Jak skonfigurować aplikację DAZN w nieobsługiwanych krajach

Jak skonfigurować aplikację DAZN w nieobsługiwanych krajach

Autor: Michał Smolski, 25.06.2019, 22:12:44 w przewodnikach


DAZN jest świetny. Nie tylko sprawia, że ​​streaming sportu na żądanie jest o wiele łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej, ale także sprawia, że ​​jest tańszy niż kiedykolwiek w zależności od tego gdzie jesteś Większość krajów, w tym Wielka Brytania, w której założono DAZN, jest obecnie nieobsługiwana. W tym przewodniku omawiamy sposób skonfigurowania aplikacji DAZN w nieobsługiwanych krajach.

Kroki, które należy podjąć, aby skonfigurować aplikację DAZN w nieobsługiwanych krajach

Zanim jeszcze dostaniesz aplikację, musisz oszukać DAZN, aby pomyślał, że jesteś w obsługiwanym kraju. W przeciwnym razie nie będziesz mógł się zarejestrować. Mówiąc o rejestracji, musisz użyć karty z jednego z obsługiwanych krajów.

Zabawa? Nie. Ale oszczędności wynikające z posiadania DAZN rocznie mogą wynieść ponad 700 USD. Dla wielu to dużo pieniędzy.

Jeśli chcesz skonfigurować aplikację DAZN w nieobsługiwanych krajach, nie będzie to najłatwiejszy przewodnik, jaki kiedykolwiek przeczytasz, ale w końcu będzie tego wart, a my dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić to jako prosty sposób jak to możliwe.

Oszukiwanie DAZN w celu skonfigurowania aplikacji DAZN w nieobsługiwanych krajach

Dzięki temu przewodnikowi w chwili publikacji tego przewodnika DAZN ta metoda będzie działać tylko z amerykańskim, włoskim i kanadyjskim DAZN. To i tak o 2 lokalizacje DAZN więcej niż w jakimkolwiek innym przewodniku, ale pracujemy nad tym, aby wszystkie lokalizacje DAZN działały, ponieważ każda lokalizacja ma coś wyjątkowego, niezależnie od tego, czy jest to dodatkowy sport czy liga / federacja, taka jak UFC lub NBA.

Klucz? VPN.

Jeśli kiedykolwiek przeczytałeś któryś z naszych innych przewodników, wiesz, że ogólnie sprowadza się on do usługi VPN, z której korzystasz. Usługi VPN umożliwiają zmianę lokalizacji bez ruszania się. I to jest kluczowy element, jeśli chcesz skonfigurować aplikację DAZN w nieobsługiwanych krajach.

PrivateVPN jest jedną z niewielu usług VPN obsługujących DAZN. W naszej aplikacji, która jest dostępna zarówno na urządzeniach z Androidem, Apple, komputerach stacjonarnych i Amazon Fire TV, zobaczysz kartę z serwerami obsługującymi DAZN. Połącz się z jednym z nich, a DAZN zostanie oszukany.

To pierwszy krok, jeśli chcesz skonfigurować aplikację DAZN w nieobsługiwanych krajach.

PRZYDATNA PORADA: Gdy dostępnych będzie więcej lokalizacji DAZN, zostaną one dodane do karty DAZN, co oznacza, że ​​będziesz mieć dostęp do jeszcze większej liczby lokalizacji DAZN.

Tworzenie konta DAZN w celu skonfigurowania aplikacji DAZN w nieobsługiwanych krajach

To jest najtrudniejsza część tego przewodnika.

Jeśli chcesz skonfigurować aplikację DAZN w nieobsługiwanych krajach, do rejestracji potrzebujesz karty z obsługiwanego kraju.

Czy to z USA, Kanady czy Włoch.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​przynajmniej masz wybór. Jeśli chodzi o konfigurację Hulu, działa tylko karta amerykańska.

Nasza rada na temat uzyskania karty z jednego z tych regionów?

