Jak uzyskać dostęp do zablokowanych witryn przez rząd USA

Jak uzyskać dostęp do zablokowanych witryn przez rząd USA

Przez Michael Smolski, 04.04.2019, 19:14:20 w podróży


Sieć może być „ogólnoświatowa”, ale na pewno nie wszędzie jest taka sama. W zależności od tego, gdzie jesteś, niezależnie od tego, kim jesteś, dostęp do niektórych witryn może być niemożliwy. A to niesprawiedliwe. Dlaczego nie miałbyś mieć możliwości zarezerwowania urlopu, ponieważ rząd USA postanowił zablokować amerykańskim firmom prowadzenie działalności w twoim kraju? Stało się to w Iranie, a cierpiącymi ludźmi nie są politycy, ale niewinni. Właśnie dlatego omawiamy dziś, jak uzyskać dostęp do zablokowanych stron przez rząd USA, czy to w Iranie, czy w jakimkolwiek innym kraju.

Jak uzyskać dostęp do zablokowanych witryn przez rząd USA

Kiedy USA nakładają ograniczenia na kraje, czy to słuszne, czy nie, jeśli ograniczenia te wymagają od amerykańskich firm, aby nie pracowały w tych krajach, jesteś ogromnie ograniczony.

W Iranie działania rządu USA wpłynęły na rezerwację wakacji lub nawet czegoś tak prostego, jak granie w niektóre gry.

Na szczęście istnieje prosty sposób na dostęp do zablokowanych witryn przez rząd USA, ponieważ ograniczenia te nie obowiązują w większości krajów.

Czego potrzebujesz, aby uzyskać dostęp do zablokowanych stron przez rząd USA w Iranie? VPN.

Usługi VPN mają 2 główne zalety. Pozwalają one na ominięcie bloków geograficznych poprzez wirtualną zmianę lokalizacji, niezależnie od tego, czy ma to uzyskać dostęp do zablokowanych witryn przez rząd USA, czy dostęp do większej ilości Netflix.

Druga główna korzyść? Pozwalają ci zachować bezpieczeństwo i ochronę w Internecie. Kiedy łączysz się z VPN, twój adres IP jest zmieniany i jesteś szyfrowany przy użyciu najwyższego poziomu szyfrowania dostępnego na rynku.

Nie jest to jednak takie proste, jeśli chcesz uzyskać dostęp do zablokowanych witryn rządu USA, które są również ograniczone w innych krajach bez blokowania. Omówimy to poniżej.

Jak uzyskać dostęp do zablokowanych witryn przez rząd USA, jeśli chodzi o usługę przesyłania strumieniowego, taką jak Netflix

Platformy przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, zwykle wymagają więcej niż tylko połączenia z dowolnym serwerem VPN. W większości przypadków, jeśli chcesz uzyskać dostęp do zablokowanych stron przez rząd USA i są to platformy streamingowe, musisz połączyć się z odpowiednim serwerem, tak jak gdybyś był w Wielkiej Brytanii i próbował uzyskać dostęp do American Netflix.

Wynika to z faktu, że platformy przesyłania strumieniowego często muszą podjąć działania, aby uniemożliwić działanie serwerów VPN.

PrivateVPN ma prostą opcję zakładki, która pokazuje wszystkie działające serwery dla różnych typów platform rozrywkowych w twoim regionie, aby ułatwić Ci życie. (Wersja na iPhone wkrótce.) Jeśli chcesz oglądać Hulu, kliknij Hulu, a zobaczysz wszystkie działające serwery dla Hulu. To samo z DAZN lub Netflix.

Jak uzyskać dostęp do zablokowanych stron przez Twój rząd

Chociaż niektóre witryny mogą być blokowane przez rząd USA, który nie pozwala firmom przebywać w twoim kraju, w innych przypadkach to twój rząd blokuje witryny.

