Najlepsza sieć VPN dla laptopów z systemem Windows 10 w 2019 roku

Najlepsza sieć VPN dla laptopów z systemem Windows 10 w 2019 roku

Autor: Michał Smolski, 15.01.2019, 09:19:18 w biznesie


Nadchodzi 2019 rok, co rodzi pytanie o to, jaka jest najlepsza sieć VPN dla laptopów z systemem Windows 10 w 2019 roku i co jest potrzebne, aby nazwać coś najlepszego w 2019 roku.

W tym poście omawiamy niektóre z niezbędnych funkcji, aby nazwać VPN najlepszym VPN dla laptopów z systemem Windows 10 w 2019 roku.

Najlepsza sieć VPN dla laptopów z systemem Windows 10 w 2019 roku musi oferować serwery, które umożliwiają dostęp do wszystkich treści, do których chcesz uzyskać dostęp

To jest miejsce, w którym wiele osób popełnia błąd. Wpadają w pułapkę szukania jak największej liczby serwerów. Najlepsza sieć VPN dla laptopów z systemem Windows 10 w 2019 r. To nie ta, która oferuje najwięcej serwerów, to ta, która oferuje najlepiej działające serwery.

PrivateVPN nie oferuje na przykład tysiąca serwerów, ale oferuje najbardziej działające serwery Netflix na rynku. Jest to określone przez odpowiednie testy składające się z 59 głównych usług VPN z 5000 ręcznymi testami wykonanymi przez Comparitech. PrivateVPN oferuje również wsparcie DAZN i Hulu. Amazon Prime? Ty też to masz. BBC iPlayer? Mamy cię również objęte ubezpieczeniem. Polskie platformy? tak.

Najlepsza sieć VPN na laptopy z systemem Windows 10 w 2019 r. To nie ta, która ma najwięcej serwerów, ale ta, która pozwala uzyskać największy dostęp do tych serwerów.

Najlepsza sieć VPN dla laptopów z systemem Windows 10 w 2019 roku składa się z funkcji bezpieczeństwa, które zapewniają pełną ochronę

Oprócz możliwości dostępu do treści w innych lokalizacjach, celem VPN jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa, w pełni bezpieczeństwa.

I szyfrowanie działa, nawet jeśli nie jest na najwyższym możliwym poziomie, jak w przypadku PrivateVPN z 2048-bitowym szyfrowaniem w AES-256. Ale szyfrowanie nie wystarczy.

Czy udostępniasz dane osobowe podczas rejestracji u dostawcy VPN? PrivateVPN nie prosi o żadne informacje o tobie. I nie prowadzi dzienników.

Nie wiemy, dlaczego szukasz najlepszej sieci VPN dla laptopów z systemem Windows 10 w 2019 r., Ale wiemy, że dzienniki mogą Cię ujawnić, a firmy VPN rozdały informacje, nawet jeśli wcześniej oświadczyły, że nie zbierają dzienników. PrivateVPN jest szwedzką firmą i nie jest w stanie zbierać logów ze względu na szwedzkie przepisy dotyczące prywatności.

Funkcja Kill Switch ma znaczenie dla zapobiegania narażeniu, jeśli sieć VPN przestanie działać, co najprawdopodobniej nie zadziała, ale lepiej być bezpiecznym niż żałować. Ochrona aplikacji działa tak samo, jak Kill Switch, z wyjątkiem aplikacji. IPv6 & Ochrona przed wyciekiem DNS zapobiega wyciekom danych. Czy klienci VPN, na których patrzysz, mają to? Jeśli nie, nie jesteś w pełni bezpieczny.

A jeśli nie jesteś w pełni bezpieczny, wcale nie jesteś bezpieczny. Po prostu bawisz się ogniem.

Najlepsza sieć VPN dla laptopów z systemem Windows 10 w 2019 roku nie spowalnia Cię

Jeśli usługa obiecuje przyspieszyć twój Internet, chyba że twój dostawca celowo spowalnia cię w niektórych witrynach, VPN nie przyspieszy twojego Internetu.

Z jednej strony mamy usługi VPN obiecujące, że Twój Internet będzie szybszy. Z drugiej strony użytkownicy narzekają, że usługi VPN spowalniają ich Internet.

Który to jest?

Dobra usługa VPN nie przyspieszy. Będzie utrzymywał tę samą prędkość, którą już masz. Jeśli Twój Internet jest do bani w tej chwili, możesz być pewny, że najprawdopodobniej będzie ssał po połączeniu z VPN.

Bezpłatne usługi są największym problemem, jeśli chodzi o prędkości VPN. A niektóre płatne nie są daleko.

Powodem, dla którego PrivateVPN jest najlepszą usługą dla Netflix, jest nie tylko fakt, że ma działające serwery. Jest tak również dlatego, że są szybkie. A to dlatego, że PrivateVPN kupuje swoje serwery od dostawców tranzytu IP, podczas gdy znaczna część usług VPN kupuje go tylko z witryn hostingowych, co jest tańsze, ale często znacznie wolniejsze.

Najlepsza sieć VPN dla laptopów z systemem Windows 10 w 2019 r. Pochodzi z technologią Stealth VPN

Stealth VPN nie jest potrzebny wszystkim.

Jeśli jednak wybierasz się do kraju z cenzurą, staje się to niezwykle przydatne.

Standardowa sieć VPN może zostać wykryta jako sieć VPN. A gdy kraj, w którym obowiązuje zakaz usług VPN, wykryje, że VPN jest używany, i tak zablokuje zablokowane strony. Włącza się Stealth VPN, dzięki czemu nikt nigdy nie wie, że korzystasz z VPN.

Jeśli szukasz najlepszej sieci VPN dla laptopów z systemem Windows 10 w 2019 r., To jest coś do rozważenia. A PrivateVPN ma Stealth VPN dostępny.

Najlepsza sieć VPN dla laptopów z systemem Windows 10 w 2019 roku nie jest darmowa

Gdy coś jest bezpłatne, płacisz w walucie prywatności. Twoje dane są często warte znacznie więcej pieniędzy niż subskrypcja większości firm.

Bezpłatne usługi VPN znacznie częściej narażają Twoje dane z powodu braku najsilniejszych funkcji bezpieczeństwa i często nie działają z powodu wysokiego odsetka użytkowników. Zapomnij o korzystaniu z usług takich jak Netflix.

Bezpłatne usługi VPN działają w szkołach, aby ominąć ustawione przez szkołę bloki. Pracują dla takich prostych rzeczy. A jeśli szukasz najlepszej sieci VPN dla laptopów z systemem Windows 10 w 2019 roku, nie jest to tego na pewno.

Właśnie tego potrzebuje najlepszy VPN dla laptopów z systemem Windows 10 w 2019 roku

Potrzebujesz serwerów współpracujących z usługami, z których będziesz korzystać. Funkcje bezpieczeństwa mają znaczenie, a jeśli jesteś w krajach z cenzurą, Stealth VPN ma znaczenie. Wszystko to przy jednoczesnym zachowaniu szybkości już posiadanej.

PrivateVPN robi to wszystko. Za ułamek kosztów innych usług, które mogą oferować wiele serwerów, ale oferują serwery, które nie są przydatne dla większości ludzi.

Wypróbuj nas, a zobaczysz. A jeśli nie, otrzymasz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me