Najlepsza sieć VPN dla Fire TV Stick w 2019 roku

Najlepsza sieć VPN dla Fire TV Stick w 2019 roku

Michael Smolski, 29.01.2019, 12:33:59 w rozrywce


Istnieje wiele świetnych usług VPN, dopóki nie zaczniesz szukać najlepszej sieci VPN dla Fire TV Stick w 2019 roku. Po pierwsze, wiele usług VPN nie ma aplikacji dla Amazon Fire TV Stick, co oznacza, że ​​niezależnie od liczby serwerów usługa nigdy nie będzie w pełni usatysfakcjonowana, ponieważ nie będziesz mógł oglądać treści, które chcesz oglądać na telewizorze.

Ale ze wszystkich usług VPN, które działają na Fire TV Stick, który z nich jest potrzebny? Aby nazwać to najlepszą VPN dla Fire TV Stick w 2019 roku?

Szczerze mówiąc, „najlepsza sieć VPN dla Fire TV Stick w 2019 roku” zależy wyłącznie od tego, czego chcesz od usługi VPN. Fakt, że szukasz jednego dla Fire TV Stick, oznacza, że ​​najprawdopodobniej nie szukasz czegoś, co zapewnia najlepsze na świecie szyfrowanie, na przykład na komputerze lub telefonie.

I właśnie dlatego omawiamy aspekty, których możesz zamiast tego szukać, szukając najlepszej usługi VPN dla Fire TV Stick w 2019 roku.

Najlepsza sieć VPN dla Fire TV Stick w 2019 roku musi obsługiwać wszystkie usługi, które ma Fire TV Stick

Prawdę mówiąc, na Fire TV Stick jest wiele różnych usług, więc stwierdzenie, czy dana usługa działa, czy nie, jest trudnym zadaniem.

Ale powszechnym problemem, jaki ludzie stwarzają, jest to, że zakładają, że jeśli usługa ma najwięcej serwerów, to jak najwięcej serwerów będzie działać z największą liczbą dostępnych usług. Nie prawda.

Wiele usług ułatwia uzyskanie serwerów w celach marketingowych. Aby móc powiedzieć, że oferują wiele serwerów, wszyscy oczywiście lubimy liczby. Kiedy zobaczysz usługi z 100 serwerami w porównaniu do 400 serwerów, automatycznie spojrzysz na ten z 400 serwerami. Ale ile z tych 400 serwerów współpracuje z usługami rozrywkowymi, do których chcesz uzyskać dostęp?

PrivateVPN nie zaoferuje większości serwerów, ale oferuje najbardziej działające serwery Netflix, jeśli chodzi o regiony. I to nie jest coś, co właśnie wymyśliliśmy. Był to test przeprowadzony przez Comparitech porównujący usługi VPN dla Netflix.

DAZN. Hulu. Netflix. Amazon Prime. BBC. ABC. Tylko niektóre z najpopularniejszych usług, z którymi współpracuje PrivateVPN. Nie szukaj serwerów. Sprawdź, z czym współpracują serwery.

Co jeśli mieszkasz (lub odwiedzasz) w kraju z cenzurą, w którym usługi VPN nie działają?

Co się stanie, jeśli pojedziesz do Chin lub innych krajów z zakazami VPN? Większość usług VPN przestaje wtedy działać.


Chiny wiedzą, kiedy ktoś korzysta z VPN. Podobnie jak wszystkie inne kraje, które go zablokowały.

Jedynym sposobem, aby temu zapobiec, jest posiadanie Stealth VPN. Stealth VPN to funkcja VPN, która pozwala wtopić się w normalny ruch internetowy, zapobiegając wykryciu przez kraje takie jak Chiny, że korzystasz z VPN.

Warto zabrać ze sobą Fire TV Stick do Chin, jeśli wybierasz się tam na chwilę, aby pozostać w kontakcie z ulubionymi programami. Tak działa Stealth VPN, a PrivateVPN ma to na Fire TV Stick.

Najlepsza sieć VPN dla Fire TV Stick w 2019 r. Musi zapewnić szybki dostęp do Internetu

Posiadanie serwera dla Netflix w USA jest świetne, jeśli możesz oglądać Netflix.

Kto chce mieć działającą usługę, jeśli musisz poczekać kilka minut na buforowanie programu lub jeszcze gorzej, jeśli chcesz obejrzeć coś na żywo, a nie załaduje się lub nie gra w rozdzielczości, która uniemożliwia oglądanie?

Dlatego też liczy się prędkość. I to znów sprowadza się do serwerów. Usługa może mieć wiele serwerów, ale jak szybkie one są? I szybko mówimy o tym, o ile wolniej usługa VPN będzie wersetem, gdy nie będzie używana, ponieważ usługi VPN nie mogą dokładnie przyspieszyć twojego Internetu, chyba że ktoś spowolni coś specjalnie dla ciebie.

PrivateVPN kupuje większość swojej pojemności internetowej bezpośrednio od dostawców tranzytu IP, a nie od usług hostingowych. Pozwala to na znacznie lepszą jakość serwerów z tymi samymi lub podobnymi prędkościami do twoich obecnych prędkości, co oznacza, że ​​będziesz mógł oglądać z takim samym dokładnym poziomem przyjemności jak teraz, lub z takim samym bólem jak teraz, w zależności od jak duże lub złe jest twoje połączenie internetowe w tej chwili.

Najlepsza sieć VPN dla Fire TV Stick w 2019 roku

Istnieje wiele innych rzeczy, które mają znaczenie, jeśli chodzi o usługi VPN, ale jeśli szukasz najlepszej sieci VPN dla Fire TV Stick wyłącznie w 2019 roku, te funkcje są ważne.

Jeśli szukasz czegoś na urządzenie z systemem Windows 10, właśnie tam zaczynają się pojawiać inne czynniki. Czynniki takie jak szyfrowanie, na przykład, które mają znaczenie również w Fire TV Stick, ale nie byłoby takiej potrzeby jak na telefonie lub laptopie, ponieważ nie przechowujesz tyle danych na Fire TV Stick.

Ale jeśli chcesz mieć pewność, PrivateVPN jest również wyposażony w ochronę przed wyciekiem IPv6, ochronę przed wyciekiem DNS, funkcję Killswitch i szyfrowanie 2048 bitów za pomocą AES-256, aby mieć pewność, że zawsze jesteś chroniony.

Sprawdź nasz post dotyczący najlepszej sieci VPN dla systemu Windows 10, jeśli szukasz tego rodzaju ochrony.

Tak czy inaczej, najlepsza sieć VPN dla Fire TV Stick w 2019 roku? Działające serwery. Stealth VPN. Spójne prędkości, które już masz bez VPN. I oczywiście możliwość pracy z Fire TV Stick w świecie, w którym wiele usług VPN nie jest świetną funkcją!

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me