Jak skonfigurować DAZN w Wielkiej Brytanii na wszystkich urządzeniach

Jak skonfigurować DAZN w Wielkiej Brytanii na wszystkich urządzeniach

Michael Smolski, 31.10.2018 20:39:01 w Rozrywka


Deszczowy dzień w Wielkiej Brytanii, więc w drodze do pubu decydujesz się wrócić i spróbować oglądać DAZN w domu? Może masz inny powód. Tak czy inaczej, próbowałeś użyć DAZN i nie możesz otrzymać wiadomości, że DAZN nie jest dostępny w Wielkiej Brytanii. Właśnie dlatego tu jesteś. Aby dowiedzieć się, jak skonfigurować DAZN w Wielkiej Brytanii na wszystkich urządzeniach.

Dobrą wiadomością jest to, że pomożemy Ci to zrobić, abyś mógł oglądać grę, którą chcesz obejrzeć teraz lub później, bez martwienia się o znalezienie odpowiedniego strumienia lub bez wychodzenia z gry, gdy nie chcesz.

Aby uprościć konfigurację DAZN w Wielkiej Brytanii na wszystkich urządzeniach, podzielimy to na 3 etapy. Oszukiwanie DAZN, oszukiwanie sklepu z aplikacjami i tworzenie konta DAZN

Aha, a jeśli znajdziesz ten cenny post DAZN, mamy wiele więcej na naszym blogu!

Oszukuj swój App Store, aby skonfigurować DAZN w Wielkiej Brytanii na wszystkich urządzeniach

Jeśli planujesz oglądać z laptopa lub komputera, pomiń ten krok, nie potrzebujesz do tego aplikacji DAZN. Możesz oglądać bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej. Tak jednak nie jest w przypadku Fire TV Stick lub urządzeń mobilnych. Aplikacja DAZN jest dostępna do pobrania tylko w obsługiwanych krajach.

Ten krok różni się w zależności od platformy, dlatego przygotowujemy go na różnych platformach, nie w tym Chromecast, ponieważ Chromecast nie działa z tą metodą.

Oszukiwanie sklepu Apple App Store w celu skonfigurowania DAZN w Wielkiej Brytanii na wszystkich urządzeniach

Na urządzeniu Apple musisz najpierw wylogować się z konta iCloud. Możesz to zrobić, wchodząc w Ustawienia i naciskając swoje imię. Wprowadź hasło i wyloguj się. Następnie na karcie iCloud w ustawieniach telefonu utwórz nowe konto.

Powodem, dla którego musisz utworzyć nowe konto, jest to, że jeśli zmienisz lokalizację na bieżącym koncie, cóż, wszystko stracisz.

Z wyjątkiem tego, aby był w Kanadzie, podając prawdziwy adres, który można uzyskać za pomocą generatora adresów.

Następnie powinieneś móc skonfigurować DAZN w Wielkiej Brytanii na dowolnym urządzeniu, jeśli chodzi o urządzenia Apple.

I tak, po pobraniu DAZN możesz zalogować się ponownie na swoje inne konto.

Oszukiwanie sklepu Google Play, aby skonfigurować DAZN w Wielkiej Brytanii na wszystkich urządzeniach

Metoda różni się tutaj znacznie w porównaniu z urządzeniami Apple.

Na urządzeniach z Androidem nie musisz tworzyć nowego konta. Musisz tylko zmienić lokalizację swojego sklepu.

  • Aby to zrobić, przejdź do payments.google.com i kliknij Ustawienia następnie naciśnij Kraj patka.
  • Teraz wybierz Kanada w Sklepie Play jako swoją bieżącą lokalizację. Oczywiście użyj prawdziwego adresu. W tym celu możesz użyć generatora losowych adresów.
  • Po zakończeniu przejdź do Ustawienia na urządzeniu i kliknij Aplikacje gdzie znajdziesz Sklep Google Play. Pamiętaj, aby kliknąć Wymuszone zatrzymanie.
  • Aha i na koniec wejdź do Przechowywanie i kliknij przycisk oznaczony wielkimi literami WYCZYŚĆ DANE.
  • To powinno udostępnić DAZN dla Ciebie, umożliwiając skonfigurowanie DAZN w Wielkiej Brytanii na dowolnym urządzeniu, jeśli chodzi o Androida. A jeśli to nie zadziała, powtórz dwa ostatnie kroki.

