Najlepsza sieć VPN do gier (a czy naprawdę tego potrzebujesz?)

Najlepsza sieć VPN do gier (a czy naprawdę tego potrzebujesz?)

Michael Smolski, 26.08.2019 13:57:52 w Rozrywka


Jeśli kiedykolwiek szukałeś przewodnika po najlepszej sieci VPN do gier, znajdziesz treści, które nie mają sensu, ale są napisane wyłącznie z myślą o SEO. VPN będący „wieloplatformowym” nie jest tak naprawdę powodem, dla którego potrzebujesz VPN do grania. W tym przewodniku mówimy o tym, dlaczego możesz potrzebować najlepszej sieci VPN (lub jakiejkolwiek innej sieci VPN w tym zakresie) do gier, ponieważ nie wszyscy jej potrzebują, a następnie, jak skonfigurować ją na każdej platformie.

Większość osób, które szukają najlepszej sieci VPN do gier, potrzebuje jej, ponieważ obecnie nie mogą grać w większość gier

Czy to Chiny nie zezwalają na pewne amerykańskie platformy, których wymagają niektóre gry. Lub czy to USA nakładają sankcje na Iran, co powoduje, że amerykańskie produkcje nie są dostępne w Iranie, najlepsza sieć VPN do gier będzie w stanie rozwiązać problem.

Chociaż teoretycznie większość usług VPN powinna być w stanie rozwiązać problem, w zależności od poziomu cenzury w kraju, w którym gra, w którą chcesz zagrać, nie działa. I niestety sankcje i cenzura występują zwykle w parach.

Jeśli w kraju, w którym się znajdujesz, zostały nałożone sankcje:

Bloki z powodu sankcji są bardzo łatwe do ominięcia. Są to problemy, które często nie wymagają najlepszej VPN do grania i można je rozwiązać za pomocą niemal każdej dostępnej usługi VPN.

Dlaczego? Ponieważ firmy hazardowe chcą, abyś grał w gry. Jest to dla nich niezbędne. Ale muszą także przestrzegać prawa, aby nie wpakować się w kłopoty. Z tego powodu wprowadzają blokady geograficzne, które uniemożliwiają ci granie w gry, ale jest to również łatwe do przejścia, pod warunkiem, że usługa VPN ma serwery w regionach, w których gra nie jest blokowana.

Gdyby to był Hulu, musiałbyś przeczytać cały przewodnik na ten temat. Jednak tak nie jest. Dlatego nie potrzebujesz najlepszej sieci VPN do grania, aby ominąć tego rodzaju blok geograficzny.

Jeśli w kraju, w którym jesteś, obowiązują sankcje + / lub cenzura:

Cenzura często oznacza, że ​​twój kraj ma również zakaz usług VPN. Skuteczność takiego zakazu? To zależy od kraju. Na przykład Chiny są w tym bardzo dobre, ponieważ nie można tam uruchomić standardowej sieci VPN.

Najlepsza VPN do grania w krajach takich jak Chiny? Jest to VPN, który obsługuje Stealth VPN, i to do wszystkiego, czy to w grach, czy nie. Coś, co oferuje PrivateVPN.

Zobacz, usługi VPN są łatwo wykrywalne jako usługi VPN, ponieważ ich ruch nie łączy się ze zwykłym ruchem. Coś, co rozwiązuje Stealth VPN. Jeśli twoja VPN ma taką opcję, jest to najlepsza VPN dla Ciebie, ponieważ będzie w stanie ominąć rząd, a także wszelkie sankcje.

Czy naprawdę potrzebujesz najlepszej sieci VPN do grania lub jakiejkolwiek sieci VPN do grania, jeśli Twoje gry nie są blokowane geograficznie?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest, że płacisz za internet najwyższą cenę, a na papierze masz świetne połączenie, ale jeśli chodzi o to, twoja gra w jednym momencie może być całkowicie w porządku, w innym staje się całkowicie niegrywalny?

Nazywa się to ograniczaniem przepustowości Internetu i niezależnie od tego, czy o tym słyszałeś, czy nie, jeśli grasz w gry lub ogólnie używasz dużo Internetu, najczęściej odczuwałeś to częściej niż raz.

Ograniczanie dostępu do Internetu jest czymś, co dostawcy robią, aby „zminimalizować zator”Z ironią tworzy zator, dla ciebie, jako osoby, która najbardziej potrzebuje Internetu.

Większość dostawców jest w stanie to zrobić, ponieważ większość krajów nie ma odpowiednich przepisów prawnych, aby temu zapobiec, a jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego gra, która nagle działa doskonale, nie może być odtwarzana przez kilka minut, w większości przypadków nie są to serwery gry, ale twój dostawca Internetu korzystający z dławienia internetu.

Jeśli zainwestujesz w bardzo drogi router, możesz faktycznie obejść ten problem, ponieważ niektóre routery, takie jak AmpliFI, mogą przełączać się między pasmami przepustowości i omijać problem, ale czy warto wydać ponad 300 USD z tego powodu, gdy VPN może ominąć dławienie również przez oszukiwanie twój dostawca internetu?

