Jak oglądać Game of Thrones w sezonie 8 w Wielkiej Brytanii

Jak oglądać Game of Thrones w sezonie 8 w Wielkiej Brytanii

Michael Smolski, 25.02.2019, 09:19:18 w rozrywce


Gra o tron ​​jest prawdopodobnie najbardziej popularnym programem w Internecie. Niezależnie od tego, czy to kochasz, czy nienawidzisz, zobaczysz to, kiedy się pojawi. Tak właśnie dzieje się, gdy pojawiają się nowe odcinki Game of Thrones. Problem polega na tym, że kiedy nadejdzie kwiecień i chcesz oglądać Game of Thrones w sezonie 8 w Wielkiej Brytanii, jesteś bardzo ograniczony. Zwłaszcza jeśli chodzi o oglądanie go online. Ale z drugiej strony w Wielkiej Brytanii jest coś, co nie pokazuje rzeczy, które pochodzą z Wielkiej Brytanii, tak jak w przypadku DAZN, który jest serwisem sportów na żywo z siedzibą w Londynie, ale w ogóle nie działa w Wielkiej Brytanii. Gra o tron? George R. R. Martin jest Amerykaninem, ale większość serialu kręcona jest w Wielkiej Brytanii, a większość aktorów również pochodzi z Wielkiej Brytanii.

Jakie są Twoje opcje, jeśli chcesz oglądać grę o tron ​​w sezonie 8 w Wielkiej Brytanii?

Najbardziej oczywistym jest oglądanie na telewizorze, jeśli dodasz dodatek HBO do abonamentu telewizyjnego, który jest tak drogi. Jeśli masz nawet abonament telewizyjny. Jeśli możesz to zrobić, to jest to dla ciebie. W ten sposób możesz oglądać Game of Thrones w sezonie 8 w Wielkiej Brytanii. Ale nie każdy musi być w domu każdej nocy. Nie każdy też ma abonament telewizyjny.

I tu właśnie pojawia się oglądanie Game of Thrones sezonu 8 w Wielkiej Brytanii w Internecie.

Najbardziej dostępnym sposobem na oglądanie Game of Thrones jest robienie tego w Internecie.

Masz dwie opcje:

  1. Idziesz bardzo tanio i próbujesz znaleźć strumień Game of Thrones, który będzie w bardzo niespójnej jakości nie reprezentuje to, o co chodzi w Game of Thrones, a jednocześnie najprawdopodobniej zarazi twój komputer.
  2. Inwestujesz w subskrypcję HBO NOW, która jest podobna do Netflix, ale dotyczy treści HBO. Umożliwi Ci oglądanie dowolnej zawartości HBO z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu. A co najważniejsze, pozwoli ci obejrzeć sezon Game of Thrones 8 w Wielkiej Brytanii. Jeśli wiesz, jak to zrobić, ponieważ HBO NOW jest świetne, nie jest dostępne w Wielkiej Brytanii. Na szczęście wiemy, jak to zrobić w Wielkiej Brytanii.

Jak sprawić, by HBO NOW działało w Wielkiej Brytanii, aby oglądać Game of Thrones Season 8 w Wielkiej Brytanii?

Oszukasz HBO NOW, aby pomyśleć, że jesteś w USA.

Chciałeś wiedzieć, jak oglądać Game of Thrones w sezonie 8 w Wielkiej Brytanii i to właśnie trzeba zrobić, abyś mógł.

Sprowadza się to do posiadania VPN, która jest wirtualną siecią prywatną. VPN pozwoli ci wirtualnie zmienić lokalizację bez ruchu. W tym przypadku musisz sprawić, aby HBO myślało, że jesteś w USA.

I tu właśnie pojawia się VPN.

Jeśli połączysz się z amerykańskim serwerem za pomocą PrivateVPN, będziesz mógł oglądać Game of Thrones sezon 8 w Wielkiej Brytanii, jeśli założysz konto HBO NOW.

To takie proste.

Czy potrzebujesz użyć PrivateVPN? Nie, ty nie. Ale możemy teraz powiedzieć, że współpracujemy z HBO i że obsługujemy również wszystkie inne usługi, które możesz chcieć oglądać, takie jak Netflix lub Hulu.

Na co należy zwrócić uwagę, szukając sieci VPN, która pozwoli oglądać sezon 8 w Game of Thrones w Wielkiej Brytanii?

Co najważniejsze, musisz przestać szukać, ile serwerów ma usługa.

Wszyscy mamy tendencję do wpadania w pułapkę „im więcej, tym lepiej”. Nie jest. Istnieje wiele usług VPN, które reklamują naprawdę dużą liczbę serwerów, i to świetnie, jeśli chodzi o proste rzeczy. Ale tak naprawdę musisz przyjrzeć się temu, z czym działają te serwery.

Firmy takie jak HBO, Amazon, Netflix, Hulu i DAZN dokładają ogromnych starań, aby uniemożliwić działanie usług VPN tak, jak muszą, ze względu na presję, z jaką się zmagają. A to oznacza, że ​​większość serwerów VPN nie działa.

Jakie usługi pozwolą Ci oglądać sezon 8 w Game of Thrones w Wielkiej Brytanii? Nie wiemy, ale wiemy, że musisz szukać jakości, a nie ilości. Wiemy również, że PrivateVPN współpracuje z HBO NOW, a także jest to najlepsza sieć VPN dla Netflix z obsługą większości dostępnych regionów Netflix.

Oto jak oglądać grę o tron ​​w sezonie 8 w Wielkiej Brytanii

Załóż konto HBO NOW. Utwórz konto PrivateVPN. Połącz się z amerykańskim serwerem za pomocą PrivateVPN i to wszystko. Możesz oglądać Game of Thrones sezon 8 w Wielkiej Brytanii. Pod warunkiem, że jest to oczywiście. Należy zauważyć, że nie wszystkie serwery współpracują z HBO, więc wystarczy połączyć się metodą prób i błędów.

Mamy również post, który opisuje, jak zainstalować go na telefonie lub Fire TV Stick, jeśli chcesz oglądać na małym lub dużym ekranie. To nie jest tak proste, jak się wydaje.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me