Najlepsza sieć VPN dla Fire TV Stick dla Netflix

Najlepsza sieć VPN dla Fire TV Stick dla Netflix

Michael Smolski, 10.10.2019 11:02:23 w Rozrywka


Czy chcesz oglądać Netflix na Fire TV Stick, ale zdałeś sobie sprawę, że większość usług VPN albo nie działa z Fire TV Stick, nie obsługuje Netflix, albo działa z Netflix, ale z prędkościami, które nie pozwalają na oglądanie twoje treści z satysfakcją? Czy chcesz wiedzieć, czego potrzebuje najlepsza sieć VPN dla Fire TV Stick dla Netflix?

Najlepsza sieć VPN dla Fire TV Stick nie może obsługiwać tylko amerykańskiego serwisu Netflix

Problem z usługami VPN polega na tym, że na papierze są one wyposażone w setki serwerów, tylko kilka usług wsparcia, z których chcesz skorzystać. Testy Comparitech pokazują, że chociaż wiele usług współpracuje z American Netflix, oprócz wsparcia American Netflix, wsparcie dla innych regionów jest bardzo małe, a to ogranicza.

American Netflix z pewnością oferuje najszerszą gamę programów i filmów, ale American Netflix nie ma tego wszystkiego. Jeśli ktoś ma już prawa do określonego programu lub filmu, Netflix może nie być w stanie wyświetlić tego programu lub filmu w USA. Dotyczy to wielu programów i filmów. Może się wydawać, że kraje takie jak Tajlandia czy Szwecja nie przynoszą żadnych korzyści pod względem treści, ale są tak, ponieważ Netflix nie może uzyskać praw do wszystkich największych programów i filmów w USA.

Ten test Comparitech? Pokazuje, że PrivateVPN obsługuje większość regionów Netflix spośród wszystkich testowanych usług, co oznacza, że ​​jeśli go użyjesz, będziesz mieć dostęp do jak największej ilości treści Netflix na naszej planecie. Całkiem nieźle?

Najlepszy VPN dla Fire TV Stick dla Netflix musi zapewniać niezawodne prędkości

Ostatecznie, bez względu na to, czy masz dostęp tylko do amerykańskiego serwisu Netflix, czy 21 regionów Netflix, takich jak PrivateVPN, chodzi o to, aby móc uzyskać dostęp do Netflix z prędkościami, które nie będą wymagać z powodu buforowania i to nie będzie wyglądać, jakbyś oglądał klip nagrany telefonem z 2007 roku.

Chociaż PrivateVPN nie ma największej liczby serwerów na świecie, zapewnia najwyższą możliwą jakość, umożliwiając płynne oglądanie ze stałą prędkością. W jaki sposób? Inwestując w przepustowość Internetu od dostawców tranzytu IP bezpośrednio, a nie tylko od firm hostingowych. Pozwala to na osiągnięcie znacznie szybszych i niezawodnych prędkości, co oznacza, że ​​będziesz mógł oglądać swoją Netflix, nawet w 4K, pod warunkiem, że twój dostawca telewizji i Internetu na to pozwala..

Oto opinia klienta Geoffrey Fox, która została opublikowana na vpnMentor:

Geoffrey i jego żona mieszkają na Barbadosie i uważają, że jest to najbardziej spójna usługa ze wszystkich, których próbowali. Uwielbiają także obsługę klienta PrivateVPN, podobnie jak wiele innych. I tak, PrivateVPN działa jednocześnie z 6 różnymi urządzeniami.

Najlepsza sieć VPN dla Fire TV Stick dla Netflix musi być w stanie rozwiązać Twoje problemy

Najlepsza sieć VPN dla Fire TV Stick jest najlepsza tylko wtedy, gdy rozwiązuje problemy. Ale co, jeśli masz problem, który łatwo rozwiązać, jeśli wiesz, co robić, ale w innym przypadku jest problematyczny? PrivateVPN jest tutaj, aby Ci pomóc. W PrivateVPN nie będziesz rozmawiać z tanią obsługą klienta, która najprawdopodobniej nigdy nie korzystała z naszych usług i czyta / pisze ze skryptu. Dzięki PrivateVPN będziesz rozmawiać bezpośrednio z naszymi wewnętrznymi programistami, dlatego nasza obsługa klienta jest tak skuteczna.

Geoffrey był szczęśliwy, podobnie jak Johanna poniżej, podobnie jak wielu innych w recenzjach vpnMentor.

Najlepszy VPN dla Fire TV Stick dla Netflix również musi współpracować z innymi platformami

Coraz trudniej jest mieć Netflix jako część subskrypcji. Firmy chcą mieć własne usługi, a to oznacza, że ​​Netflix zacznie coraz bardziej tracić na treści. Disney tworzy własną platformę, która spowoduje, że Netflix straci całą zawartość Disneya latem 2019 roku. AT&T's Warner wprowadza również platformę streamingową w 2019 roku. Netflix straci na wielu filmach i programach, co będzie wymagać od ludzi, aby w większości przypadków zainwestowali przynajmniej w 2 różne platformy.

PrivateVPN? Obecnie nie obsługuje platform Warner ani Disney, ponieważ jeszcze ich nie ma. Ale wspieramy takie serwisy jak HBO NOW, Amazon Prime, Hulu, BBC iPlayer i DAZN, żeby wymienić tylko kilka.

A co z krajami cenzurującymi??

Co jeśli jesteś w kraju, w którym usługi VPN nie działają z powodu cenzury? Najlepsza sieć VPN dla Fire TV Stick dla Netflix musi działać w krajach z cenzurą, jeśli chcesz nazwać ją najlepszą usługą. PrivateVPN? Jest wyposażony w Stealth VPN, który pozwala ominąć cenzurę. W jaki sposób? Ponieważ Stealth VPN wtapia się w normalny ruch internetowy i dlatego nie jest rozpoznawany jako VPN. Jednak poświęcenie z tym jest z pewnością szybkością.

Najlepsza sieć VPN dla Fire TV Stick dla Netflix?

Im więcej regionów Netflix można uzyskać dostęp, tym lepiej. Szybkość jest kluczowa. Dobra obsługa klienta ułatwia życie. A wsparcie dla innych usług? Oznacza to, że wystarczy jedna sieć VPN.

PrivateVPN? Oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Ale ludzie nas kochają i jesteśmy pewni, że ty też!

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me