Jak skonfigurować Hulu w Kanadzie w 2018 roku

Jak skonfigurować Hulu w Kanadzie w 2018 roku

Michael Smolski, 18.04.2018 14:01:07 w Rozrywka


Czy chcesz wiedzieć, jak skonfigurować Hulu w Kanadzie w 2018 roku? Słusznie tak. Netflix może być najlepszym wyborem dla rozrywki, ponieważ jest dostępny w znacznie większej liczbie krajów niż jakikolwiek inny film & Platforma przesyłania strumieniowego programów telewizyjnych, ale Netflix to nie Hulu. O ile nie oglądasz jednego z oryginalnych programów Netflix, najprawdopodobniej nie będziesz w stanie oglądać nowego odcinka programu przez długi czas. Netflix nie jest tak świetny w Hulu, jeśli chodzi o aktualizację, ale jest o wiele większy, jeśli chodzi o pokazywanie rzeczy na całej planecie, ponieważ Hulu w ogóle nie jest dostępne poza USA.

Cóż, czytasz o tym, jak skonfigurować Hulu w Kanadzie w 2018 roku, więc Hulu też będzie dostępne!

Najtrudniejsza część, jeśli chcesz założyć Hulu w Kanadzie

Konfiguracja amerykańskiego serwisu Netflix w Kanadzie jest stosunkowo łatwa. Hulu to jednak zupełnie inna historia. Widzieć, jeśli chcesz uzyskać dostęp do usługi przesyłania strumieniowego, przez większość czasu po prostu musisz zmienić swoją lokalizację. Można to zrobić bez wyjazdu do kraju, a więcej na ten temat później, ale jeśli chodzi o Hulu, to nie wystarczy. I to sprawia, że ​​jest to niezwykle trudne.

Aby korzystać z Hulu, potrzebujesz karty amerykańskiej. Cokolwiek innego nie zostanie zaakceptowane. A to sprawia, że ​​niezwykle trudno jest używać Hulu w Kanadzie lub gdziekolwiek indziej.

Jest na to jednak kilka sposobów. Pierwsza metoda polega na posiadaniu amerykańskich przyjaciół. Jeśli znasz kogoś, kto mieszka w USA, zapytaj, czy możesz użyć jego karty. Lub raczej poproś ich o skonfigurowanie Hulu dla ciebie za pomocą ich karty, a następnie o usunięcie karty. Aby się zarejestrować, potrzebujesz tylko amerykańskiej karty. Później możesz zapłacić kartami podarunkowymi.

Druga opcja? Aby uzyskać kartę przedpłaconą z USA. Niezależnie od tego, czy wybierasz się w podróż, czy kupujesz ją online. Zalecane są jednak badania, ponieważ Hulu ma moc blokowania karty. Pamiętaj tylko, że nie każda karta przedpłacona będzie działać. Otrzymanie karty fizycznej prawdopodobnie zwiększa prawdopodobieństwo pracy karty z Hulu w porównaniu do karty wirtualnej, ale karta wirtualna może przyspieszyć proces, ponieważ nie będziesz musiał czekać tak długo.

Najważniejsza część, jeśli chcesz założyć Hulu w Kanadzie

Zdobycie karty to najtrudniejszy proces, jeśli chodzi o konfigurację Hulu, ale jest to ważne tylko przy tworzeniu konta. Twoje konto również musi działać.

Sprawienie, by Hulu myślało, że jesteś w Ameryce, jest najważniejsze, jeśli chodzi o korzystanie z Hulu w Kanadzie, ponieważ jeśli Hulu nie uważa, że ​​jesteś w USA, nie wpuści Cię. Dlatego nasza usługa jest kluczowa. O ile nie chcesz jeździć do USA za każdym razem, gdy korzystasz z Hulu, musisz być praktycznie w USA. Robisz to za pomocą VPN.

Nasza usługa nazywa się PrivateVPN, a nasze amerykańskie serwery pozwolą ci korzystać z Hulu, ale mamy również wiele innych na całym świecie, które pozwolą ci oglądać takie mecze jak BBC, ITV, nadchodzące Mistrzostwa Świata i wiele więcej.

Pamiętaj jednak o zameldowaniu się w naszym dziale obsługi klienta, aby dowiedzieć się, czy cokolwiek chcesz użyć, działa z naszą usługą.

