Jak oglądać Hulu poza USA na Fire TV Cube

Jak oglądać Hulu poza USA na Fire TV Cube

Michael Smolski, 18.10.2018 08:27:43 w Rozrywka


Czy ostatnio dostałeś moduł Fire TV? Czy mieszkasz poza USA? Czy chcesz oglądać Hulu poza USA w Fire TV Cube? Łatwo. Nie jest to takie proste, ale wiemy, jak to zrobić, więc pomożemy Ci to rozgryźć.

Główny powód, dla którego nie możesz oglądać Hulu poza USA w Fire TV Cube

Prawa Prawa do filmów i programów kosztują. I Hulu? Hulu wykonuje niesamowitą robotę, której nie znają Netflix i Amazon Prime, jeśli chodzi o pokazywanie programów, które się właśnie toczą. Dzięki Hulu możesz oglądać najnowszy odcinek pewnego programu, dzień po jego wydaniu, i to jest całkiem niesamowite. Ale to również kosztuje, a zapewnienie, że na całym świecie byłoby niezwykle kosztowne. A dla osób korzystających z tego na całym świecie nie byłoby świetnie dla firm posiadających te prawa. W związku z tym Hulu jest pod ogromną presją. Wynik? Nie możesz oglądać Hulu poza USA w Fire TV Cube ani na żadnym innym urządzeniu.

I są trzy kroki do rozwiązania tego problemu. Nie są też łatwe, ale jeśli chcesz oglądać Hulu, musisz się zarejestrować i musisz oszukać Hulu, że myślisz, że jesteś w USA. No i oczywiście musisz pobrać aplikację Hulu na Fire TV Cube.

Rejestracja w Hulu w celu oglądania Hulu poza USA w Fire TV Cube

To nie jest najważniejsza część, a być może masz już konto, a jeśli tak, możesz pominąć tę część, ale jeśli chcesz oglądać Hulu poza USA na Fire TV Cube, jest to najtrudniejsza rzecz do robić.

Aby zarejestrować konto Hulu, przejdź do witryny Hulu na telefonie lub komputerze. Musisz także mieć kartę amerykańską. I to jest problem dla większości ludzi.

Później możesz użyć kuponów, aby zapłacić, ale początkowo musisz zapłacić kartą. Moja rada? Poproś znajomego z USA o pomoc. Poważnie. Poproś ich, aby za to zapłacili, lub poproś o kupienie karty przedpłaconej w sklepie.

Możesz także wypróbować wirtualne karty online, chociaż Twój sukces w korzystaniu z nich może nie być tak dobry. Chodzi o wypróbowanie, dopóki nie uruchomisz go. Przeprowadź badania, ponieważ metody, które działają, cały czas się zmieniają.

Ale musisz też oszukać Hulu, aby zarejestrować się i ogólnie oglądać Hulu poza USA na Fire TV Cube.

Nakłanianie Hulu do oglądania Hulu poza USA w Fire TV Cube

Czy chcesz oglądać Hulu poza USA w Fire TV Cube? Musisz oszukać Hulu, że myślisz, że jesteś w USA. To jedyna dostępna opcja, jeśli nie chcesz latać do USA za każdym razem, gdy chcesz oglądać Hulu.

I do tego potrzebujesz VPN. VPN to wirtualna sieć prywatna, a po podłączeniu do niej i połączeniu z serwerem w innym kraju będziesz praktycznie tam, co oznacza, że ​​jeśli chodzi o Internet, będziesz mógł oglądać Hulu, jeśli jesteś podłączony do Amerykański serwer.

ALE NAJBARDZIEJ USŁUGI VPN NIE DZIAŁAJĄ Z HULU!

Jeśli Hulu musi upewnić się, że ludzie w innych krajach nie mogą oglądać Hulu poza USA na Fire TV Cube, wtedy oczywiście będą wiedzieć, że istnieją usługi VPN. Z tego powodu większość usług VPN nie współpracuje z Hulu.

PrivateVPN? Ma działające amerykańskie serwery VPN, które obsługują Hulu.

Utwórz konto w PrivateVPN. Pobierz klienta, który jest dostępny w Fire TV Cube i połącz się z serwerem obsługiwanym przez Hulu. Łatwo? tak.

Ale poczekaj, a co z aplikacją Hulu?

Jak zainstalować aplikację Hulu, aby oglądać Hulu poza USA na Fire TV Cube

Fire TV Cube ma kilka lokalizacji w App Store. Amazon Appstore? Jeśli chcesz, żeby Hulu było w nim widoczne, to musi być amerykański.

W tym celu musisz wejść na stronę Amazon. Zrób to na laptopie lub komputerze, jeśli możesz. Wejść do Konta & Listy śledzony przez Zawartość & Urządzenia. Tam musisz zaktualizować swoją lokalizację, aby znajdować się w USA. I pamiętaj, aby użyć prawdziwego adresu. W tym celu wyszukaj generator adresów w Google.

Następnie musisz wyrejestrować swoją Fire TV Cube, wchodząc do Ustawienia śledzony przez Moje konto, a następnie na koniec naciskając Wyrejestruj się. Następnie musisz poczekać kilka chwil i podać ponownie swoje dane. Z wyjątkiem,

tym razem zobaczysz amerykańską treść.

Nadal możesz mieć problemy. Na przykład z pobieraniem Hulu, nawet jeśli go widzisz. Problem może stanowić obecna metoda płatności. Może być konieczne jego usunięcie, a nawet dodanie karty znajdującej się w USA, co nie powinno stanowić problemu, jeśli masz kartę przedpłaconą do rejestracji w Hulu. Karty wirtualne działają bardzo łatwo na tym etapie. Poszukaj jednego w Internecie.

Następnie jesteś gotowy do pracy.

Oglądaj Hulu poza USA w Fire TV Cube

Niezależnie od tego, czy chcesz oglądać Hulu poza USA na Fire TV Cube, czy Fire TV Stick, kroki są takie same.

Różnią się one jednak w zależności od platformy i do tego mamy inne posty związane z Hulu, na przykład dotyczące oglądania Hulu poza Kanadą lub ogólnego przewodnika po Hulu.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me