Jak oglądać grę o tron ​​w sezonie 8 poza USA

Jak oglądać grę o tron ​​w sezonie 8 poza USA

Michael Smolski, 13.02.2019, 18:21:24 w rozrywce


Kiedy spędzasz 2 lata na tworzeniu 6 odcinków sezonu z ludźmi, którzy go oglądali, nazywając go „6 filmami”, wiesz, że czeka cię wyjątkowa jakość. A biorąc pod uwagę, ile jeszcze pozostaje do poznania, jeśli nie obejrzysz od razu sezonu 8 w Game of Thrones, będziesz musiał stawić czoła spoilerom. Jak tego uniknąć? Oglądając to od razu. Właśnie dlatego szukasz sposobu na obejrzenie sezonu 8 w Game of Thrones poza USA. Ponieważ jesteś podłączony do USA bez względu na to, gdzie mieszkasz, możesz nie być w stanie oglądać sezonu 8 w Game of Thrones poza USA wystarczająco szybko, aby spojlery nie zniszczyły twojego doświadczenia.

Właśnie dlatego stworzyliśmy sposób oglądania 8 sezonu Game of Thrones poza amerykańskim postem.

Jakie masz możliwości, jeśli chcesz oglądać grę o tron ​​w sezonie 8 poza USA?

Istnieją tylko 3 możliwości, jeśli chcesz obejrzeć Game of Thrones sezon 8.

  1. Oglądasz go na HBO z abonamentem telewizyjnym. Najprawdopodobniej koszt ponad 50 EUR miesięcznie. Co najmniej 40 € nadwyżki. Również nie jest to świetna opcja, jeśli dużo podróżujesz. HBO oferuje HBO GO, która jest bezpłatną usługą dla osób, które mają już dostęp do HBO w USA, ale jesteś tutaj, ponieważ chcesz oglądać grę o sezon 8 poza USA..
  2. Oglądasz to nielegalnie w Internecie. Teraz technicznie streaming treści nie jest wszędzie nielegalny, ale czy naprawdę chcesz spędzić czas, próbując znaleźć strumień, który działa na stronach wypełnionych wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem? Jeśli chcesz zainfekować komputer, to dobrze, ale nie popełnij błędu, Games of Thrones nie będzie tak szeroko dostępny do przesyłania strumieniowego, jak inne programy, a co najważniejsze, czy chcesz obejrzeć program telewizyjny, który jest najbardziej prawdopodobny zamierzasz dostarczyć coś, co nigdy nie zostało dostarczone w kiepskiej jakości? Ja nie.
  3. Rejestrujesz się w HBO NOW, która jest usługą na żądanie firmy HBO, która oferuje nieograniczoną liczbę treści takich jak HBO, ale za znacznie niższy koszt niż w przypadku abonamentu telewizyjnego. W rzeczywistości można uzyskać HBO NOW, Hulu, Netflix i DAZN, zapewniając znacznie więcej treści niż w telewizji, w lepszej cenie, z treściami, które naprawdę chcesz oglądać, na przykład Game of Thrones na HBO, który jest po co tu jesteś, lub sport na żywo w DAZN.

Jeśli chcesz oglądać Game of Thrones w sezonie 8, HBO NOW pozwoli Ci oglądać ją w dowolnym momencie, w najlepszej możliwej jakości, dzięki czemu możesz ją oglądać bez konieczności zajmowania się alertami spoilera. Problem? HBO NOW tak naprawdę nie działa poza USA. W końcu, gdyby tak się stało, prawdopodobnie nie musiałbyś szukać sposobu na obejrzenie sezonu 8 w Game of Thrones poza USA.

Jak zdobyć teraz HBO, aby oglądać grę o tron ​​w sezonie 8 poza USA?

Sprowadza się to do oszukania HBO w myśleniu, że jesteś w USA.

To wszystko, co musisz zrobić, aby móc oglądać sezon 8 w Game of Thrones poza USA.

Jak to właściwie robisz??

Korzystając z wirtualnej sieci prywatnej, aby wirtualnie być w USA. To tak proste, jak wybranie amerykańskiego serwera i przejście na stronę HBO.

Pod warunkiem, że korzystasz z odpowiedniej wirtualnej sieci prywatnej. I tu pojawia się nasza usługa PrivateVPN. Nie oferujemy jak największej liczby serwerów na rynku, ale serwery, które mamy, upewniają się, że nie są to serwery bez wartości dla osób, które chcą uzyskać dostęp do rozrywki. Pomyśl o tym, czy chcesz mieć możliwość łączenia się z 30 różnymi amerykańskimi serwerami, jeśli większość nie współpracuje z żadnymi usługami, z których chcesz korzystać, takimi jak American Netflix, Amazon Prime lub Hulu? Hmm.

Chodzi o to, że nie jest to tak proste, jak posiadanie sieci VPN, ponieważ osoby takie jak HBO wiedzą, że ludzie mogą po prostu korzystać z sieci VPN w celu ominięcia bloków geograficznych, a tym samym podjąć dalsze wysiłki, aby uniemożliwić działanie usług.

Dzięki PrivateVPN będziesz mógł oglądać Game of Thrones w sezonie 8 poza USA, podobnie jak w przypadku innych usług, o których wspominaliśmy wcześniej. I to nie będzie darmowe, ale jeśli chcesz być legalny i oglądać w znacznie lepszej jakości bez konieczności przeglądania dziwnych stron, HBO NOW jest najlepszą metodą, aby to zrobić, czy to w USA, czy nie. I najtańsza metoda na rynku.

Tak można oglądać grę o tron ​​w sezonie 8 poza USA

Bądźmy szczerzy, Game of Thrones to najbardziej ekscytujące wydanie roku. Tę, na którą wszyscy czekają z niecierpliwością. Być może jesteś tu kilka miesięcy przed wydaniem kwietniowym. Być może jesteś tu po tym, tak czy inaczej, jeśli chcesz oglądać Games of Thrones w sezonie 8 poza USA, tak to robisz.

Jedyny problem? Że nigdy nie będziemy mogli pisać o tym, jak oglądać Game of Thrones w sezonie 9, jak po sezonie 8, to wszystko. Wszystkie te lata oglądania doprowadziły do ​​momentu, w którym nie ma już Gry o Tron. Być może dlatego powinieneś sprawdzić naszą listę niektórych wartych uwagi programów do obejrzenia na Netflix w 2019 roku, aby wypełnić tę dziurę po zakończeniu gry o tron ​​i odkurzeniu.

A jeśli szukasz sposobu, aby pobrać HBO NOW na swój telefon, mamy również post na ten temat. Chociaż najprawdopodobniej zalecamy oglądanie Game of Thrones na większym ekranie, tam też ten post ci pomoże.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me