Jak oglądać Hulu na kiju Amazon Fire TV poza USA

Jak oglądać Hulu na kiju Amazon Fire TV poza USA

Przez PrivateVPN, 03.05.2018 15:55:08 w Rozrywka


Amazon Fire Tv Stick jest jednym z niewielu przenośnych urządzeń obsługujących Hulu. Ale jeśli tu jesteś, to prawdopodobnie już o tym wiesz. To, czego szukasz, to jak oglądać Hulu na Amazon Fire TV Stick poza USA. To jest wielkie pytanie, prawda? Ma to sens, że chcesz oglądać lub używać Hulu. Żadna inna usługa nie może się równać z Hulu, jeśli chodzi o szybkość, z jaką emitowane są programy telewizyjne.

Aby oglądać Hulu na Amazon Fire TV Stick, musisz wykonać 3 ważne kroki.

Po pierwsze, musisz sprawić, aby Amazon Appstore myślał, że jesteś w USA, aby pokazywał Ci aplikacje dostępne w Ameryce jako aplikacja Hulu dostępna tylko w USA.

Po drugie, musisz oszukać Hulu podczas procesu rejestracji, aby pomyślał, że mieszkasz w USA, ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz mógł skorzystać z usługi.

Po trzecie, musisz sprawić, aby Hulu myślał, że jesteś w USA w każdej sekundzie korzystania z ich usług.

Następnie będziesz mógł oglądać Hulu na Amazon Fire TV Stick poza USA.

Sprawianie, by Amazon Appstore myślał, że jesteś w USA

Jeśli nie uda Ci się wykonać tego kroku, nie będziesz mógł zainstalować aplikacji Hulu.

Kiedy robisz zakupy na Amazon, jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii, robisz zakupy w wersji brytyjskiej. Jeśli jesteś w USA, robisz zakupy w amerykańskiej wersji. To działa tak samo z Amazon Fire TV Stick. Jeśli nie jesteś w USA, nie będziesz używać konta amerykańskiego. A to automatycznie eliminuje twoją zdolność do instalowania Hulu.

Aby zainstalować Hulu, musisz mieć American Amazon Appstore, a żeby mieć American Amazon Appstore, musisz kliknąć link Zarządzaj treścią i urządzeniami, który właśnie udostępniliśmy. Następnie musisz kliknąć Ustawienia tab, a następnie naciśnij Ustawienia kraju śledzony przez Zmiana. Na koniec musisz podać adres amerykański wraz z ważnym kodem pocztowym. W tym celu najlepiej po prostu wyszukać generator adresów w Google. Po dostarczeniu kliknij Aktualizacja, i zostaniesz poproszony o ponowną rejestrację konta na Fire TV Stick.

Przed zainstalowaniem Hulu musisz również sprawić, aby urządzenie myślało, że jesteś w USA. Dotyczy to również skłonienia Hulu do myślenia, że ​​jesteś w USA. I ponieważ nie możesz być fizycznie w USA, jeśli tam nie mieszkasz, musisz tam być praktycznie.

Sprawianie, by Amazon i Hulu myśleli, że jesteś w USA

Jest to najważniejszy krok, jeśli chcesz oglądać Hulu na Amazon Fire TV Stick poza USA. Nie najtrudniejszy, ale najważniejszy.

Aby być w USA wirtualnie, musisz użyć VPN, który jest wirtualną siecią prywatną. PrivateVPN oferuje obecnie dwa działające amerykańskie serwery, jeśli chodzi o Hulu. Potrzebujesz tylko jednego z nich, aby Hulu działało. Oczywiście oferujemy wiele innych serwerów dla innych rzeczy, takich jak Netflix.

Aby uruchomić PrivateVPN, najpierw potrzebujesz konta. Czy widzisz ten przycisk Kup w prawym górnym rogu ekranu? Kliknij na nią i przejdź przez nasz 3-etapowy proces rejestracji. Tak. To jest szybkie. I nie martw się, w przeciwieństwie do Facebooka, kiedy mówimy, że dbamy o prywatność, faktycznie to mamy na myśli. A nawet jeśli nie, to mamy siedzibę w Szwecji, a Szwecja ma świetne przepisy dotyczące prywatności.

Aha, masz również 30 dni na zażądanie zwrotu pieniędzy, jeśli stwierdzisz, że nasza usługa nie działa.

Tak czy inaczej, po rejestracji musisz wyszukać naszą aplikację w sklepie Amazon Appstore. Powinieneś wiedzieć, jak to zrobić. Możesz to zrobić za pomocą głosu, naciskając przycisk mikrofonu na pilocie, lub możesz wyszukać naszą aplikację za pomocą paska wyszukiwania.

Po pobraniu podaj dane swojego konta i połącz się z jednym z naszych działających serwerów Hulu.

Po przejściu do sekcji z amerykańskimi serwerami powinno być napisane Hulu.

Po połączeniu przejdź do sklepu Amazon Appstore i pobierz Hulu. A jeśli chcesz z niego korzystać, musisz mieć włączony PrivateVPN przez cały czas. W przeciwnym razie usługa może przestać działać.

Część rejestracyjna

Jeśli chcesz oglądać Hulu na Amazon Fire TV Stick poza USA, nie jest to najważniejsza część, ale na pewno najtrudniejsza. Dlaczego? Ponieważ wymaga to użycia karty amerykańskiej. Z kartami Hulu będą działać tylko amerykańskie karty. Jeśli nie możesz dostać amerykańskiej karty, zapomnij o użyciu Hulu.

Najlepszym rozwiązaniem dla ciebie będzie prawdopodobnie karta przedpłacona z USA. Będziesz musiał czekać, ale będzie to najłatwiejszy sposób na uzyskanie karty, która nie wymaga założenia konta bankowego. Możesz spróbować uzyskać wirtualną kartę, ale te mają znacznie niższy wskaźnik sukcesu. Najlepiej zapytaj znajomego z USA, czy możesz z niego skorzystać. Możesz też poprosić ich o założenie konta. To są twoje 3 opcje. Rób, co dla ciebie najlepsze, ale musisz zrobić jedno z nich. Nie będziesz mógł założyć konta z amerykańską kartą, a jeśli chcesz oglądać Hulu na Amazon Fire TV Stick poza USA, po prostu nie masz innego wyboru. Znajdź kogoś, kto ma amerykańską kartę lub sam ją zdobądź.

Oprócz tego, rejestrując się, podaj amerykański kod pocztowy i adres. Ponownie użyj do tego generatora w Internecie.

Następnie, pod warunkiem, że masz połączenie z serwerem Hulu na PrivateVPN, powinieneś być gotowy do pracy!

Oglądaj Hulu na Amazon Fire TV Stick poza USA

Musisz być w USA wirtualnie za pośrednictwem PrivateVPN. Musisz zmienić kraj swojego sklepu Amazon Appstore, aby móc pobrać Hulu. I na koniec, potrzebujesz amerykańskiej karty, aby założyć konto w Hulu. A potem możesz już iść.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me