Jak oglądać Hulu w Wielkiej Brytanii – Ultimate Guide (zbyt obejmuje tworzenie konta)

Jak oglądać Hulu w Wielkiej Brytanii - Ultimate Guide (zbyt obejmuje tworzenie konta)

Autor: Michał Smolski, 01.01.2019, 20:00:36 w Przewodnikach


Problem z większością przewodników na temat oglądania Hulu w Wielkiej Brytanii polega na tym, że pokazują ci, jak oglądać Hulu w Wielkiej Brytanii z perspektywy oszukiwania Hulu w myśleniu, że jesteś w USA, ale nie pokazują ci, jak radzić sobie z inne sprawy. Problemy takie jak utworzenie konta Hulu w Wielkiej Brytanii lub pobranie Hulu na urządzenie, co jest również istotne, jeśli chcesz oglądać Hulu w Wielkiej Brytanii.

W tym ostatecznym przewodniku po Hulu omówimy to wszystko w możliwie najprostszy sposób.

3 kluczowe kroki, które musisz wykonać, aby obejrzeć Hulu w Wielkiej Brytanii

 1. Oszukaj Hulu, że myślisz, że jesteś w USA.
 2. Utwórz konto Hulu przy użyciu karty amerykańskiej. (Mamy rozwiązanie.)
 3. Zmień lokalizację sklepu z aplikacjami na USA.

Oszukiwanie Hulu w myślenie, że jesteś w USA, aby obejrzeć Hulu w Wielkiej Brytanii

Jest to stosunkowo łatwy krok, ale najważniejszy, aby się dobrze postarać, ponieważ musi on stale działać podczas oglądania Hulu.

Większość przewodników poprowadzi Cię w tej części.

Jeśli chcesz oglądać Hulu w Wielkiej Brytanii, naprawdę potrzebujesz VPN, który pozwoli ci połączyć się z amerykańskim serwerem.

Nigdy nie słyszałeś o usługach VPN? Nie ma problemu. Wyjaśnić krótko, Usługi VPN pozwalają zachować bezpieczeństwo w Internecie, zmieniając adres IP i szyfrując to, co robisz, ale większość ludzi korzysta z nich z powodów, dla których tu jesteś. Aby odblokować rozrywkę, taką jak Hulu w Wielkiej Brytanii lub być może DAZN, brytyjska firma ironicznie niedostępna w Wielkiej Brytanii.

W jaki sposób VPN może odblokować rozrywkę? Zmieniając swoją lokalizację, praktycznie. To, gdzie możesz być wirtualnie, zależy od liczby serwerów, z których korzysta usługa VPN, ale w tym przypadku, jeszcze ważniejsze jest to, jakie usługi działają te serwery.

Zakładasz, że połączenie z dowolnym amerykańskim serwerem pozwoli ci oglądać Hulu w Wielkiej Brytanii. Jednak ze względu na fakt, że Hulu musi dołożyć starań, aby uniemożliwić działanie usług VPN, aby nie miało kłopotów z łamaniem praw, większość serwerów VPN nie działa.

PrivateVPN? To nie jedyna usługa VPN, która pozwala oglądać Hulu w Wielkiej Brytanii, ale skupiając się na jakości zamiast ilości, PrivateVPN jest liderem w odblokowywaniu treści rozrywkowych na całym świecie i jest powodem, dla którego jest w stanie odblokować najwięcej Netflix regiony na rynku, mając jednocześnie znacznie mniej serwerów niż konkurencja.

Aha, i obejmuje 7-dniową wersję próbną, która jest całkowicie wolna od ryzyka, dzięki czemu możesz to zobaczyć na własne oczy. Wystarczy podać adres e-mail i hasło, aby rozpocząć!

Po prostu pobierz PrivateVPN, podaj swoje dane i połącz się z naszymi serwerami Hulu, a będziesz gotowy, aby oszukać Hulu.

Trudna część? Tworzy konto Hulu.

Utworzenie konta Hulu do oglądania Hulu w Wielkiej Brytanii

Jest to najtrudniejsza część tego ostatecznego przewodnika i część, której większość przewodników unika ze względu na złożoność tego problemu.

Tak też zrobiliśmy przez bardzo długi czas, ponieważ do tej pory nie mogliśmy znaleźć praktycznego sposobu rozwiązania tego problemu w praktyczny i godny zaufania sposób, aż do teraz...

Zobacz, jak założyć konto Hulu, aby oglądać, jak Hulu w Wielkiej Brytanii ma kartę wydaną w USA.

Coś, co jest bardzo dużym problemem dla ludzi i często wymaga dużo czasu.

W przeszłości, aby rozwiązać ten problem, sugerowaliśmy takie rzeczy jak:

 1. Zapytaj kogoś, kto mieszka w USA, czy chciałby udostępnić konto jeśli zapłacisz połowę członkostwa.
 2. Zapytaj kogoś z amerykańską kartą, czy utworzy dla ciebie konto. Zaoferuj to.
 3. Uzyskaj kartę przedpłaconą wydaną w USA.
 4. Uzyskaj wirtualną kartę przedpłaconą wydaną w USA.

Ale niedawno odkryliśmy metodę, która powoduje utworzenie konta Hulu w Wielkiej Brytanii lub w dowolnym miejscu w Europie znacznie łatwiejsze, godne zaufania i szybkie.

Udostępniono po raz pierwszy w dowolnym przewodniku.

Jeśli chcesz oglądać Hulu w Wielkiej Brytanii, aby założyć konto Hulu, możesz użyć Revolut.

