Jak uzyskać dostęp do Hulu w Australii na urządzeniach Apple, Android i Amazon

Jak uzyskać dostęp do Hulu w Australii na urządzeniach Apple, Android i Amazon

Przez PrivateVPN, 21.12.2018 11:21:27 w Rozrywka


Czy chcesz wiedzieć, jak uzyskać dostęp do Hulu w Australii? Hulu pozwala oglądać rzeczy następnego dnia. Jeśli chcesz obejrzeć program telewizyjny w serwisie Netflix, musisz poczekać, aż sezon się skończy. I to niweluje napięcie. Oznacza to również, że wiesz wszystko, co się wydarzy w programie telewizyjnym, ponieważ internet ci to powie, a jeśli nie, Twoi znajomi. Więc tak, oczywiście chcesz uzyskać dostęp do Hulu w Australii.

Ale chęć i działanie to dwie różne rzeczy, a dostęp do Hulu nie jest łatwy w Australii ani w żadnym innym kraju, w którym nie jest obsługiwany, ponieważ jest to wszędzie oprócz Stanów Zjednoczonych.

A ponieważ tytuł tego posta mówi ci, że ten post dotyczy dostępu do Hulu w Australii, pomożemy ci. A jeśli chcesz założyć Hulu w Kanadzie, mamy też post na ten temat, chociaż metody są prawie takie same.

Najtrudniejszy krok do uzyskania dostępu do Hulu w Australii

Aby uzyskać dostęp do Hulu w Australii, musisz najpierw mieć konto. I to, cóż, wymaga posiadania amerykańskiej karty do założenia konta. Jeśli tego nie zrobisz, Hulu nie pozwoli ci założyć konta.

A jeśli nie masz konta, na pewno nie będziesz mieć dostępu do Hulu w Australii.

Masz kilka opcji:

 1. Poproś amerykańskiego przyjaciela o pomoc.
 2. Zapłać komuś, kto ci pomoże.
 3. Zamów wirtualną kartę wydaną w USA.
 4. Zamów kartę przedpłaconą.
 5. Poproś kogoś o udostępnienie konta.
 6. Zrezygnuj i przejdź do postu o tym, jak oglądać American Netflix.

Wirtualną kartę łatwiej zdobyć niż kartę przedpłaconą, ale prawdopodobieństwo jej działania jest również znacznie niższe.

Nasza rada? Poproś amerykańskiego przyjaciela o pomoc. To najbardziej bezstresowa opcja.

Tak czy inaczej, bez karty amerykańskiej nie będzie można założyć konta w Hulu. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do Hulu w Australii, zrozum to.

Spraw, aby Hulu myślało, że jesteś w USA, aby uzyskać dostęp do Hulu w Australii

Bez karty amerykańskiej nie będziesz mieć dostępu do Hulu w Kanadzie, ale ostatecznie oszukiwanie Hulu jest najważniejszym krokiem, jeśli chcesz oglądać Hulu.

Jak oszukać Hulu, aby uzyskać dostęp do Hulu w Australii? Korzystając z VPN i łącząc się z serwerem obsługiwanym przez Hulu.

VPN to wirtualna prywatna sieć, która może wirtualnie zmienić Twoją lokalizację. Ale zmiana lokalizacji w USA zamiast w Australii nie wystarczy, ponieważ Hulu wie, że ludzie korzystają z usług VPN.

W PrivateVPN oferujemy wybór działających serwerów Hulu. Jeśli połączysz się z odpowiednim serwerem, będziesz mieć dostęp do Hulu w Australii. Sprawienie, by Hulu myślało, że jesteś w USA, jest najważniejszym elementem dostępu do Hulu. Musisz założyć konto tylko raz. Oszukujesz Hulu? To na zawsze. Zwłaszcza, że ​​nie wygląda na to, aby wkrótce się rozwijały.

