Jak oglądać ESPN + w Australii (krok po kroku)

Jak oglądać ESPN + w Australii (krok po kroku)

Przez PrivateVPN, 26.09.2019 09:43:17 w Rozrywka


ESPN + to jedna z najlepszych i najtańszych opcji oglądania sportów na żywo w Internecie. 4,99 USD miesięcznie na jedne z najlepszych futbolów, sportów uniwersyteckich, UFC, MLB i wielu innych sportów i lig. Problem? Że nie możesz oglądać ESPN + w Australii. Przynajmniej nie bez podjęcia kroków, które omówimy w tym przewodniku.

Jakie kroki? Jeśli chodzi o ESPN +, są tylko 2.

  1. Utwórz konto ESPN + z kartą wydaną w Stanach Zjednoczonych.
  2. Oszukaj ESPN + w myśleniu, że jesteś w USA.

W przypadku Hulu, która jest własnością Disneya, który jest również właścicielem ESPN +, istnieje również krok w celu zmiany lokalizacji sklepu z aplikacjami w celu pobrania aplikacji, ale aplikacja ESPN jest dostępna w sklepach z aplikacjami na całym świecie.

Być może myślisz, że oglądanie ESPN + w Australii nie będzie łatwe ze względu na pierwszy krok i na pewno nie będzie tak proste, jak oglądanie amerykańskiego Netflix w Australii, ale za 4,99 USD miesięcznie może to być i tak warto je zdobyć, a my przeprowadzimy Cię krok po kroku.

Utworzenie konta ESPN + do oglądania ESPN + w Australii

Oszukiwanie ESPN + w myślenie, że jesteś w USA, jest pierwszym krokiem, jeśli chodzi o utworzenie konta ESPN +. Omawiamy to w następnym kroku.

Skończone? Świetny.

Aby utworzyć konto ESPN +, jak już wspomnieliśmy, potrzebujesz karty amerykańskiej.

Jednak może nie być tak skomplikowane, jak się wydaje.

Najpierw spróbuj z kartą. Niektóre karty z niektórych banków lub usług są wydawane w USA, nawet jeśli tam nie mieszkasz.

Jeśli to nie zadziała, najlepszym rozwiązaniem może być Revolut.

Revolut z jakiegoś powodu działa zarówno z ESPN +, jak i Hulu (w danym momencie) i jest dostępny jako beta w Australii.

Wypróbowaliśmy zarówno karty premium Revolut, jak i karty wirtualne, i wszystkie działały.

Nie wiemy, czy zawsze będzie działać, czy PrivateVPN nie jest w żaden sposób powiązany z Revolut, ale obecnie jest to metoda sprawdzona i najszybsza, również działająca.

Nie chcesz korzystać z Revolut? Oto kilka innych sugestii:

  1. Zapytaj znajomego w USA, czy może założyć dla ciebie konto lub jeśli mogą udostępnić swój obecny. Oferta zapłaty w razie potrzeby.
  2. Uzyskaj kartę przedpłaconą wydaną w USA.
  3. Uzyskaj wirtualną kartę przedpłaconą wydaną w USA.

Alternatywy mogą nie być tak szybkie lub bezpieczne jak Revolut, ale przy niektórych badaniach w Google znajdziesz kilka alternatyw, które będą działać z ESPN+.

Oglądaj ESPN + w Australii, sprawiając, że ESPN myśli, że jesteś w USA

Jedynym sposobem na oszukanie ESPN + jest wirtualna obecność w USA.

Robisz to za pomocą VPN.

VPN pozwalają wirtualnie zmienić swoją lokalizację, jednocześnie chroniąc cię w Internecie poprzez zmianę adresu IP i szyfrowanie. W tym przypadku liczy się fakt, że pozwalają one zmienić lokalizację praktycznie.

Tyle że sama VPN nie wystarczy.

Musisz upewnić się, że usługa VPN, której używasz, obsługuje ESPN+. Istnieją setki dostawców VPN, którzy uwielbiają reklamować się na liczbie posiadanych serwerów. I to jest mądre. W końcu kochamy ilość. Jednak jeśli chodzi o rozrywkę, nie liczy się ilość. To jest jakość.

