Jak zdobyć Hulu w Australii (KROK PO KROKU)

Jak zdobyć Hulu w Australii (KROK PO KROKU)

Michael Smolski, 03.06.2019, 20:24:27 w Rozrywka


Czy chcesz dostać Hulu w Australii? Nie tylko ludzie w Australii muszą poradzić sobie z tym problemem. Ludzie w Wielkiej Brytanii, gdzie można oczekiwać łatwego dostępu do treści, muszą również poszukać sposobu uzyskania Hulu i dlaczego nie jest ona dostępna. Obecnie Hulu jest dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych i Japonii.

...I wszędzie na świecie, jeśli przeczytasz ten przewodnik krok po kroku, jak zdobyć Hulu w Australii.

Kroki, które musisz podjąć, aby zdobyć Hulu w Australii

Będziemy z tobą szczerzy. Musisz mieć cierpliwość, jeśli chcesz zdobyć Hulu w Australii. Hulu jest warte posiadania, ale nie zawsze jest możliwe, aby działało od razu.

To dlatego, że pierwszy krok do zdobycia Hulu w Australii wymaga karty amerykańskiej. Drugi? To wymaga oszukania Hulu, że myślisz, że jesteś w Stanach Zjednoczonych, a trzeci wymaga oszukania twojego sklepu z aplikacjami, by pomyślał, że jesteś w USA..

Jednakże, choć wszystko to wydaje się skomplikowane, ten przewodnik krok po kroku rozbił Hulu w Australii, aby był jak najbardziej bezbolesny.

Utworzenie konta Hulu w celu uzyskania Hulu w Australii

Jeśli wejdziesz na hulu.com, od razu zobaczysz dwie opcje. Jeden dla uzyskania telewizji na żywo z Hulu, o którym niedawno pisaliśmy, a drugi dla standardowego konta Hulu.

Opcja telewizyjna na żywo Hulu oferuje 7-dniowy okres próbny, podczas gdy standardowe opcje Hulu oferują 30-dniowy okres próbny, co jest świetne, ponieważ jeśli zdecydujesz, że Hulu nie jest dla ciebie, możesz kontynuować swoje życie bez Hulu.

Kluczem do założenia konta w Hulu jest jednak posiadanie karty amerykańskiej. I to może być trudne.

Nasze sugestie?

  1. Zapytaj kogoś, kto posiada amerykańską kartę, czy może założyć dla ciebie konto za pomocą tej karty. Nawet zaoferuj udostępnienie swojego konta.
  2. Zapytaj kogoś, kto ma już konto Hulu, czy może Ci to udostępnić. Oferta zapłaty za połowę konta.
  3. Uzyskaj kartę przedpłaconą wydaną w USA.
  4. Uzyskaj wirtualną kartę przedpłaconą wydaną w USA.

Krok 3 ze względu na fakt, że jesteś w Australii, będzie wymagał trochę czasu, zanim karta zostanie dostarczona, co pozostawia krok 4 jako najszybsze rozwiązanie, jeśli krok 1 lub 2 nie jest opcją. Istnieje wiele usług oferujących karty amerykańskie, jeśli przeprowadzasz szybkie badania w Google.

Nasza rada, jeśli chcesz dostać Hulu w Australii z krokiem 3 lub 4? Miej środki na swojej karcie. DAZN musi zweryfikować karty, aby ktoś nie mógł nadal rejestrować się za pomocą kart wirtualnych. Jeśli nie masz żadnych środków na karcie, nie będzie w stanie tego zrobić.

Po założeniu konta Hulu w Australii możesz kupić kartę podarunkową Hulu i zamiast tego użyć tej metody.

Poza tym, jeśli chcesz dostać Hulu w Australii, jeśli chodzi o utworzenie konta, kroki w tym celu są ogólnie dość proste. To jest jak tworzenie dowolnego innego konta.

Oszukiwanie Hulu w celu zdobycia Hulu w Australii

Oszukiwanie Hulu w celu zdobycia Hulu w Australii jest o wiele łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać.

Wszystko czego potrzebujesz to VPN, który współpracuje z Hulu i to wszystko.

Ważne jest, aby uzyskać odpowiednią usługę VPN.

Nie wystarczy połączyć się z amerykańskim serwerem, jeśli chcesz zdobyć Hulu w Australii. Hulu jest w stanie wykryć usługi VPN i może uniemożliwić im działanie.

