Jak oglądać włoską telewizję online (RAI TV, DAZN, Sky)

Jak oglądać włoską telewizję online (RAI TV, DAZN, Sky)

Autor: Michał Smolski, 01.01.2019 20:41:25 w Przewodnikach


Chcesz oglądać włoską telewizję online? Niezależnie od tego, czy chodzi o bardziej emocjonujących komentatorów w piłce nożnej, czy po prostu o to, że treść jest w języku włoskim, możesz oglądać włoską telewizję online niezależnie od tego, gdzie jesteś na świecie. Z pomocą platform takich jak Rai Play / TV, Sky i DAZN, z pewnymi poprawkami, ponieważ platformy te działają obecnie tylko we Włoszech.

W tym przewodniku pokażemy, jak oszukać te platformy, aby myśleli, że jesteś we Włoszech.

Jak oglądać włoską telewizję online za pomocą RaiPlay

RaiPlay to najpopularniejsza włoska usługa przesyłania strumieniowego, która oferuje zarówno sport, programy telewizyjne, jak i filmy.

I jej jedyna włoska platforma, która pozwoli Ci oglądać włoską telewizję online za darmo, całkowicie legalnie, bez konieczności wchodzenia na witryny pełne złośliwych reklam i niepewnych strumieni.

Jedyne, co musisz zrobić, aby oglądać włoską telewizję online za pomocą RaiPlay, to założyć bezpłatne konto RaiPlay i oszukać RaiPlay, by pomyślał, że jesteś we Włoszech.

Jak oszukać RaiPlay w myśleniu, że jesteś we Włoszech?

Korzystając z VPN, który pozwoli ci być praktycznie w innym kraju.

Od razu warto wspomnieć, że bezpłatne usługi VPN nie są opcją, jeśli chcesz oglądać włoską telewizję online. Bezpłatne usługi VPN są ograniczone do lokalizacji takich jak USA lub czasami Wielka Brytania i musisz połączyć się z włoskim serwerem.

Jeśli jednak lubisz rozrywkę, może i tak warto uzyskać VPN, nawet jeśli nie jest bezpłatny, z jednego prostego powodu, że właściwa sieć VPN może odblokować prawie całą zawartość i usługi, z których chcesz korzystać, gdziekolwiek jesteś.

Czy kiedykolwiek chciałeś uzyskać dostęp do pewnego programu, który był na Netflix, ale na amerykańskim Netflix? Czy kiedykolwiek chciałeś oglądać Hulu poza USA? A co z DAZN, czy włoskim czy kanadyjskim DAZN? To rodzaj usług i treści, które PrivateVPN może odblokować.

Wybierz serwer, z którym chcesz się połączyć, i to wszystko. Znajdujesz się praktycznie w innym miejscu, a teraz masz dostęp do treści, które w innym przypadku zostałyby zablokowane w Twoim kraju.

PrivateVPN? Nie jest bezpłatny, ale jest jedną z najlepiej cenionych usług VPN z całkowicie bezpłatną 7-dniową wersją próbną bez ryzyka i 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Po prostu zarejestruj się na nasz okres próbny i połącz się z RaiPlay.

Klucz do odblokowania RaiPlay za pomocą VPN? Aby połączyć się z właściwym serwerem. Niestety połączenie z dowolnym włoskim serwerem nie jest tak łatwe, aby oglądać włoską telewizję online. Usługi takie jak RaiPlay lub Netflix muszą uniemożliwiać użytkownikom oglądanie treści, do których nie mają prawa ich pokazywać.

Dlaczego ktoś miałby kupować subskrypcję Starz tylko po to, aby oglądać Power w Stanach Zjednoczonych, skoro może oglądać ją, łącząc się z brytyjskim serwisem Netflix za pomocą bieżącej subskrypcji? Problem polega na tym, że Netflix nie zapłacił za prawa do pokazywania Power on Netflix w Stanach Zjednoczonych, a jeśli nie podejmą działań, aby uniemożliwić użytkownikom oglądanie go w Stanach Zjednoczonych, będą mieli kłopoty. Dlatego większość serwerów i usług VPN nie działa z większością platform rozrywkowych.