  1. Zapytaj kogoś, kto ją ma. Zapytaj, czy pozwolą ci z niego korzystać. W przeciwnym razie zaoferuj, aby je zapłacić lub udostępnić usługę.
  2. Uzyskaj wirtualną kartę przedpłaconą wydane w jednym z wymienionych regionów.
  3. Uzyskaj kartę przedpłaconą wydane w jednym z wymienionych regionów.

Druga opcja może być najszybsza, ponieważ można znaleźć wirtualne karty przedpłacone, które współpracują z usługami, dość łatwe w Internecie. Kluczem jest posiadanie środków na takim koncie. Jeśli tego nie zrobisz, nie będziesz mógł się zarejestrować, a zatem nie będziesz mógł skonfigurować aplikacji DAZN w nieobsługiwanych regionach.

Posiadaj konto DAZN + dostęp do PrivateVPN? Powinno to umożliwić oglądanie DAZN w przeglądarce internetowej, ale na urządzeniach iPhone lub Amazon TV Fire Stick musisz skonfigurować aplikację DAZN. I zajmiemy się tym teraz.

Jak skonfigurować aplikację DAZN w nieobsługiwanych krajach, jeśli chodzi o urządzenia Apple

Jeśli chcesz skonfigurować aplikację DAZN w nieobsługiwanych krajach na urządzeniach Apple, musisz najpierw wylogować się z konta iCloud na bieżącym urządzeniu.

Po wykonaniu tej czynności utwórz nową, opartą na jednej z wyżej wymienionych lokalizacji.

Umożliwi to skonfigurowanie aplikacji DAZN w nieobsługiwanych krajach.

Pamiętaj, aby nie zmieniać lokalizacji na bieżącym koncie. Spowoduje to, że stracisz wszystko!

Jak skonfigurować aplikację DAZN w nieobsługiwanych krajach, jeśli chodzi o urządzenia z Androidem

Jeśli chodzi o urządzenia z Androidem, Google przygotował prosty przewodnik na temat zmiany lokalizacji Twojego sklepu Google Play.

Jednak na urządzeniach z Androidem oglądanie DAZN w przeglądarce internetowej jest dość proste. Wystarczy wybrać opcję Desktop Site w przeglądarce internetowej.

Jak skonfigurować aplikację DAZN w nieobsługiwanych krajach, jeśli chodzi o urządzenia Amazon Fire TV Stick

  • Aby pobrać DAZN na Fire TV Stick, przejdź do bieżącego konta Amazon w przeglądarce internetowej.
  • Wybierz Konta & Listy, śledzony przez Zarządzaj swoim kontem i treścią.
  • Zmień swój region na amerykański.
  • Na urządzeniu Amazon Fire TV wybierz Ustawienia śledzony przez Moje konto.
  • Wyrejestruj się i zaloguj się ponownie na swoje konto.

Od czasu do czasu niektóre osoby mają problemy z pobraniem aplikacji po zmianie regionu. Rozwiązaniem problemu może być usunięcie bieżącej metody płatności. Jeśli to nie zadziała, może być konieczne dodanie nowej metody płatności, czy to z karty wirtualnej, czy fizycznej. Wydane w USA. (Nie zostaniesz obciążony. Amazon robi to w celu weryfikacji).

Oto jak skonfigurować aplikację DAZN w nieobsługiwanych krajach

Ludzie zazwyczaj korzystają z bezpłatnych serwisów streamingowych w Internecie, ponieważ ich kraj ma ograniczony zasięg lub ponieważ nie mogą sobie pozwolić na uzasadnienie swojego zawyżonego pakietu telewizyjnego. DAZN rozwiązuje te problemy dzięki wyjątkowo przystępnej cenie 9,99 USD miesięcznie.

A najlepsza rzecz? W tym przewodniku na temat konfigurowania aplikacji DAZN w nieobsługiwanych krajach dowiesz się również, jak zmienić regiony w DAZN. A to oznacza, że ​​możesz oglądać więcej DAZN niż wszyscy inni.

Jeśli uznasz ten przewodnik za przydatny, znajdziesz również przewodniki na temat uzyskiwania dostępu do większej ilości treści Netflix lub korzystania z Hulu jako ciekawego, wraz z wieloma innymi świetnymi przewodnikami na naszym blogu.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me