A to oznacza, że ​​powinieneś rozważyć, którą VPN uzyskasz. PrivateVPN obsługuje również wiele lokalizacji Netflix, co oznacza, że ​​nie tylko amerykański Netflix będzie dostępny. DAZN, Netflix sportów na żywo jest również obsługiwany przez wiele innych platform.

Nie wiesz, czy obsługiwana jest platforma, do której chcesz uzyskać dostęp? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta!

Musisz także pobrać aplikację Hulu, jeśli chcesz uzyskać dostęp do Hulu w Australii na urządzenia Apple, Android i Amazon!

Jeśli korzystasz z urządzenia z systemem Windows lub Mac, wszystko będzie w porządku, ale na urządzeniach mobilnych i na Amazon Fire TV Stick musisz pobrać aplikację. I to nie jest takie proste. Omówimy kroki niezbędne dla wszystkich platform poniżej:

Pobierz Hulu na urządzenia Apple, aby uzyskać dostęp do Hulu w Australii

Aby pobrać Hulu na urządzenie Apple, musisz wylogować się z bieżącego konta iCloud, a następnie utworzyć nowe ze szczegółami w USA, aby załadować amerykański App Store. Technicznie możesz po prostu zmienić swoją lokalizację na amerykańską, ale spowoduje to utratę wszystkich rzeczy na koncie. A ty tego nie chcesz?

 • Utwórz nowe konto iCloud.
 • Podaj adres w USA, który można znaleźć za pomocą generatora adresów.
 • Pobierz Hulu.
 • A jeśli chcesz, zaloguj się ponownie na swoje oryginalne konto, chociaż konto amerykańskie najprawdopodobniej da ci o wiele więcej możliwości.

Pobierz Hulu na urządzenia z systemem Android, aby uzyskać dostęp do Hulu w Australii

 • Aby pobrać Hulu na Androida, przejdź do payments.google.com i kliknij Ustawienia śledzony przez Kraj gdzie musisz wybrać USA.
 • Kiedy to zrobisz, wróć do Ustawienia i naciśnij Aplikacje.
 • Tam musisz znaleźć Sklep Google Play i naciśnij Wymuszone zatrzymanie.
 • Ostatnia rzecz do zrobienia? Podczas gdy jeszcze w Ustawienia, iść do Przechowywanie, i kliknij WYCZYŚĆ DANE po wybraniu Sklep Google Play w Aplikacje Sekcja Przechowywanie.

Powinno to pozwolić Ci pobrać Hulu, a jeśli nie, baw się z czyszczeniem danych i wymuś zatrzymanie się kilka razy.

Pobierz Hulu na Amazon Fire TV Stick, aby uzyskać dostęp do Hulu w Australii

Iść do amazon.com.au i kliknij przycisk z napisem Twoje konto. Tam znajdź Zawartość & Urządzenia i zaktualizuj swój adres, aby znajdować się w USA. Następnie włącz Fire TV Stick i przejdź do Ustawienia gdzie musisz naciskać Moje konto. Tam będziesz musiał kontynuować Wyrejestruj się.

Będzie to wymagać ponownego zalogowania. Mamy nadzieję, że nie zapomniałeś hasła.

Może być konieczne usunięcie metod płatności w zależności od karty, aby pobieranie aplikacji Hulu zakończyło się pomyślnie. A jeśli to zrobisz, najprawdopodobniej będziesz musiał również dostarczyć amerykańską kartę jako substytut, co nie powinno być problemem, ponieważ potrzebujesz karty dla Hulu w obu przypadkach.

Uzyskaj dostęp do Hulu w Australii na urządzeniach Apple, Android i Amazon

Hulu sprawia, że ​​dostęp do Hulu w Australii jest trochę trudny, ale to nic, czego nie można ominąć. Karta będzie prawdopodobnie dla ciebie największym problemem.

Ale potem cała ta zawartość będzie dostępna.

Aha, a jeśli chcesz również wiedzieć, jak uzyskać dostęp do DAZN w Australii lub w innym kraju, mamy również posty na ten temat.Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me