 • Aby uzyskać PrivateVPN, naciśnij przycisk Kup w prawym górnym rogu ekranu i zarejestruj się w naszym 3-etapowym procesie rejestracji. Aha, a tak przy okazji, jeśli rzeczy Ci się nie podobają, masz 30 dni na pełny zwrot pieniędzy.
 • Przejdź do sekcji Pobierz u dołu naszej strony i pobierz odpowiednią wersję dla swojego urządzenia.
 • Na koniec zainstaluj go i otwórz PrivateVPN i połącz się z jednym z działających serwerów Hulu.

W tej chwili nazywane są działające serwery Hulu New York 1 i Buffalo. Ale i tak zobaczysz, jakie usługi są obsługiwane.

Prawdopodobnie nie powinieneś rejestrować się w Hulu, dopóki nie połączysz się z serwerem VPN.

Część rejestracyjna

Rejestracja jest dość prosta, ale powinieneś wiedzieć o jednej rzeczy. Podczas rejestracji musisz podać prawidłowy amerykański kod pocztowy. W tym celu wyszukaj jakiś generator kodów pocztowych w Google i użyj tego, co dla Ciebie wygenerowano.

Konfigurowanie Hulu na urządzeniach z Androidem

Jeśli chcesz skonfigurować Hulu w Kanadzie, aby oglądać go na smartfonie, musisz również zmienić adres rozliczeniowy w Sklepie Play.

 • Aby to zrobić, przejdź do payments.google.com i kliknij Ustawienia.
 • Naciśnij symbol, który wygląda jak ołówek obok twojego obecnego kraju. Powinien pojawić się tekst z prośbą o utworzenie nowego profilu.
 • naciśnij Kontyntynuj następnie wybierz USA jako swój kraj i potwierdź, naciskając Kontyntynuj jeszcze raz.
 • Następnie musisz podać adres w USA z kodem pocztowym. Użyj tej samej metody, jak wspomniano przy rejestracji Hulu, znajdując generator w Internecie. Większość tych generatorów podaje adres.
 • Na koniec przejdź do Ustawienia śledzony przez Aplikacje. Znajdź sklep Google Play i naciśnij Wymuszone zatrzymanie śledzony przez Przechowywanie i przycisk w czapkach, WYCZYŚĆ DANE.

Zrób to wszystko, gdy masz połączenie z VPN. A jeśli to nie zadziała. Powtórz czyszczenie danych i ponownie wymuś zatrzymanie aplikacji i oczywiście poczekaj kilka minut.

Konfigurowanie Hulu na urządzeniach z iOS

Na urządzeniach Apple zmiana adresu spowoduje utratę aplikacji. Zamiast tego musisz utworzyć nowe konto. Oczywiście podczas połączenia z VPN.

 • Aby założyć nowe konto, wyloguj się z bieżącego konta iCloud i wejdź na Ustawienia śledzony przez iCloud gdzie zobaczysz przycisk związany z tworzeniem nowego Apple ID.
 • Następnie musisz się zarejestrować. To nie jest tak proste, jak rejestracja u nas, ale powinieneś być w stanie to zrobić bez żadnych problemów.
 • Użyj generatora kodów pocztowych, gdy zostaniesz poproszony o podanie adresu takiego jak wspomniana wzmianka o tym, jak zainstalować Hulu na Androidach.
 • Aby dokonać płatności, wybierz Żaden. Konieczne może być także podanie numeru amerykańskiego, aby wyszukać generator numerów telefonów w USA.
 • Po utworzeniu konta Hulu powinno być widoczne w App Store. Oczywiście możesz później połączyć się ze starym kontem iCloud.

Tak założyć Hulu w Kanadzie w 2018 roku

Chciałeś wiedzieć, jak skonfigurować Hulu w Kanadzie, jak to robisz. To nie jest takie trudne, pod warunkiem, że uzyskasz dostęp do amerykańskiej karty. Jeśli tego nie zrobisz, jest to praktycznie niemożliwe. To było kilka lat temu. Ale witamy w 2018 roku. Po przejściu tego problemu jest to łatwe. Wszystko, czego potrzebujesz, aby się połączyć, to PrivateVPN, no i oczywiście musisz zapłacić rachunki w Hulu.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me