Jest to szczególnie powszechne w Chinach w przypadku omawianych przez nas amerykańskich mediów społecznościowych i zalecamy przeczytanie, ponieważ jest znacznie bardziej skomplikowane niż chińskie cenzurowanie treści i ma wiele wspólnego z danymi.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do zablokowanych witryn zablokowanych przez własny rząd i mieszkać w kraju, który zajmuje się usługami VPN, musisz użyć Stealth VPN.

Zobacz, standardowe połączenia VPN są wykrywalne, ponieważ wyglądają inaczej niż standardowy ruch internetowy. Kraje takie jak Chiny są w stanie z łatwością wykryć standardową sieć VPN. Tymczasem Stealth VPN pozwala wtopić się w normalny ruch, a to oznacza, że ​​możesz uzyskać dostęp do zablokowanych witryn bez żadnych problemów.

Ogólna zasada jest taka sama, jak w przypadku dostępu do zablokowanych witryn przez rząd USA. Musisz połączyć się z krajem, który nie ma ograniczeń w witrynie, i to wystarczy.

Oczywiście, jeśli chcesz oglądać Netflix w Chinach, musisz także połączyć się z odpowiednim serwerem VPN, ponieważ, jak już wspomniano, nie wszystkie serwery działają ze wszystkimi usługami. W rzeczywistości wiele nie. Właśnie dlatego PrivateVPN obsługuje większość regionów Netflix, podczas gdy niektóre usługi mają tysiące serwerów więcej.

Czy rząd USA uzyskuje dostęp do zablokowanych witryn??

Jeśli jesteś w Iranie i korzystasz z VPN, aby uzyskać dostęp do zablokowanej amerykańskiej witryny, nie łamiesz amerykańskiego prawa, tak jak w USA. Jeśli jednak kraj, w którym przebywasz, oznaczył usługi VPN jako nielegalne, należy zachować ostrożność.

W sytuacjach, w których korzystanie z VPN jest zabronione w Twoim kraju, kluczem do zachowania bezpieczeństwa jest pełna ochrona. Problem? Że większość ludzi korzysta z usług VPN bez odpowiedniej wiedzy, aby być w pełni chronionym.

Dlatego stworzyliśmy krótką listę ważnych rzeczy, na które należy zwrócić uwagę:

  1. Czy używany klient VPN jest wyposażony w funkcje bezpieczeństwa, takie jak ochrona przed wyciekiem IPv6 lub ochrona przed wyciekiem DNS?
  2. Czy używany klient VPN jest wyposażony w funkcję Application Guard lub Kill Switch?
  3. Czy Twoja sieć VPN pochodzi z kraju o dobrych przepisach dotyczących prywatności?

Jeśli chodzi o 1 i 2, są to podstawowe funkcje, które decydują o Twoim bezpieczeństwie, ponieważ zapewniają, że nic, co robisz, nie zostanie przypadkowo wyciekłe. Jeśli chodzi o 3, lokalizacja VPN jest często najważniejszą funkcją, która określa, czy jesteś bezpieczny. Na pewno nie chcesz uzyskać VPN, który ma siedzibę w USA, jeśli chodzi o to. Zobacz, chociaż usługi VPN są w stanie zapewnić bezpieczeństwo w Internecie, są one pośrednikiem między Twoimi danymi, a jeśli VPN przechowuje dzienniki, dzienniki te można wykorzystać do ujawnienia. PrivateVPN? Jest szwedzki Region, w którym obowiązują jedne z najsurowszych przepisów dotyczących prywatności, co oznacza, że ​​nie możemy przechowywać dzienników, co oznacza, że ​​nigdy nie można Cię ujawnić. I nie pytamy o twoje imię do rejestracji.

Oto jak uzyskać dostęp do zablokowanych witryn przez rząd USA

Szczerze mówiąc, jest to stosunkowo proste.

O wiele prostsze niż konfiguracja Hulu poza USA.

Wystarczy połączyć się z VPN i w razie potrzeby użyć Stealth VPN.

Gotowy do wypróbowania? Oferujemy 7-dniowy, całkowicie bezpłatny okres próbny.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me