Jak oglądać wszystko w serwisie Netflix Bez względu na to, gdzie mieszkasz

Jak oglądać wszystko w serwisie Netflix Bez względu na to, gdzie mieszkasz

Michael Smolski, 14.01.2019 13:01:38 w Rozrywka


Nie możesz mieszkać w krajach z cenzurą, ale niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, żyjesz z nierównością treści. Nawet jeśli mieszkasz w USA lub Wielkiej Brytanii, nadal nie możesz oglądać wszystkiego na Netflix bez względu na to, gdzie mieszkasz, to znaczy, dopóki nie wiesz, jak oszukać Netflix, aby pokazał Ci całą dostępną zawartość Netflix.

I właśnie to pokażemy wam dzisiaj.

Jeśli mieszkasz w USA, masz najwięcej treści, ale nie masz wszystkiego. A jeśli mieszkasz poza USA, możesz mieć ekskluzywne treści, których nie ma w USA, ale brakuje ci znacznej części biblioteki Netflix, najprawdopodobniej płacąc tyle samo za subskrypcję, ile osób w NAS.

Oglądanie wszystkiego w serwisie Netflix bez względu na to, gdzie mieszkasz, jest dość łatwe

Oglądanie wszystkiego w serwisie Netflix nie jest łatwe do tego stopnia, że ​​nie musisz szukać, jak to zrobić, ale jest to o wiele łatwiejsze niż na to pozwalają inne artykuły. DAZN i Hulu to twarde platformy do skonfigurowania.

Oto, co musi się stać:

  1. Musisz wiedzieć, jaki program lub film chcesz obejrzeć. (Możesz sprawdzić, który serwis Netflix jest włączony w tym programie lub filmie, wykonując proste wyszukiwanie w Google „który Netflix jest włączony”.)
  2. Musisz oszukać Netflix, aby pomyślał, że jesteś w regionie, w którym ten program lub film jest dostępny.

Jeśli chcesz oglądać wszystko w serwisie Netflix bez względu na to, gdzie mieszkasz, czy to w Arabii Saudyjskiej, Chinach, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii czy gdziekolwiek indziej, tak właśnie to robisz. Jednak dla krajów z cenzurą istnieje dodatkowy krok, o którym większość przewodników nie wspomina.

Co musisz zrobić, aby oszukać Netflix, abyś mógł oglądać wszystko w Netflix Bez względu na to, gdzie mieszkasz?

Musisz być praktycznie w regionie, w którym znajduje się treść, którą oglądasz do oglądania.

VPN to sposób, w jaki to robisz.

Ale jeszcze nie klikaj, w przeciwnym razie nie będziesz mógł oglądać wszystkiego w serwisie Netflix bez względu na to, gdzie mieszkasz.

VPN to wirtualna sieć prywatna. Umożliwia połączenie z dowolną lokalizacją na planecie, pod warunkiem, że usługa VPN, której używasz, ma tam serwer. Ale nie daj się nabrać na oglądanie wszystkiego w serwisie Netflix bez względu na to, gdzie mieszkasz w 2019 roku.

Usługa VPN z wieloma serwerami nie jest wyborem. Ponad 200 lokalizacji serwerów nie ma znaczenia, jeśli chodzi o oglądanie Netflix, ponieważ Netflix ciężko pracuje, aby zablokować serwery VPN.

Potrzebujesz usługi z działającymi serwerami Netflix, a jeśli chodzi o to, PrivateVPN jest najlepszy. Comparitech przeprowadził test 59 głównych usług VPN z 5000 ręcznymi testami, a PrivateVPN pracował z 21 lub 30 testowanymi lokalizacjami. Większość z grona. Ponadto działał na większości platform jednocześnie, działając zarówno na Androidzie, Apple i platformach stacjonarnych.

Nie mówimy tego, więc dołącz do nas. Tak to jest. Dołącz do nas, czy nie, jeśli chcesz uzyskać dostęp do całej treści Netflix, bez względu na to, czy łączy się ona z serwerem w Tajlandii, Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Szwecji, Polsce, czy w innej lokalizacji, PrivateVPN jest najlepszą opcją. Jest to jedyna opcja, która przekracza 15+ działających lokalizacji.

Reszta albo oferuje głównie amerykański serwis Netflix, albo przekierowuje na amerykański serwis Netflix.

Oglądaj wszystko w serwisie Netflix, nawet w krajach z cenzurą

Lokalizacje takie jak Chiny i wiele Bliskiego Wschodu mają bloki na amerykańskich platformach, czy to Netflix, Instagram, czy Facebook. Aby VPN działał w tych lokalizacjach i omijał wszystkie bloki posiadane przez kraj, potrzebujesz usługi Stealth w swojej usłudze VPN.

Stealth VPN pozwala na wtopienie się VPN, dzięki czemu nie można go wykryć jako VPN. Pozwala ruchowi VPN wyglądać jak zwykły ruch. Jest to kluczowe w krajach takich jak Chiny, które wykrywają użycie VPN i blokują i tak działanie wszystkich stron. Chyba że masz połączenie z Stealth VPN.

PrivateVPN ma tę funkcję. A jeśli naprawdę chcesz oglądać wszystko w serwisie Netflix bez względu na to, gdzie mieszkasz w 2019 roku, korzystanie ze Stealth będzie konieczne w większości przypadków!

Oglądaj wszystko na Netflix bez względu na to, gdzie mieszkasz

Dowiedz się, gdzie jest program lub film, który chcesz obejrzeć, i połącz się z PrivateVPN. To jest takie proste. Czy to Twój telefon, tablet, komputer, a nawet Amazon Fire TV Stick. (Niestety obecnie żadne usługi VPN nie obsługują Chromecasta.)

PrivateVPN ma również wsparcie dla DAZN, platformy sportowej transmisji strumieniowej działającej w Kanadzie, oraz dla Hulu. Konieczne jest jednak zapoznanie się z naszymi przewodnikami, ponieważ platformy te są znacznie bardziej skomplikowane niż Netflix, gdzie wszystko, czego potrzebujesz, to właściwa sieć VPN.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me