć. NIE ZACHOWUJEMY ŻADNYCH DZIENNIKÓW!

Co się stanie, jeśli VPN przestanie działać??

Jest mało prawdopodobne, ale przez cały czas zdarzają się mało prawdopodobne rzeczy. Lepiej dmuchać na zimne. Jeśli najlepsza usługa VPN w Wielkiej Brytanii na 2018 r. Polega na zapewnieniu bezpieczeństwa, jest to koniecznością.

PrivateVPN oferuje ochronę przed wyciekiem IPv6, co oznacza, że ​​jeśli kiedykolwiek zostaniesz rozłączony z jakiegokolwiek powodu, będziesz nadal bezpieczny, ponieważ twój Internet również się rozłącza, co oznacza, że ​​twoje dane nie wycieku.

Serwery mają znaczenie, jeśli chodzi o najlepszą usługę VPN w Wielkiej Brytanii

Po bezpieczeństwie szukasz serwerów. Szukasz sieci VPN z serwerami w krajach, które oferują specjalne usługi, do których nie masz dostępu. PrivateVPN oferuje 56 różnych lokalizacji serwerów i ich liczba. I to wystarcza dla 99% użytkowników, ponieważ nieuwzględnione kraje to najczęściej lokalizacje z niewielkim dostępem do Internetu i bez wyłącznych treści.

Najlepsza usługa VPN w Wielkiej Brytanii na rok 2018 powinna być w stanie współpracować z Hulu, Netflix i Amazon Prime, a także z BBC, a PrivateVPN robi to.

Ty też chcesz prędkości

Połączenie z serwerem VPN jest świetne, ale chcesz też prędkości. Możliwość oglądania amerykańskiego serwisu Netflix w Wielkiej Brytanii jest świetna, pod warunkiem, że można oglądać ten serwis Netflix w dobrej jakości.

Usługi VPN mają złą reputację pod względem szybkości, ponieważ większość firm kupuje swoją pojemność internetową tylko od witryn hostingowych, a nie od dostawców tranzytu IP. PrivateVPN kupuje pojemność Internetu głównie od dostawców usług tranzytu IP bezpośrednio, co pozwala na korzystanie z Internetu bez ograniczeń, jakie dawałyby witryny hostingowe.

Kto chce dużo zapłacić?

Im więcej funkcji, tym więcej płacisz. Dobrze?

A to oznacza, że ​​najlepsza usługa VN w Wielkiej Brytanii na rok 2018 może nie być tą, która oferuje wszystko, jakbyś nie mógł sobie na to pozwolić, to nie jest najlepsza usługa, prawda??

PrivateVPN oferuje najlepszą ofertę, jeśli chodzi o usługi VPN wybrane przez BestVPN.

Aha, i jesteśmy tak pewni, że będziesz zadowolony z naszej oferty, że oferujemy pełny zwrot pieniędzy przez pierwsze 30 dni, jeśli nie będziesz zadowolony.

I na koniec, jeśli kiedykolwiek będziesz mieć problemy, nasza obsługa klienta również wygrała nagrodę wybraną przez vpnMentor.

„PrivateVPN jest jak butikowy VPN; kiedy chcesz poczuć, że ktoś troszczy się o ciebie i słucha twoich potrzeb, możesz na nim polegać. ”

Najlepsza usługa VPN w Wielkiej Brytanii na rok 2018

Najlepsza usługa VPN w Wielkiej Brytanii na rok 2018 musi zapewniać bezpieczeństwo, a nie tylko powiedzieć, że tak. Nie ufaj nam w tym, zaufaj naszemu prawu. Musi być też szybki, bo dlaczego miałbyś zwolnić w 2018 roku? Pliki stają się coraz większe. Ważnym czynnikiem jest również cena, ile płacisz za to, co dostajesz? Właśnie o to chodzi w PrivateVPN. Zapewnienie funkcji w doskonałej cenie. Najlepsze z obu światów.

Jak się zarejestrować? Kliknij przycisk Kup w prawym górnym rogu strony, a następnie przejdź przez naszą 30-sekundową rejestrację. Na koniec pobierz naszego klienta i podaj swoje dane, i to wszystko.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me