Najlepsza sieć VPN dla LimeTorrents (edycja 2018)

Najlepsza sieć VPN dla LimeTorrents (edycja 2018)

Przez Michael Smolski, 29.09.2018 09:49:35 w rozrywce


Miłośnik LimeTorrents? Potrzebujesz VPN. I to nie tylko VPN. Potrzebujesz najlepszej sieci VPN dla LimeTorrents, ponieważ masz ochotę na coś niegrzecznego, i chociaż nie zalecamy tego, wierzymy również w pełną prywatność, a ten post jest o tym.

I dobrze, bez najlepszej sieci VPN dla LimeTorrents twoja prywatność jest zagrożona.

Najpierw spójrz na lokalizację usługi VPN

Najlepsza sieć VPN dla LimeTorrents to nie tylko szyfrowanie. Liczy się też lokalizacja.

Stany Zjednoczone mówią ludziom, aby nie kupowali telefonów Xiaomi ze względów bezpieczeństwa. Jak na ironię, jeśli ktoś miałby zagłębić się w twoje informacje w telefonie, bardziej prawdopodobne byłoby, że to rząd USA niż Xiaomi lub rząd chiński.

Dlaczego ktoś w Chinach miałby przejmować się tym, że kiedy powiedziałeś żonie, że jesteś w pracy, byłeś w barze oglądając mecz? Większość ludzi nie ma niczego, co ma istotne znaczenie dla innych krajów.

Z drugiej strony, pobieranie czegoś nielegalnego, a następnie dzielenie się nim bez wiedzy jest czymś, na czym może zależeć twój dostawca Internetu, a zwłaszcza posiadaczem praw do tych treści.

A jeśli korzystasz z LimeTorrents, najprawdopodobniej pobierasz nielegalnie.

Używasz VPN, aby coś ukryć, a lokalizacja usługi, której używasz, ma duże znaczenie, które decyduje o tym, czy możesz coś ukryć. Mały kawałek danych może zabrać ci całą prywatność. A większość usług VPN przechowuje logi na twoim koncie. Są to małe informacje, które mogą cię ujawnić, jeśli ktoś o nie poprosi.

WSKAZÓWKA: Nigdy nie korzystaj z bezpłatnych usług VPN do pobierania. Jeśli korzystasz z bezpłatnego VPN, oznacza to znacznie więcej użytkowników niż w płatnych usługach. Oczywiście oznacza to również gorszą prędkość, ale jeszcze gorzej, oznacza ogromną presję ze strony dostawców Internetu lub innych organizacji z wyższego miejsca, ponieważ o wiele łatwiej jest wybrać bezpłatną usługę o znacznie bardziej ograniczonych zasobach. Ktoś prosi o twoje polana, bom, odsłonięty.

Najlepsza VPN dla LimeTorrents na pewno nie ma siedziby w Wielkiej Brytanii ani w USA. Musi mieć siedzibę w Szwecji, na przykład PrivateVPN. Nie mówimy tego, abyś uważał nas za najlepszą sieć VPN dla LimeTorrents, ale dlatego, że jedynym sposobem, aby upewnić się, że nie są przechowywane żadne dzienniki, których można użyć przeciwko tobie, jest niemożność przechowywania żadnych dzienników z przyczyn prawnych. Szwecja ma jedne z najsurowszych dostępnych na świecie przepisów dotyczących prywatności.

Silne szyfrowanie ma znaczenie, gdy chodzi o najlepszą sieć VPN dla LimeTorrents

Po upewnieniu się, że twoja usługa VPN nie będzie stanowić samego zagrożenia, ważne jest silne szyfrowanie. Oferujemy szyfrowanie 2048-bitowe z AES-256. To najwyższy poziom szyfrowania na rynku. Prawie niezniszczalny. Cóż, stałbyś się bardzo bogaty, gdybyś znalazł sposób, aby to przełamać.

Usługa VPN zmienia adres IP podczas łączenia się z serwerem. Szyfrowanie na najwyższym poziomie zapewnia, że ​​Twoje dane nie będą dostępne dla innych.

Ale to nie ma znaczenia, jeśli nie zajmujesz się wyciekami

Twój adres IP może być różny, ale w przypadku usług VPN występują wycieki adresów IP. Jeśli chcesz pełnej prywatności, nie możesz mieć żadnych problemów. I dlatego najlepsza sieć VPN dla LimeTorrents musi mieć ochronę przed wyciekiem IPv6. W przeciwnym razie jesteś potencjalnie narażony, co nie ma znaczenia, jeśli nie robisz nic nielegalnego.

Aha, a jeśli z jakiegokolwiek powodu twoja sieć VPN przestanie działać, czy to z powodu awarii aplikacji na telefonie, czy robisz zbyt wiele rzeczy na komputerze, PrivateVPN oferuje funkcję Kill Swtich, która zapewni, że twój internet przestanie działać. Aha, dostępna jest także funkcja ochrony przed wyciekiem DNS i funkcja Ochrona aplikacji, która umożliwia zakończenie niektórych aplikacji, jeśli VPN przestanie działać.

Szukając najlepszej sieci VPN dla LimeTorrents, potrzebujesz pełnego bezpieczeństwa pod każdym kątem. Jeśli VPN przestanie działać, chcesz od razu uzyskać ochronę. Jaki jest sens ochrony, jeśli nie w pełni cię chroni?

Jedyną rzeczą, która ma znaczenie po bezpieczeństwie, jest szybkość

Szukając najlepszej sieci VPN dla LimeTorrents, naprawdę chcesz bezpieczeństwa, aby mieć pełną prywatność i bezpieczeństwo. Ale chcesz również pobierać z taką samą prędkością, którą już masz, no chyba że twój Internet jest do bani, no cóż, przepraszamy za to.

PrivateVPN najprawdopodobniej nie przyspieszy twojego Internetu, jednak niektórzy dostawcy Internetu mogą spowolnić torrenty, a zatem w takim przypadku PrivateVPN może zwiększyć prędkość pobierania.

Ostatecznie są to zarówno bezpłatne, jak i płatne usługi, które nie inwestują bezpośrednio w przepustowość Internetu od dostawców tranzytu IP. Musisz znaleźć te, które to robią. To jest klucz do prędkości. PrivateVPN jest przyjazny dla P2P i oferuje przekierowanie portów

Czy zamierzasz uzyskać najlepszą VPN dla LimeTorrents?

Szybkość i bezpieczeństwo mają znaczenie, niezależnie od tego, czy szukasz najlepszej sieci VPN dla Kickass Torrents czy LimeTorrents. Ale także obsługa klienta, jeśli masz jakiekolwiek problemy. Nasza obsługa klienta? Zdobył nagrodę za najlepszą obsługę klienta VPN w 2018 roku.

Dołącz do nas teraz lub nie, ale szukaj tych rzeczy, gdy szukasz najlepszej sieci VPN dla LimeTorrents lub jakiejkolwiek innej strony z torrentami.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me