Jak zdobyć BBC iPlayer w USA w 2019 roku

Jak zdobyć BBC iPlayer w USA w 2019 roku

Michael Smolski, 09.02.2019, 12:20:05 w Rozrywka


Będąc w USA masz dostęp do niektórych z najbardziej popularnych usług na świecie, ale BBC stworzyło niektóre z najbardziej znanych programów na świecie, takich jak Doctor Who lub Top Gear, do których najprawdopodobniej nie możesz teraz uzyskać dostępu, dlatego szukasz jak zdobyć BBC iPlayer w USA w 2019 roku.

Powód, dla którego nie można uzyskać BBC iPlayer w Stanach Zjednoczonych w 2019 roku, po prostu wchodząc na stronę BBC iPlayer

Oficjalna przyczyna jest taka, że ​​nie płacisz abonamentu telewizyjnego w Wielkiej Brytanii. I choć miałoby to sens, ponieważ BBC jest w dużej mierze finansowane z opłat licencyjnych, co jeśli faktycznie płacisz za abonament telewizyjny w Wielkiej Brytanii?

Prawdziwy powód? Że BBC nie ma licencji na wyświetlanie niektórych treści poza Wielką Brytanią. Mogłoby to działać teoretycznie, gdyby chcieli, ale ponieważ wszyscy posiadacze abonamentów telewizyjnych są głównie w Wielkiej Brytanii, nie kosztują. Oznacza to, że reszta populacji nie może oglądać BBC. W tym ciebie, dlatego szukasz sposobu na zdobycie BBC iPlayer w USA w 2019 roku.

Na szczęście istnieje sposób na ominięcie problemu, dzięki czemu można uzyskać BBC iPlayer w USA w 2019 roku.

Co musi się stać, abyś mógł oglądać BBC iPlayer w USA w 2019 r?

Jedynym powodem, dla którego nie można uzyskać BBC iPlayer w USA w 2019 r., Jest to, że BBC wie, że jesteś w USA, a nie w Wielkiej Brytanii.

Aby zdobyć BBC w USA, musisz sprawić, by BBC myślało, że jesteś w Wielkiej Brytanii.

Wiemy jak to zrobić.

To jest dość łatwe, kiedy wiesz, co robić.

Jeśli chcesz uzyskać BBC iPlayer w USA w 2019 roku, musisz zmienić swoją lokalizację wirtualnie. I robisz to za pomocą VPN.

VPN to wirtualna sieć prywatna, która pozwala zmienić lokalizację, aby być gdzie indziej. Ludzie w Wielkiej Brytanii często korzystają z VPN, takich jak PrivateVPN, aby uzyskać dostęp do amerykańskich serwisów Netflix, Hulu i Amazon Prime.

Problem polega na tym, że osoby takie jak BBC i Netflix zawsze zajmują się usługami VPN, aby uniemożliwić ludziom dostęp do treści niedostępnych w ich lokalizacji. Oznacza to, że wiele usług VPN nie działa z BBC.

Usługa, która pozwoli ci zdobyć BBC iPlayer w USA w 2019 roku? PrivateVPN. PrivateVPN ma lokalizacje w Wielkiej Brytanii, które składają się z serwerów współpracujących z BBC iPlayer, co oznacza, że ​​jeśli jesteś podłączony, będziesz mógł korzystać z BBC iPlayer, pod warunkiem, że zalogujesz się na stronie BBC.

Czy to to? Prawdopodobnie nie tak, jak najprawdopodobniej chcesz pobrać BBC iPlayer w USA w 2019 roku na swój telefon, i tam właśnie będziesz potrzebować aplikacji BBC iPlayer, która nie jest tak łatwa do pobrania, jak mogłoby się wydawać.

Jak zdobyć BBC iPlayer w USA w 2019 roku na urządzenia Apple

Na urządzeniach Apple musisz wylogować się z konta iCloud, a następnie utworzyć nowe z lokalizacją w Wielkiej Brytanii.

Tak proste jak to.

Po pobraniu BBC iPlayer możesz zalogować się ponownie na starym.

Jeśli zdecydujesz się zmienić lokalizację na bieżącym koncie, stracisz wszystko.

Jak zdobyć BBC iPlayer w USA w 2019 roku na urządzenia z Androidem

 • Iść do payments.google.com w przeglądarce internetowej.
 • Kliknij Ustawienia a następnie Kraj patka.
 • Wybierz Zjednoczone Królestwo jako swoją lokalizację.
 • Na urządzeniu z Androidem przejdź do Ustawienia śledzony przez Aplikacje.
 • Kliknij Sklep Google Play.
 • naciśnij Wymuszone zatrzymanie.
 • Iść do Przechowywanie śledzony przez Sklep Google Play i naciśnij WYCZYŚĆ DANE.

Powinno to pozwolić Ci pobrać BBC iPlayer w USA w 2019 roku. Powtórz wymuszanie zatrzymywania i usuwania danych, jeśli nadal nie możesz.

Jak zdobyć BBC iPlayer w USA w 2019 roku na urządzeniach Amazon

 • Aby uzyskać BBC iPlayer na Amazon Fire TV Stick, najpierw przejdź do amazon.com i kliknij Konta & Listy.
 • włączyć Treść i urządzenia.
 • Zmień swój region na brytyjski.
 • Przejdź do urządzenia Amazon, do którego musisz się udać Ustawienia śledzony przez Moje konto i na koniec, wyrejestrować swoje konto i zaloguj się ponownie.

Umożliwi to pobranie BBC iPlayer. W rzadkich przypadkach metoda płatności może powodować konflikt z kontem i może być konieczne podanie karty brytyjskiej lub banku. Tylko ty do tego wirtualna.

Oto jak zdobyć BBC iPlayer w USA w 2019 roku

Musisz oszukać BBC, że myślisz, że jesteś w Wielkiej Brytanii, i potrzebujesz aplikacji, jeśli planujesz oglądać na urządzeniach mobilnych.

To nie jest trudne. Wymaga tylko znajomości właściwych kroków i właściwego narzędzia jakim jest PrivateVPN.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me