Najlepsza sieć VPN dla Netflix w 2018 roku (obejrzyj całą zawartość Netflix)

Najlepsza sieć VPN dla Netflix w 2018 roku (obejrzyj całą zawartość Netflix)

Przez PrivateVPN, 16.09.2018 10:44:26 w Rozrywka


Netflix nie ma siedziby tylko w Stanach Zjednoczonych. Nie ma też siedziby w Wielkiej Brytanii. Najlepsza VPN dla Netflix w 2018 roku nie jest VPN, która ma wiele serwerów w Wielkiej Brytanii i USA, które obsługują Netflix. To VPN obsługuje wiele krajów, jeśli chodzi o Netflix. Oczywiście w Stanach Zjednoczonych jest na pewno najwięcej treści, ale nie ma całej zawartości. Niektóre programy i filmy nie są w USA ani w Wielkiej Brytanii, ale w innych krajach. Najlepsza sieć VPN dla Netflix w 2018 roku musi współpracować z Netflix w 2018 roku, ale musi także oferować całą zawartość, którą możesz oglądać.

Czego dokładnie potrzebuje najlepsza sieć VPN dla Netflix?

Serwery Działające serwery.

To duży problem, jeśli chodzi o usługi VPN.

Usługa może mieć 100 serwerów w lokalizacjach, w których Netflix ma jakąś ekskluzywną zawartość, ale to absolutnie nic, jeśli te serwery nie działają z Netflix.

Większość usług nie sprawdza tego codziennie.

Ma to znaczenie ze względu na fakt, że Netflix nieustannie stara się powstrzymać serwery VPN od pracy z Netflix, ponieważ są zmuszane przez wiele firm, aby to zrobić.. Dlaczego ktoś miałby płacić za abonament telewizyjny w kraju x, jeśli może połączyć się z Netflix, gdy jest podłączony do określonego serwera VPN i uzyskać dostęp do tych treści za pomocą swojego konta Netflix?


Bardziej sensowne jest udzielanie licencji na określone treści innym krajom. Ale jeśli ludzie mogą po prostu uzyskać dostęp do czegoś w serwisie Netflix, to firma, która kupuje licencję, aby pokazać, że zawartość w danym kraju traci pieniądze. Stąd ta presja.

PrivateVPN zapewnia, że ​​serwery działają, a jeśli ktoś przestanie działać, pojawi się nowy.

Lokalizacje, które mają znaczenie, jeśli chodzi o najlepszą sieć VPN dla Netflix

PrivateVPN jest dostarczany z serwerami współpracującymi z Netflix w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji, Japonii, Danii, Finlandii, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii, Holandii, Włoszech, Hiszpanii, Australii, Brazylii, Kolumbii, Argentynie i Korei Południowej.

To nie jest serwer w każdym kraju, ale jeśli chodzi o najlepszą sieć VPN dla Netflix w 2018 roku, musisz uzyskać dostęp tylko do serwerów z ekskluzywną zawartością, a jeśli masz dostęp do wszystkich tych serwerów, które współpracują z Netflix, to wszystko czego potrzebujesz aby uzyskać wszystko, co możliwe z Netflix!

Nie oferujemy serwerów we wszystkich krajach na świecie, ale serwery, które oferujemy, wszystkie zapewniają dostęp do czegoś wyjątkowego. I „ekskluzywny” to, czego powinieneś szukać, jeśli chodzi o najlepszą VPN dla Netflix w 2018 roku.

Aha, i zapoznaj się z naszym pełnym przewodnikiem na temat odblokowywania Netflix, jeśli masz jakieś problemy!

Najlepsza sieć VPN dla Netflix nie może również spowalniać działania Netflix

Można powiedzieć, że VPN przyspieszy twój Internet, ale szczerze mówiąc, w większości przypadków nie będzie to jedyny raz, kiedy to nastąpi, jeśli twój dostawca internetu celowo spowalnia Netflix, co jest nielegalne w większości krajów. Jednak najlepsza sieć VPN dla Netflix w 2018 roku nie spowalnia Twojego Internetu.

W jaki sposób? Inwestując w Internet o najwyższej jakości. W PrivateVPN kupujemy większość naszej pojemności internetowej bezpośrednio od dostawców tranzytu IP. Najprawdopodobniej nie wiesz, co to znaczy, ale aby dać ci porównanie, możesz również kupić pojemność Internetu na stronach hostingowych, a te są znacznie wolniejsze. Powszechny wybór, ponieważ oczywiście są one znacznie tańsze.

Próbujemy powiedzieć, że jeśli twoje połączenie internetowe jest do bani, przepraszamy. Nie ma ci pomocy. Twój serwis Netflix będzie nadal działał wolno. Ale nie spowolnimy tego dzięki naszej usłudze.

Netflix działa na wielu platformach. Więc powinien najlepszy VPN dla Netflix w 2018 roku.

Najlepsza sieć VPN dla Netflix w 2018 roku powinna nie tylko zapewnić wiele działających serwerów, ale także powinna działać na wielu platformach. Podobnie jak Netflix. Oczywiście istnieje standardowa obsługa urządzeń z systemem Windows, urządzeń Apple i Android, Fire TV Stick jest obsługiwany, podobnie jak urządzenia z systemem Linux!

To prawie wszystkie dostępne urządzenia bez Chromecasta, których nie obsługuje żadna usługa VPN. A jeśli jesteś bardziej zaawansowanym użytkownikiem, OpenVPN i routery są również obsługiwane.

Najlepsza sieć VPN dla Netflix w 2018 roku nie powinna kosztować więcej niż subskrypcja Netflix

Wyobraź sobie, że płacisz za usługę VPN bardziej niż za Netflix. BestVPN wybrał PrivateVPN jako usługę o najlepszej wartości. Wszystko, czego potrzebujesz do Netflix przy niskim koszcie. Nic dziwnego, dlaczego BestVPN nas wybrał!

Aha, a jeśli jesteś rozczarowany, masz 30 dni na prośbę o pełny zwrot pieniędzy. Jak myślisz, dlaczego dajemy tę opcję? Ponieważ jesteśmy pewni naszych usług! Szukasz najlepszego VPN dla Netflix? Dołącz do nas.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me