Które urządzenie do przesyłania strumieniowego jest dla Ciebie najlepsze?

Które urządzenie do przesyłania strumieniowego jest dla Ciebie najlepsze?

Michael Smolski, 25.06.2019, 22:38:35 w rozrywce


Ostatnio dużo rozmawialiśmy o platformach streamingowych, rozmawiając o tym, czy Netflix jest nadal warty uruchomienia Disney Plus, ale być może bardziej warto przyjrzeć się urządzeniu do strumieniowania, które wybierzesz, ponieważ w zależności od typu i kraju niektóre z transmisji strumieniowych usługi, do których chcesz uzyskać dostęp, mogą być niedostępne. Które urządzenie do przesyłania strumieniowego jest dla Ciebie najlepsze? Zacznijmy.

To, które urządzenie strumieniowe jest dla Ciebie najlepsze, zależy od Twoich potrzeb

Jeśli jesteś miłośnikiem Apple i jesteś przyzwyczajony do ekosystemu Apple, nie powiemy ci, że najlepszym urządzeniem do przesyłania strumieniowego jest platforma Android. To po prostu nie ma sensu.

Istnieje wiele platform, takich jak Roku, które nie są oparte na Apple lub Android, które ludzie kochają, co może być warte rozważenia, jeśli chcesz uciec od dwóch dużych graczy, którymi są Google i Apple, ale jesteś tutaj, ponieważ chcesz wiedzieć które urządzenie do przesyłania strumieniowego jest dla Ciebie najlepsze.

Więc oto jest.

Jeśli chcesz po prostu przesyłać strumieniowo to, co gra na telefonie, do telewizora, Google Chromecast wykonuje w tym fantastyczną robotę. Ale jeśli chcesz wiedzieć, które urządzenie do przesyłania strumieniowego jest dla Ciebie najlepsze, ponieważ chcesz jak najlepiej wykorzystać rozrywkę, odpowiedź jest dość jasna.

Ani Roku, Chromecast, ani Apple TV to opcje, na które warto zwrócić uwagę.

Dlaczego?

Są dwa powody.

  1. Nie można instalować aplikacji na Androida, które byłyby dostępne w sklepie z aplikacjami na Androida na telefony. Oznacza to, że utkniesz tylko w tym, co umożliwiają platformy, a to nie jest świetne dla rozrywki. Jeśli chcesz oglądać telewizję na żywo z Hulu i jesteś poza USA, nie będzie działać z Chromecastem, Apple TV ani Roku.
  2. Na tych platformach nie można uzyskać połączenia VPN, i to znacznie ogranicza twoje możliwości rozrywki.

Jeśli chcesz oglądać telewizję na żywo z Hulu i mieć VPN, możesz oglądać Hulu poza USA. Wynika to z faktu, że usługi VPN umożliwiają zmianę lokalizacji bez konieczności przeprowadzki.

Które urządzenie do przesyłania strumieniowego jest dla Ciebie najlepsze? Ten, który umożliwia dostęp do całej rozrywki, do której chcesz uzyskać dostęp, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Dzięki VPN możesz odblokować dowolną platformę, która jest obecnie zablokowana w twoim kraju lub kraju, który odwiedzasz. I ostatecznie ta umiejętność jest różnicą między najlepszym urządzeniem do przesyłania strumieniowego, które jest dla Ciebie najlepsze, a nie.

Które urządzenie do przesyłania strumieniowego jest dla Ciebie najlepsze? Kij telewizyjny Amazon Fire.

Korzyści z usługi VPN

Jeśli mieszkasz w USA i obecnie masz świetną bibliotekę Netflix i masz dostęp do Hulu i DAZN, to świetnie.

Jednak w momencie, gdy opuścisz USA, Hulu, DAZN i wiele innych platform natychmiast przestaje działać. A co do Netflix? Twoja biblioteka znacznie się kurczy. Jeśli wybierzesz się do niewłaściwego kraju, możesz uzyskać dostęp tylko do 15% amerykańskiego serwisu Netflix.

Dlatego najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest wybór urządzenia do przesyłania strumieniowego przy wyborze najlepszego urządzenia do przesyłania strumieniowego. Nawet jeśli nie planujesz wkrótce uzyskać VPN.

Jest jeszcze gorzej dla osób, które zwykle nie mieszkają w USA. Chociaż usługa DAZN jest dostępna w Kanadzie, nie jest podobna do Wielkiej Brytanii. Dla osób spoza USA posiadanie sieci VPN nie jest tylko kwestią odblokowania treści, które są ogólnie dostępne. Przede wszystkim chodzi o korzystanie z większości usług.

I właśnie tam Amazon Fire TV Stick naprawdę wyróżnia się jako urządzenie do przesyłania strumieniowego, które jest najlepsze dla Ciebie.

PrivateVPN? Jest w sklepie Amazon Appstore. Obsługuje również większość regionów Netflix, a także platformy takie jak BBC iPlayer, DAZN, Hulu, Amazon Prime i wiele innych, o których można przeczytać na naszym blogu lub pytając o obsługę klienta. Aha, i jest również wyposażony w Stealth VPN, który pozwala korzystać z VPN w krajach takich jak Chiny, w których standardowe usługi VPN zwykle nie działają.

Tak nie jest w przypadku każdej usługi. Platformy takie jak DAZN muszą podjąć wysiłki, aby uniemożliwić współpracę z nimi usług VPN. Dlatego PrivateVPN inwestuje w jakość ponad ilość. Podczas gdy inne usługi będą oferować tysiące serwerów, zapewniamy serwery, które współpracują z usługami, z których ludzie chcą korzystać.

Powinieneś dostać Smart TV?

Wiesz już, które urządzenie do przesyłania strumieniowego jest dla Ciebie najlepsze, ale co, jeśli masz tylko inteligentny telewizor? Czy to dobra opcja? To zależy.

Jeśli nie podróżujesz często i jesteś na rynku telewizora, świetną opcją może być zakup inteligentnego telewizora z Android TV, który obsługuje również PrivateVPN, co oznacza, że ​​możesz również odblokować wszystkie usługi, do których chcesz uzyskać dostęp, na to.

Problem polega na tym, że większość inteligentnych telewizorów nie jest dostarczana z Android TV, więc masz ograniczone możliwości wyboru, tymczasem Fire TV Stick można podłączyć do dowolnego nowoczesnego telewizora.

To powinno rozwiązać pytanie, które urządzenie strumieniujące jest dla Ciebie najlepsze

Masz większe pytanie? Jak korzystać z DAZN lub Hulu w nieobsługiwanym kraju. Podczas gdy VPN pomaga w tym, nie jest to tak proste, jak użycie właściwej sieci VPN. Dlatego na naszym blogu publikujemy przewodniki na temat takich platform.

A jeśli potrzebujesz pomocy, nasza obsługa klienta pomoże ci! I tak, nasza obsługa klienta jest prawdziwa. Niektórzy porównują to nawet do poczucia się jak „rodzina”.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me