Jak zhakować Netflix, aby odblokować całą zawartość Netflix

Jak zhakować Netflix, aby odblokować całą zawartość Netflix

Autor: Michał Smolski, 11.04.2019 13:58:20 w Rozrywka


Netflix to świetna platforma, która z łatwością może zastąpić abonament telewizyjny, ale to, jak wspaniale zależy od tego, gdzie mieszkasz. Na przykład, Estonia ma tylko około 15% treści Netflix. I chociaż 15% treści wciąż oferuje całkiem sporą liczbę filmów i programów, co jeśli program, którego nie chcesz, byłby niedostępny w twoim kraju? Istnieje 75% szansy na to w Estonii. To samo dotyczy wielu innych krajów, takich jak Arabia Saudyjska, Chiny, i to tylko kilka z nich.

Dlaczego musisz szukać sposobu włamania się do serwisu Netflix, aby odblokować całą zawartość serwisu Netflix? Dlaczego od razu nie możesz oglądać wszystkiego w serwisie Netflix?

Ponieważ nie ma prawa do wyświetlania tej treści.

Każdy kraj ma własne kanały telewizyjne i te kanały telewizyjne konkurują o treści, często kupując wyłączne prawa do pokazania określonego programu lub filmu w kraju. I z tym konkuruje Netflix w każdym kraju. Jak masz coś pokazać, jeśli firma ma już wyłączne prawa do tego? To jeden z głównych powodów, dla których istnieje tak ogromna nierówność treści i dlaczego szukasz sposobu na zhakowanie serwisu Netflix w celu odblokowania całej zawartości serwisu Netflix.

Oto jak zhakować serwis Netflix, aby odblokować całą zawartość serwisu Netflix

Sprowadza się do zmiany lokalizacji konta Netflix. To jedyna rzecz, która ogranicza Cię do przeglądania całej zawartości Netflix, to twoja lokalizacja. Nie trzeba kart amerykańskich, jak w przypadku Hulu, nie trzeba zmieniać lokalizacji sklepu z aplikacjami, to tylko jeden krok.

Pomoże ci to bez względu na to, gdzie jesteś. Nawet USA nie mają całej zawartości dostępnej w serwisie Netflix.

Jak włamujesz się do Netflix, aby odblokować całą zawartość Netflix? Korzystając z VPN.

VPN to wirtualna sieć prywatna i tak, korzystanie z VPN jest w pełni legalne i bezpieczne, chyba że przebywasz w kraju z cenzurą. Takie jak Chiny sprawiły, że korzystanie z takich usług jest nielegalne. Z usług VPN korzystają miliony ludzi na całym świecie, aby zachować bezpieczeństwo w Internecie, ale w twoim przypadku pozwala również na włamanie się do Netflix lub dowolnej innej usługi, zmieniając lokalizację w inne miejsce.

Ale jest tylko jeden sposób na zhakowanie Netflix, aby odblokować całą zawartość Netflix.

Musisz użyć PrivateVPN. Nie mówimy tego tylko dlatego, że chcemy, abyś korzystał z naszej usługi, ale ponieważ PrivateVPN obsługuje większość regionów Netflix na rynku przy wsparciu 21 różnych regionów na rynku. Jeśli szukasz tylko amerykańskiego serwisu Netflix, nie jesteśmy jedynym rozwiązaniem. Jeśli szukasz jak największej ilości treści, jesteśmy jedynym rozwiązaniem.

Istnieją usługi, które mają znacznie większą liczbę serwerów, ale zależy nam na jakości naszych serwerów niż na ilości. Setki serwerów, które nie współpracują z usługami, z których chcesz korzystać, nie mają żadnej wartości, a problemem z chęcią włamania się do Netflix w celu odblokowania całej zawartości Netflix jest to, że Netflix musi podjąć działania przeciwko usługom VPN z powodu presji firm, które posiadają prawa do treści.

W końcu, dlaczego ktoś miałby płacić za abonament telewizyjny, aby obejrzeć określony program, jeśli można go uzyskać taniej dzięki Netflix?

Ale jakość nie oznacza tylko posiadania działających serwerów, ale także serwerów, które pozwalają oglądać w wysokiej jakości. Oto, co Lars mówi o nas:

Na jakich urządzeniach możesz włamać się do Netflix?

Jeśli chcesz zhakować Netflix, aby odblokować całą zawartość Netflix, potrzebujesz sieci VPN. Ale na jakich urządzeniach będzie działać ta metoda?

Wszystkie urządzenia stacjonarne, urządzenia iPhone i urządzenia z Androidem, niezależnie od tego, czy jest to Twój telefon, czy podobny do Fire TV Stick.

Niestety, takie jak Chromecast i Apple TV nie obsługują tej metody, ponieważ nie obsługują usług VPN.

Oto jak zhakować serwis Netflix, aby odblokować całą zawartość serwisu Netflix

Chcesz zhakować inne platformy niż Netflix? Czy chcesz nauczyć się oglądać BBC iPlayer za granicą? Być może chcesz obejrzeć Hulu lub DAZN? Na naszym blogu znajduje się wiele pomocnych treści i chociaż wspomniane platformy są trudniejsze do odblokowania, PrivateVPN działa z nimi wszystkimi.

Gotowy do wypróbowania nas, abyś mógł cieszyć się jak największą ilością treści i abyś mógł zrezygnować z abonamentu telewizyjnego?

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me