Jak zainstalować Kodi na urządzeniu Amazon Fire TV Stick bez komputera

Jak zainstalować Kodi na urządzeniu Amazon Fire TV Stick bez komputera

Michael Smolski, 04.01.2018, 16:31:22 w rozrywce
Chromecast doskonale nadaje się do przesyłania strumieniowego treści, ale jest niczym w porównaniu z kijem Amazon Fire TV. Dlaczego? Jak możesz na nim zainstalować aplikacje na Androida. Tak, możesz nawet zainstalować Kodi na kiju Amazon Fire TV. Daje to wolność, której nie ma wiele urządzeń.


Ale poczekaj. Jeśli możesz zainstalować aplikacje na Androida, to nie możesz po prostu wejść do sklepu Amazon Appstore i pobrać Kodi, tak jak na telefonie? Brzmi dobrze, dopóki nie uświadomisz sobie, że jest jakiś haczyk. Amazon zezwala tylko na instalację zatwierdzonych aplikacji na Fire TV Stick.

Ponieważ jednak można instalować aplikacje na Androida, można także zainstalować Kodi na kiju Amazon Fire TV. Musi zostać załadowany z boku.

Jak zainstalować Kodi na urządzeniu Amazon Fire TV Stick bez komputera za pomocą ES Explorera

Najpierw włącz telewizor i wybierz Amazon Fire TV Stick.
Jak zainstalować Kodi na urządzeniu Amazon Fire TV Stick bez komputera
Teraz Kodi nie jest oficjalną aplikacją na Amazon Fire TV Stick, dlatego nie można jej pobrać tak jak każdą inną aplikację.

Musisz wejść Ustawienia śledzony przez System i na koniec musisz dotknąć Opcje programistyczne.

Tam musisz włączyć wszystko, co widzisz. ADB DEBUGGING, USB DEBUGGING, APLIKACJE Z NIEZNANYCH ŹRÓDEŁ.

Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł zainstalować wszystko, co można zainstalować na Amazon Fire TV Stick, a które nie jest dostępne do pobrania w sklepie Amazon Appstore.

Ale aby zainstalować Kodi na kiju Amazon Fire TV, musisz pobrać tę aplikację o nazwie Eksplorator plików ES. Jest dość popularny dzięki 180 milionom pobrań na całym świecie. Aby go zainstalować, dotknij pola wyszukiwania i wyszukaj go, wpisując. Eksplorator plików ES. Zainstaluj i włącz.

Zobaczysz Dodaj przycisk w lewym górnym rogu ekranu. Kliknij i wpisz: http://kodi.tv.
Następnie musisz podać nazwę. Po prostu wpisz wszystko, co chcesz. Na koniec kliknij dodaj.

Co zrobisz następnie? Stuknij w właśnie utworzoną nazwę. Wyświetli stronę internetową Kodi. Musisz kliknąć Pliki do pobrania Sekcje. Przewiń, aby znaleźć RAMIĘ wersja dla Android. Naciśnij Więcej, a następnie Otwórz w przeglądarce. Pobieranie powinno się rozpocząć.

Na koniec otwórz plik i poczekaj na zainstalowanie Kodi.

Jak zainstalować Kodi na urządzeniu Amazon Fire TV Stick bez komputera z aplikacją Apps2Fire w telefonie

Jest to prawdopodobnie znacznie szybsze podejście.

Jeszcze raz musisz upewnić się, że wszystkie opcje programistyczne są włączone, tak jak w przypadku pierwszej metody. Robisz to, przechodząc do Ustawienia śledzony przez System śledzony przez Opcje programistyczne.
Jak zainstalować Kodi na urządzeniu Amazon Fire TV Stick bez komputera
ADB DEBUGGING, USB DEBUGGING, APLIKACJE Z NIEZNANYCH ŹRÓDEŁ muszą być włączone.

Po drugie, Wróć do System i dotknij O śledzony przez Sieć. Musisz zapisać adres IP swojej Fire TV Stick.

Teraz tak naprawdę musisz mieć Kodi na telefonie z Androidem wraz z twoim Apps2Fire aby to zadziałało.
Jak zainstalować Kodi na urządzeniu Amazon Fire TV Stick bez komputera
Włącz Apps2Fire na telefonie i wprowadź adres IP urządzenia Fire TV po. Teraz musisz załadować Kodi. Aby to zrobić, kliknij opcję Prześlij aplikacje i wybierz Kodi.

Otóż ​​to.

Nieograniczona zawartość, chyba że mieszkasz w złej lokalizacji….

Dzięki Kodi i innym aplikacjom dostępnym na kiju Amazon Fire TV możesz oglądać praktycznie wszystko, jeśli mieszkasz we właściwym miejscu. Jasne, możesz oglądać NBC, ale tylko jeśli jesteś w USA. To samo z wieloma innymi usługami. Chyba że masz zainstalowaną VPN, a PrivateVPN może być niesamowicie łatwy do zainstalowania na Amazon Fire TV Stick.

Zanim przejdziemy do tego, jak możesz go zainstalować, przejdźmy do tego, co robi VPN. Zobacz, VPN to wirtualna sieć prywatna. Pozwala być w dowolnym miejscu na świecie bez ruchu. Łączysz się z jednym z serwerów oferowanych przez firmy VPN, oferujemy na przykład 56 różnych lokalizacji serwerów, a gdy to zrobisz, automatycznie znajdziesz się w tej lokalizacji, nie będąc tam.

Iść do Kategorie i naciśnij Użyteczność. Przewiń w dół, aż znajdziesz PrivateVPN. Możesz też wyszukać go w polu wyszukiwania. Przed zainstalowaniem przejdź do PrivateVPN.com i załóż konto, naciskając przycisk Kup. Po rejestracji wprowadź swoje dane do aplikacji. Następnie wybierz serwer i możesz zacząć!
Jak zainstalować Kodi na urządzeniu Amazon Fire TV Stick bez komputera
Instalacja kodi na Amazon Fire TV Stick jest bardzo prosta.

Czy chcesz zainstalować Netflix na Kodi? Jest na ten temat przewodnik.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me