PrivateVPN nie oferuje tysięcy serwerów takich jak nasza konkurencja. Koncentrujemy się jednak na tym, aby serwery działały, w końcu 51% użytkowników VPN używa go do rozrywki.

Łącząc się z naszym serwerem obsługiwanym przez RaiPlay, będziesz mógł oglądać włoską telewizję online na dowolnym urządzeniu obsługującym usługi VPN.

Używasz platformy, która nie obsługuje usług VPN? Niestety, takie platformy jak Apple TV, Roku i Chromecast. Nasza rekomendacja? Zdobądź Amazon Fire TV Stick lub przeczytaj nasze przewodniki na temat instalowania VPN na routerze, który choć nie jest najwygodniejszą opcją, pozwoli ci korzystać z usług VPN na wszystkich urządzeniach.

Jak oglądać włoską telewizję online za pomocą DAZN

Jeśli chodzi o oglądanie sportu, RaiPlay oferuje kilka świetnych opcji, ale DAZN jest absolutnym liderem, jeśli chodzi o oglądanie sportu online.

Oglądanie włoskiej telewizji w Internecie za pomocą DAZN nie jest tak łatwe, jak w przypadku RaiPlay, ale powiedziawszy to, kiedy będziesz w stanie to rozgryźć, będziesz mógł uzyskać dostęp do amerykańskiego i kanadyjskiego DAZN za pomocą PrivateVPN, umożliwiając dostęp prawie wszystkie treści sportowe, o które kiedykolwiek można prosić.

Istnieją trzy kroki, aby oglądać włoską telewizję online za pomocą DAZN:

  1. Wydaj kartę w Kanadzie, we Włoszech lub w USA.
  2. Oszukaj DAZN, że jesteś w obsługiwanym regionie, używając PrivateVPN.
  3. Pobierz aplikację DAZN.

Jeśli chcesz oglądać włoską telewizję online za pomocą DAZN, potrzebujesz karty wydanej w obsługiwanym regionie DAZN. Jeśli pochodzisz z Włoch lub mieszkałeś w przeszłości, być może masz już kartę włoską. Nawet jeśli nie, najpierw spróbuj użyć karty. To może lub może teraz działać w zależności od karty i banku.

Dla tych, którzy nie mają teraz odpowiedniej karty, zalecamy zapoznanie się z naszym przewodnikiem, jak odblokować włoski DAZN. Omówiono bardziej szczegółowe konfigurowanie DAZN i oferuje sugestie dotyczące uzyskania właściwej karty. Ten przewodnik poprowadzi Cię również przez proces instalacji DAZN na urządzeniach, co nie jest tak proste, jak się wydaje, ponieważ aplikacja DAZN nie pojawia się w sklepach z aplikacjami krajów, które go nie obsługują.

Jak oglądać włoską telewizję online za pomocą Sky

Dla wielu będzie to najmniej prawdopodobny sposób oglądania włoskiej telewizji online. Oczywiście, może zapewniać niezłą różnorodność kanałów, ale wymaga abonamentu Sky, który kosztuje 29,99 €, zaczynając od podwyżki cen w przyszłości.

Jeśli jesteś już subskrybentem Sky, aby połączyć się z Sky Go, po prostu połącz się z jednym z dedykowanych serwerów VPN PrivateVPN Sky, a to pozwoli Ci oglądać włoską telewizję online za pomocą Sky.

Jak oglądać włoską telewizję online

Chcesz oglądać więcej niż tylko włoską telewizję online? PrivateVPN pozwoli ci uzyskać dostęp do jak największej liczby regionów Netflix, jednocześnie umożliwiając dostęp do wszystkich głównych amerykańskich i nieamerykańskich platform, takich jak Hulu, DAZN, HBO GO, HBO NOW, ESPN i wiele innych, o których możesz przeczytać na naszym blogu.

I możesz się przekonać, korzystając z naszej 7-dniowej pełnej próby ryzyka.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me