Dlatego tak ważne jest korzystanie z VPN, o którym wiadomo, że współpracuje z Hulu.

PrivateVPN to taki, który obsługuje Hulu tak samo, jak obsługuje DAZN w Australii.

Jedyną trudną częścią oszukiwania Hulu w celu uzyskania Hulu w Australii jest w rzeczywistości znalezienie odpowiedniej sieci VPN, która współpracuje z Hulu.

Wielu po prostu nie.

Aby uzyskać Hulu w Australii, wystarczy VPN współpracujący z Hulu w połączeniu z kontem Hulu, ale w zależności od tego, gdzie chcesz oglądać Hulu, może być konieczne dalsze czytanie, aby zainstalować aplikację Hulu na swoim urządzeniu. Nie pojawi się w Twoim sklepie z aplikacjami, chyba że masz połączenie z amerykańskim sklepem z aplikacjami.

Jak zdobyć Hulu w Australii na urządzenia Apple

Aby Hulu pojawiało się w Twoim sklepie na urządzeniach Apple, musisz wylogować się z konta iCloud, a następnie utworzyć nowe konto iCloud z lokalizacją w USA.

Spowoduje to wyświetlenie amerykańskiego sklepu App Store i pozwoli w ten sposób zdobyć Hulu w Australii na urządzenia Apple.

Ważne jest jednak, aby nie próbować zmieniać regionu na bieżącym koncie. Spowoduje to, że stracisz wszystko.

Jeśli chcesz, możesz zalogować się ponownie na swoje stare konto i przełączać się między nimi bez utraty niczego po pobraniu Hulu.

Jak zdobyć Hulu w Australii na urządzenia z Androidem

Jeśli chodzi o urządzenia z Androidem, Google ma mały przewodnik na temat zmiany lokalizacji Twojego sklepu Google Play. Sprawdź to.

Oczywiście, pamiętaj o zmianie lokalizacji, aby znajdować się w USA podczas zmiany lokalizacji.

Jak zdobyć Hulu w Australii na urządzeniach Amazon Fire TV

Jeśli chodzi o telewizor z Androidem i Fire TV Stick, to jedyne opcje.

Roku, Apple TV i Chromecast nie obsługują jeszcze usług VPN.

Jeśli chcesz dostać Hulu w Australii bez konieczności podłączania laptopa do telewizora, zdecydowanie zalecamy zakup Fire TV Stick.

  • Aby pobrać Hulu na Fire TV Stick, przejdź do bieżącego konta Amazon w przeglądarce internetowej.
  • Kliknij Konta & Listy, śledzony przez Zarządzaj swoim kontem i treścią.
  • Podczas gdy tam zmień swój region na USA.
  • Przejdź do urządzenia Amazon Fire TV. Wybierz Ustawienia i Moje konto.
  • Wyrejestruj się i zaloguj się ponownie na swoje konto.

To pozwoli ci zdobyć Hulu w Australii na swoim Fire TV Stick.

Czy to zawsze będzie przypadek, w którym musisz szukać sposobu na zdobycie Hulu w Australii?

Oto jak wyjaśnić Hulu w Australii krok po kroku, ale wiemy, że denerwujące jest czytanie tych przewodników tylko po to, aby usługa działała.

Jednak w ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiło się światło w tunelu.

Nie chcemy rozpoczynać spekulacji jak inne strony, ale Disney niedawno nabył Hulu w bardzo dużej części i zgodził się kupić pozostałe udziały w Hulu w ciągu najbliższych kilku lat, co oznacza, że ​​nowa grupa będzie zarządzać. Nie oznacza to, że Hulu będzie dostępne na całym świecie, jak sugerują niektórzy, ale mimo to zwiększa możliwości, zwłaszcza, że ​​Disney nie ma problemu z wydawaniem pieniędzy, a ich nowe ruchy, takie jak Disney Plus, są skierowane na rynek światowy. ostatnio dużo rozmawiałem.

Znalazłeś to przydatne? Czy wiesz, że możesz odblokować najbardziej możliwe regiony Netflix na rynku za pomocą PrivateVPN? Więcej przydatnych przewodników znajdziesz na naszym blogu, a jeśli kiedykolwiek będziesz mieć problemy, skontaktuj się z obsługą klienta, którą uwielbiają nasi użytkownicy!

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me