Być może spróbuj sam z PrivateVPN. Bez ryzyka. Rejestracja zajmuje tylko kilka sekund, a my nawet nie pytamy o twoje imię.

Co oferuje najlepsza sieć VPN do gier?

Jest wyposażony w różnorodne serwery, ale także z odpowiednią równowagą jakości.

I dlatego żadne bezpłatne usługi VPN nie są opcją, jeśli potrzebujesz VPN do grania. Bezpłatna usługa VPN nie przyspieszy gry, ponieważ może pomóc w ograniczeniu przepustowości Internetu, serwery z tej usługi nie będą w stanie zapewnić pożądanej prędkości, a przecież są bezpłatne, więc nie możesz mieć jakieś oczekiwania.

PrivateVPN? Nie jest bezpłatny, ale oferuje wspomniany już bez ryzyka 7-dniowy okres próbny, który jest prawdopodobnie najprostszym 7-dniowym okresem próbnym, z jakim kiedykolwiek będziesz mieć do czynienia. I potem? Ludzie kochają wartość, którą zapewniamy.

Co jest ważniejsze, jeśli chodzi o usługi VPN do grania? Jakość czy ilość? Trochę obu, z wyższą potrzebą jakości.

Ostatecznie, jeśli usługa ma tylko 3 lokalizacje serwerów, nie warto jej mieć, ponieważ nie będziesz w stanie połączyć się z serwerem najbliższym, co spowoduje, że twoje gry również nie będą miały największej prędkości.

Jednocześnie posiadanie 3000 serwerów nie jest potrzebne, jeśli nie wszystkie mają stałą jakość.

Wielu dostawców kupuje przepustowość Internetu od firm hostingowych, a nie bezpośrednio od dostawców tranzytu IP. To z pewnością dużo tańsze i pozwala na większą liczbę serwerów, ale zwiększa opóźnienie i obniża prędkość pobierania.

Najlepsza VPN do grania? To ten, który ma wystarczającą liczbę serwerów, aby nikt nie był zbyt daleko od serwera do punktu, a jednocześnie zapewnia pojemność Internetu od dostawców tranzytu IP bezpośrednio. Jeśli brakuje jednego z nich, VPN, którego używasz, nie jest najlepszym VPN do grania i nie oferuje pełnych zalet VPN, jeśli chodzi o dławienie Internetu, ponieważ będziesz musiał poradzić sobie z czymś innym spowalniającym i tak jesteś na dole.

PrivateVPN? Oferuje równowagę wszystkiego. Nie dostajesz tysięcy serwerów, ale dostajesz serwery, które koncentrują się na jakości, aby upewnić się, że twoje opóźnienia są tak niskie, jak to możliwe z punktu widzenia jakości serwerów i odległości do Ciebie.

Jak skonfigurować VPN na wszystkich platformach do gier

Jeśli już sprawdziłeś naszą stronę, zauważyłeś, że mamy aplikację na Androida i iOS. Zauważyłeś również, że współpracujemy z urządzeniami Windows, macOS, a nawet Linux. To, czego prawdopodobnie nie zauważyłeś, to jakiekolwiek informacje o tym, jak skonfigurować VPN na PS4, Xbox, a nawet na Nintendo Switch.

A to dlatego, że usługi VPN nie działają z tymi platformami. Żadne usługi VPN nie działają.

Jest to coś, co chcielibyśmy zrobić w PrivateVPN, biorąc pod uwagę, ile osób korzysta z tych platform, ale obecnie nie jest to możliwe.

Co możesz zamiast tego zrobić, aby mimo to korzystać z VPN do grania? Zainstaluj VPN na routerze. Na naszej stronie omawiamy proces, który zalecamy sprawdzić. Pomoże Ci sprawić, że usługi VPN będą działać na platformach, które nie zezwalają na bezpośrednie usługi VPN.

Najlepsza sieć VPN do gier?

Jednak najlepsza VPN do grania? To nie ten, który pozwala na połączenia „wieloplatformowe”. Możesz użyć PrivateVPN jednocześnie z 6 różnymi urządzeniami i nie będzie to miało problemu. Nie rozmawiamy o tym na naszych blogach, ponieważ nie wierzymy, że jest to funkcja. Jest to coś, co powinien zapewnić każdy dostawca VPN, biorąc pod uwagę liczbę urządzeń, z których korzystamy obecnie.

Dla osób cenzurujących najlepszym VPN do gier jest ta, która jest dostarczana ze Stealth VPN. Dla osób bez niego wystarczy dowolna sieć VPN. A dla wszystkich innych, którzy chcą grać w gry bez ograniczania dostępu do Internetu? Połączenie jakości i ilości ma znaczenie.

Ale czy szukasz tylko VPN do grania, czy też chcesz uzyskać dostęp do rozrywki? Jeśli chcesz także oglądać Hulu, DAZN, Hotstar lub inną platformę, która obecnie nie działa w twoim kraju, najprawdopodobniej mamy przewodnik na tym blogu, który zawiera instrukcje odblokowywania tych platform krok po kroku.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me