Tak. Brytyjska firma, o której najprawdopodobniej słyszałeś lub której aktualnie używasz.

Nie wiemy, czy jest to metoda, która będzie działać wiecznie, ani dokładnie, dlaczego działa, ale testujemy ją zarówno na kartach premium, jak i metalowych oraz na kartach wirtualnych, które oferuje Revolut.

I to może być najlepsza opcja dla Ciebie, jeśli chcesz obejrzeć Hulu w Wielkiej Brytanii lub w dowolnym miejscu w Europie. Otrzymujesz kartę przedpłaconą wydaną w USA w Europie? Jest to możliwe, ale nie wygodne. Revolut jest wygodny, a jeśli zarejestrujesz konto premium, możesz od razu uzyskać dostęp do kart wirtualnych.

Potrzebujesz jednak co najmniej 1 £ na koncie, ponieważ Hulu musi zweryfikować Twoją kartę.

W tej chwili ta metoda w połączeniu z PrivateVPN pozwoli ci obejrzeć Hulu w Wielkiej Brytanii, i jest to w tej chwili najłatwiejszy sposób, ale jeśli kiedykolwiek z jakiegoś powodu przestanie działać, daj nam znać, a my zaktualizujemy ten ostateczny przewodnik po oglądaniu Hulu, aby pomóc innym osobom próbującym założyć Hulu.

Instalowanie aplikacji Hulu do oglądania Hulu w Wielkiej Brytanii na wszystkich urządzeniach

Jeśli możesz włączyć „tryb pulpitu” lub coś podobnego w przeglądarce internetowej, nie potrzebujesz nawet aplikacji Hulu. To powiedziawszy, korzyści z posiadania takiego są, i dlatego przeprowadzimy Cię przez proces oglądania Hulu w Wielkiej Brytanii na dowolnym urządzeniu poniżej.

Instalowanie aplikacji Hulu do oglądania Hulu w Wielkiej Brytanii na urządzeniach z Androidem

Jeśli chodzi o urządzenia z Androidem, zalecamy zapoznanie się z przewodnikiem Google na temat zmiany regionów. Oczywiście zmień swój region na amerykański.

Możesz też pobrać dodatkowy sklep z aplikacjami, który jest godny zaufania, ale który nie zapewnia bloków geograficznych w aplikacjach, i pobrać stąd Hulu.

Instalowanie aplikacji Hulu do oglądania Hulu w Wielkiej Brytanii na urządzeniach Apple

Jeśli chodzi o urządzenia Apple, kroki nieco się różnią.

 1. Po pierwsze, wyloguj się z bieżącego konta iCloud.
 2. Po drugie, utwórz nowy ze swoją lokalizacją w USA.

Zmiana lokalizacji sklepu Apple App Store jest bardzo łatwa. Jednak niezwykle łatwo jest pozbyć się wszystkich treści, jeśli zmienisz swój region na bieżącym koncie. Dlatego tak ważne jest utworzenie nowego konta.

Oczywiście możesz przełączać się między oboma kontami, nie tracąc nic.

Instalowanie aplikacji Hulu do oglądania Hulu w Wielkiej Brytanii na urządzeniach Amazon Fire TV Stick

 • Na Fire TV Stick przejdź do bieżącego konta Amazon w przeglądarce internetowej.
 • włączyć Konta & Listy śledzony przez Zarządzaj swoim kontem i treścią.
 • Podczas gdy tam zmień swój region na USA.
 • Przejdź do urządzenia Amazon Fire TV. włączyć Ustawienia i Moje konto.
 • Wyrejestruj się i zaloguj się ponownie na swoje konto.
 • Pobierz Hulu.

Instalowanie aplikacji Hulu do oglądania Hulu w Wielkiej Brytanii na wszystkich innych urządzeniach

Jeśli masz pecha, jeśli posiadasz urządzenie, które w ogóle nie obsługuje usług VPN, takich jak Apple TV, Roku, Chromecast i większość inteligentnych telewizorów, istnieje alternatywa, jeśli naprawdę musisz oglądać na jednym z nich platform i nie są skłonni zamiast tego kupić Amazon Fire TV Stick.

Co to jest? Instalowanie sieci VPN na routerze. Nie jest to idealna metoda, ponieważ każde podłączone urządzenie będzie automatycznie znajdować się w Stanach Zjednoczonych, ale jest to metoda, która działa, jeśli chcesz oglądać Hulu w Wielkiej Brytanii na urządzeniach, które nie obsługują usług VPN.

Zapoznaj się z kilkoma naszymi przewodnikami na temat instalowania sieci VPN na routerach.

Oto jak oglądać Hulu w Wielkiej Brytanii

Większość przewodników w Internecie na temat Hulu nie wspomina, że ​​potrzebujesz amerykańskiej karty, aby początkowo założyć konto. Zawsze tak było, ale szukaliśmy rozwiązań w ramach chęci zapewnienia Ci najlepszych rozwiązań na naszym blogu. A teraz znaleźliśmy rozwiązanie.

Nie chcesz przejść przez cały ten wysiłek? Dobra wiadomość jest taka, że ​​Hulu najprawdopodobniej przyjedzie do Wielkiej Brytanii w przyszłości, ponieważ Disney jest teraz jej właścicielem. Nie tak dobre wieści? Że może to potrwać około roku lub dwóch, zanim nastąpi to najwcześniej. Niezależnie od tego, czy chcesz poczekać, czy skorzystać z naszego 7-dniowego okresu próbnego, aby wypróbować 30-dniowy bezpłatny okres próbny Hulu, to zależy od Ciebie.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me