Oszukiwanie sklepu Amazon Appstore w celu skonfigurowania DAZN w Wielkiej Brytanii na wszystkich urządzeniach

Aby skonfigurować DAZN na Fire TV Stick / Cube, przejdź do Amazon.co.uk na swoim laptopie lub komputerze. naciśnij Twoje konto śledzony przez Twoje treści i urządzenia.

Tam zmień swoją lokalizację na niemiecką. Powodem, dla którego musisz go zmienić na Niemcy, jest to, że chociaż usługa DAZN jest obsługiwana w Kanadzie, Amazon Appstore dla Fire TV nie jest obsługiwany, dlatego nie zobaczysz tam DAZN.

Podaj prawdziwy adres. Możesz do tego użyć generatora adresów pobranego od Google.

Musisz także usunąć opcje płatności z konta. W niektórych przypadkach konieczne będzie także dodanie niemieckiej karty lub banku. Na szczęście stworzenie wirtualnego konta jest dość łatwe. Lub na przykład utwórz konto w N26. Otrzymasz niemieckie konto bankowe zaraz po rejestracji.

Po tym wszystkim idź do Fire TV Stick i wyrejestruj swoje konto. Możesz to zrobić, przechodząc do Ustawienia śledzony przez Moje konto, i Konto Amazon. Tam zobaczysz opcję Wyrejestruj się. Zrób to i ponownie podaj swoje dane, a następnie aktywuj Fire TV Stick.

Oszukiwanie DAZN, aby skonfigurować DAZN w Wielkiej Brytanii na wszystkich urządzeniach

Uzyskanie aplikacji DAZN jest stosunkowo łatwe. To? Nieco trudniej.

Aby skonfigurować DAZN w Wielkiej Brytanii na wszystkich urządzeniach, DAZN musi faktycznie myśleć, że znajdujesz się w obsługiwanym kraju, ponieważ w przeciwnym razie dostaniesz wiadomość, gdy wejdziesz na jego stronę, o tym, że nie jesteś we właściwym kraju.

Jest tylko jeden sposób, aby oszukać DAZN.

Wymaga wirtualnej zmiany lokalizacji, co można zrobić za pomocą sieci VPN, która pozwala przebywać w innym kraju bez konieczności łączenia się z serwerem poza swoim krajem.

Problem? WIĘKSZOŚĆ USŁUG VPN NIE DZIAŁA Z DAZN.

I to jest problem.

Być może już korzystasz z usługi VPN i sam się o tym przekonałeś i szukasz działającej.

PrivateVPN ma działający serwer DAZN w Kanadzie, a wkrótce kolejne. Jeśli połączysz się z nim, będziesz mógł skonfigurować DAZN w Wielkiej Brytanii na dowolnym urządzeniu. Wszystkie urządzenia w tym poście są obsługiwane przez PrivateVPN. Wystarczy pobrać aplikację i połączyć się. Nie możemy udostępnić działającego serwera tutaj, ale znajduje się on w Kanadzie, a ty szybko to rozwiążesz!

Tworzenie konta DAZN w celu skonfigurowania DAZN w Wielkiej Brytanii na wszystkich urządzeniach

To może być najtrudniejszy z nich wszystkich.

Zobacz, DAZN podejmuje wiele środków ostrożności, aby upewnić się, że nie możesz używać DAZN w niewłaściwym kraju z powodu presji ze strony posiadaczy praw.

Aby założyć DAZN w Wielkiej Brytanii, oczywiście potrzebujesz konta, a do tego potrzebujesz karty kanadyjskiej. I tak. To jest problem.

Nasza rada? Zapytaj Kanadyjczyka.

Jeśli nie możesz, cóż, kup kartę przedpłaconą z Kanady. Lub użyj wirtualnego.

Założenie konta DAZN jest tak samo trudne jak założenie konta Hulu.

Bez obsługiwanej karty nie będzie można utworzyć konta DAZN.

Skonfiguruj DAZN w Wielkiej Brytanii na wszystkich urządzeniach

Jeśli chcesz skonfigurować DAZN w Wielkiej Brytanii, musisz mieć aplikację, musisz oszukać DAZN, co możesz zrobić za pomocą PrivateVPN, a co najważniejsze, musisz mieć możliwość założenia konta.

Możesz to zrobić? Mamy nadzieję. W przeciwnym razie będziesz musiał nadal oglądać gry, których nie chcesz, w miejscach, których nie chcesz, z ludźmi, których nie lubisz.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me