Jak oglądać Netflix bez Smart TV

Jak oglądać Netflix bez Smart TV

Michael Smolski, 10.03.2019 11:21:08 w Rozrywka


Czy chcesz oglądać Netflix bez inteligentnego telewizora? Być może masz inteligentny telewizor, ale chcesz uzyskać dostęp do amerykańskiego serwisu Netflix, ponieważ Twoja lokalizacja ogranicza Cię do treści? Ten post pozwoli Ci oglądać Netflix bez inteligentnego telewizora, ale nie tylko, w tym poście dowiesz się, w jaki sposób możesz oglądać jak najwięcej treści Netflix na swoim telewizorze, aby uzyskać jak najwięcej z bieżącej subskrypcji.

Jakie są możliwości, jeśli chcesz oglądać Netflix bez Smart TV?

  • Najszybsza metoda do wdrożenia polega na podłączeniu laptopa do telewizora za pomocą kabla HDMI, który prawdopodobnie jest w pobliżu. Ta opcja wymaga pobliskich gniazd do zasilania laptopa w celu dłuższego użytkowania, ale idealnie również długiego kabla HDMI, dzięki czemu można zmieniać programy bez większych problemów. Ta opcja pozwoli Ci również uzyskać dostęp do jak największej ilości treści Netflix, chociaż nie jest to jedyna metoda, która to umożliwi. Więcej na ten temat poniżej.
  • Kupując takie urządzenia jak Apple TV, Roku lub Chromecast. Działa to i umożliwia łatwy dostęp do innych platform, takich jak Hulu, ale nie umożliwiają dostępu do większości treści Netflix i nie są świetną opcją, jeśli podróżujesz i chcesz uzyskać dostęp do ulubionych treści jako w momencie zmiany lokalizacji wiele treści, do których aktualnie masz dostęp, zostanie zablokowanych z powodu niedostępności w Twojej lokalizacji.
  • Zdobywając Fire TV Stick / Cube. To nasza ulubiona opcja ze względu na otwartość Amazon. Są znacznie bardziej otwarci, jeśli chodzi o aplikacje, niż jakakolwiek inna firma z podobnymi urządzeniami, które można podłączyć do telewizora. Po podłączeniu Fire TV Stick do telewizora zmienisz telewizor w inteligentny telewizor, ale o wiele bardziej inteligentny. Niezależnie od tego, które platformy rozrywkowe są zablokowane w Twoim kraju, możesz odblokować Fire TV Stick.

Jak oglądać najbardziej możliwe treści Netflix bez Smart TV

Jeśli mieszkasz w Kanadzie, automatycznie tracisz ponad połowę treści, które American Netflix ma do zaoferowania. Jest coraz gorzej, im dalej od USA. 197 programów telewizyjnych i 548 filmów na Netflix jest tym, co dostaniesz, jeśli będziesz w Indiach. Niezupełnie warte swojej ceny?

Podłączenie laptopa do telewizora lub Fire TV Stick do telewizora pozwoli ci oglądać możliwie największą zawartość Netflix.

W jaki sposób?

Ze względu na to, że normalnie, jeśli oglądasz Netflix bez inteligentnego telewizora lub nawet na inteligentnym telewizorze, będziesz ograniczony do lokalizacji, w której się teraz znajdujesz, która może być świetna lub niezbyt duża. Jeśli często podróżujesz, szczególnie Netflix będzie bardzo cierpieć. Współdzielona przez nas metoda omija geobloki Netflix.

W tej chwili Netflix widzi, że jesteś w bieżącej lokalizacji. Jeśli możesz nakłonić Netflix do myślenia, że ​​znajdujesz się w innej lokalizacji, która oferuje więcej treści, będziesz mieć dostęp do znacznie większej ilości treści Netflix. Nawiasem mówiąc, szukając sposobu oglądania Netflix bez inteligentnego telewizora, możesz pomyśleć, że amerykański Netflix jest jedynym, do którego powinieneś uzyskać dostęp, ale to nieprawda. American Netflix może mieć najwięcej treści, ale nie ma wszystkiego. Na przykład program Power jest w Wielkiej Brytanii, a nie w USA.

Jak oszukać Netflix? Korzystając z sieci VPN, która umożliwia zmianę lokalizacji bez fizycznego przemieszczania się.

A najlepsza VPN dla Netflix? PrivateVPN. I to nie jest coś, co właśnie wymyśliliśmy. Comparitech wykonał 5000 ręcznych testów porównujących usługi VPN w zakresie, w jakim Netflix idzie, a PrivateVPN obsługuje najszerszą gamę serwerów, co oznacza, że ​​możesz uzyskać dostęp do najszerszej biblioteki treści Netflix. I tak, działa również z takimi Hulu, DAZN, Amazon Prime, HBO i wieloma innymi platformami, które mają ograniczenia w niektórych lokalizacjach.

Jak oglądać Netflix bez inteligentnego telewizora z laptopem, gdy próbujesz oglądać najwięcej treści Netflix

Po podłączeniu laptopa do telewizora za pomocą złącza HDMI ekran powinien automatycznie wyświetlać zawartość laptopa na ekranie telewizora. Jeśli tak nie jest, w systemie Windows musisz kliknąć prawym przyciskiem myszy, a następnie nacisnąć przycisk Ustawienia wyświetlania. Tam możesz dostosować ustawienia, aby telewizor wyświetlał Twoje treści.

Po tym, jak się zorientujesz, chodzi o uzyskanie Netflix i PrivateVPN na twoim urządzeniu. Bardzo łatwe. Po prostu pobierz go w swoim sklepie na komputerze Mac lub Windows. Jeśli chodzi o PrivateVPN? Pobierz go z naszej strony. Możesz go znaleźć w naszym Pobieranie sekcja na dole naszej strony. Zainstaluj i połącz się z dowolnym serwerem, który współpracuje z Netflix.

I to wszystko. Tak oglądasz Netflix bez inteligentnego telewizora za pomocą laptopa.

Jak oglądać Netflix bez Smart TV za pomocą Fire TV Stick podczas próby oglądania większości treści Netflix

Na Fire TV Stick musisz przejść do sklepu Amazon Appstore i tam pobrać aplikację Netflix wraz z aplikacją PrivateVPN. Włącz PrivateVPN, połącz się z amerykańskim serwerem z obsługą Netflix lub dowolnym innym, który obsługuje Netflix, wyjdź z PrivateVPN i włącz Netflix. Umożliwi to dostęp do większej ilości treści Netflix podczas oglądania Netflix bez inteligentnego telewizora.

Oto jak oglądać Netflix bez Smart TV

Możesz zapytać, dlaczego takie urządzenia jak Apple TV lub Chromecast nie działają z tą metodą, a odpowiedź jest dość prosta. Platformy te nie obsługują usług VPN i chociaż pozwolą ci oglądać Netflix, ograniczą cię, jeśli chodzi o dostęp do treści.

Czy możesz korzystać z innych usług VPN? Pewnie. Ale te bezpłatne nie działają z Netflix, a te, które działają z Netflix, są często zawyżone. PrivateVPN oferuje rozwiązanie, które jest niedrogie i które działa z większością regionów Netflix. Dzięki naszej nowo zaprojektowanej aplikacji na urządzenia Android i Amazon Fire TV Stick usługa PrivateVPN jest teraz lepsza niż kiedykolwiek.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me