Jak otwierać zablokowane strony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2019 roku

Jak otwierać zablokowane strony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2019 roku

Przez PrivateVPN, 14.01.2019 17:54:59 w podróży


Rząd Zjednoczonych Emiratów Arabskich wymaga od dostawców Internetu blokowania witryn, które uzna za nieodpowiednie w 2019 r. I wcześniej. Nie znamy kraju, który nie zablokował niektórych witryn, ale jeśli uzyskasz dostęp do niewłaściwej witryny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2019 r., Możesz spotkać się z więzieniem na okres do 6 miesięcy. Dlatego jeśli czytasz, jak uzyskać dostęp do zablokowanych witryn w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ważne jest, abyś wiedział, jak to zrobić właściwie, abyś był w pełni bezpieczny.

I w tym ci pomożemy. Ale najpierw...

Jakie są główne powody blokowania witryn w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2019 r?

Jeśli witryna zawiera treści dla dorosłych, treść, która może rozpowszechniać negatywne informacje o rządzie, jest platformą VOIP lub po prostu czymś, co nie jest ujęte w kodeksie moralnym Zjednoczonych Emiratów Arabskich, witryna zostanie zablokowana. Wszystko, co pomaga przełamać bloki, jest również niedozwolone.

Jak więc otwierasz zablokowane strony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2019 r?

Opuszczasz kraj lub opuszczasz go praktycznie.

Twój dostawca Internetu blokuje zawartość, ponieważ próbujesz uzyskać dostęp do zablokowanych witryn w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ale co jeśli witryny, do których próbujesz uzyskać dostęp, nie zostały zablokowane, ponieważ nie masz do nich dostępu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, nawet jeśli tam jesteś.


Jeśli możesz wirtualnie udać się do innego kraju, w którym nie ma cenzury treści, będziesz mógł otwierać zablokowane strony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2019 r..

Jak to robisz? Z VPN. Tyle że standardowa sieć VPN nie wystarczy, aby zapewnić bezpieczeństwo i aby działał.

Dlaczego korzystanie z VPN nie wystarczy do otwarcia zablokowanych witryn w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2019 r

Zjednoczone Emiraty Arabskie w ogóle nie chcą, abyś otwierał zablokowane strony w ZEA. I dlatego wprowadzają środki ostrożności, abyś myślał, że możesz ich oszukać, aby uzyskać dostęp do zablokowanych witryn w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Gdy szukasz usługi VPN do walki z cenzurą, Stealth VPN ma znaczenie. Stealth to tryb w usłudze VPN, który pozwala na niewykrywanie. Pomyśl o standardowej sieci VPN, takiej jak osoba nosząca kaptur w kamerze CCTV. Można być świadomym jego obecności, ale nie są one wykrywane. Gdy Zjednoczone Emiraty Arabskie dowiedzą się, że ktoś korzysta z VPN, zablokowane witryny i tak nie będą dla nich działać.

I właśnie tam Stealth VPN ma prawdziwą przewagę. Łączy się z normalnym ruchem, co oznacza, że ​​nikt nie jest w stanie dowiedzieć się, że korzystasz z VPN. I to jest klucz do otwarcia zablokowanych stron w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2019 roku.

PrivateVPN oferuje Stealth VPN na urządzeniach Amazon Fire, Android, Apple i stacjonarnych. Ale jest to również najlepsza sieć VPN dla Netflix, którą określił firma Comparitech po 5000 ręcznych testach usług VPN oferujących najszerszy zakres obsługiwanych serwerów. Oferuje także działające serwery najpopularniejszych usług. Po co ci takie funkcje?? Podczas gdy Netflix w danym regionie może być dostępny, różne regiony mają różną ilość treści. Możesz przegapić.

Jeśli chcesz oglądać Netflix w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, warto się temu przyjrzeć.

To jednak nie wszystko, na co musisz spojrzeć. Niektóre funkcje bezpieczeństwa mają znaczenie, jeśli chcesz otworzyć zablokowane strony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2019 roku bez narażania swojego bezpieczeństwa.

Funkcje bezpieczeństwa, które VPN musi mieć, aby otworzyć zablokowane strony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2019 roku

Problem z usługami VPN polega na tym, że są one nielegalne w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdy pozwalają ludziom na dostęp do treści, które są zakazane, ponieważ dostęp do zabronionych treści jest przestępstwem. Pójdziesz do więzienia? Najprawdopodobniej nie. Ale jeśli kiedykolwiek wpadniesz w kłopoty z powodu czegoś innego, zostanie to uwzględnione.

Lepiej być bezpieczniejszym niż żałować, więc jeśli chcesz otworzyć zablokowane strony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, spójrz na te:

  1. Czy włączona jest ochrona przed wyciekiem IPv6. IPv6 jest ważną częścią VPN i bezpieczeństwa, ale może również przeciekać, co oznacza, że ​​może narazić twoje IP od czasu do czasu, co naraziłoby cię na działanie rządów Zjednoczonych Emiratów Arabskich. PrivateVPN oferuje funkcję ochrony przed wyciekiem IPv6, aby temu zapobiec.
  2. To samo z ochroną przed wyciekiem DNS. Istnieje znacznie większe ryzyko narażenia na wycieki DNS i podobnie jak w przypadku wycieków IPv6 możesz zostać narażony. PrivateVPN oferuje również funkcję ochrony przed wyciekiem DNS.
  3. Włącz Kill Switch. Jeśli z jakichkolwiek powodów przestaniemy pracować nawet z naszym 99,98% czasem przestoju, Twój Internet zostanie wyłączony, aby Twoje dane nie mogły zostać ujawnione, ponieważ nie masz połączenia z VPN. Dotyczy to również wszelkich innych przyczyn braku połączenia.
  4. Użyj aplikacji Application Guard, aby wyłączyć aplikacje. Jeśli uzyskujesz dostęp do aplikacji, do której masz dostęp tylko podczas korzystania z VPN, i chcesz, aby ta aplikacja została natychmiast wyłączona, jeśli VPN nie działa, funkcja ta zrobi to.

Tak otwierają zablokowane strony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2019 roku

Jeśli chcesz otworzyć zablokowane strony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, nie jest to trudne. Potrzebujesz tylko narzędzia z odpowiednią ochroną.

Usługi VPN są używane na całym świecie, i nie tylko w celu ominięcia cenzury, ale w celu zachowania prywatności i dostępu do pełnej rozrywki, której nie można zaoferować nigdzie na świecie z powodu bloków geograficznych. I to właśnie pomaga PrivateVPN.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me