To dlatego, że platformy takie jak ESPN + podejmują działania, aby uniemożliwić działanie usług VPN. Muszą. Na linii jest dużo pieniędzy, a jeśli pozwolą komuś spoza USA oglądać ESPN +, gdy nie zapłacą za prawa do pokazywania treści w innym miejscu, łamią umowy. W rezultacie platformy takie jak ESPN + podejmują działania przeciwko usługom VPN.

PrivateVPN obsługuje zarówno ESPN +, jak i Hulu wśród wielu innych zablokowanych usług w Australii.

A najlepsza rzecz? Możesz to wypróbować sam, bez ryzyka. Wystarczy podać swój adres e-mail i hasło, a będziesz gotowy na 7 dni dzięki naszej bezpłatnej wersji próbnej. Aha, a ponieważ jest to 7-dniowy okres próbny, możesz mieć pełne zaufanie do uruchomienia ESPN +, a co najgorsze, nic nie tracisz.

Czy możesz korzystać z darmowego VPN, aby oglądać ESPN + w Australii?

Być może zastanawiasz się nad znalezieniem w tym celu całkowicie darmowej sieci VPN.

Nie ma jednego.

Bezpłatne usługi VPN nie odblokowują się zabawa. Zapewniają tylko podstawowe funkcje VPN.

I nawet gdyby wspierały usługi rozrywkowe, takie jak ESPN +, połączenie to nie byłoby wystarczająco silne do przesyłania strumieniowego, nie wspominając o transmisji strumieniowej na żywo.

W PrivateVPN rozumiemy, że nie każdy może wydawać podwójne cyfry miesięcznie na usługę VPN. Rozumiemy również, że jakość ma znaczenie. Połączyliśmy zarówno oferowanie jakości, na której ludzie się troszczą, jak i obsługę naprawdę ważnych usług w niewiarygodnej cenie.

Co warto wiedzieć o oglądaniu ESPN + w Australii

Kanały ESPN nie są obsługiwane w ESPN+.

ESPN + zapewni Ci szeroki zakres strumieni, ale nie zapewni ich wszystkich, ponieważ niewielka część z nich jest dostępna wyłącznie dla kanałów ESPN, które nie są częścią ESPN+. Jeśli chcesz uzyskać do nich dostęp online, potrzebujesz abonamentu telewizyjnego dostarczanego z ESPN, który dla większości nie jest tego wart, ponieważ będzie kosztował zbyt wiele i jest zbyt skomplikowany.

Biorąc to pod uwagę, ESPN + powinien wystarczyć dla większości, ponieważ ogólnie oferuje znacznie więcej treści niż jest dostępna na kanałach ESPN, przy braku niektórych treści. A jeśli ESPN + to dla Ciebie za mało, DAZN to Netflix sportu, a my już omawialiśmy, jak sprawić, by działał w Australii.

Przed wyjazdem, jeśli chcesz oglądać ESPN + w Australii, musisz wiedzieć jeszcze jedno...

ESPN + nie działa na urządzeniach Apple TV, Chromecast, Roku, konsolach do gier ani telewizorach Smart TV. Te platformy po prostu nie obsługują usług VPN, dlatego ta metoda nie działa. To powiedziawszy, jeśli naprawdę musisz oglądać ESPN + w Australii na jednym z tych urządzeń, istnieje sposób, aby to zrobić ... jeśli zainstalujesz VPN na routerze.

To wcale nie jest idealna metoda i nie jest to coś, co zalecamy, ale jest to opcja, którą omawiamy na naszej stronie. W przeciwnym razie po prostu weź Fire TV Stick i podłącz go do telewizora. Jest niedrogi i obsługuje usługi VPN, takie jak PrivateVPN.

Oto jak oglądać ESPN + w Australii

Nieco łatwiej jest oglądać ESPN + w Australii niż Hulu czy DAZN, ale nie tak proste, jak oglądanie amerykańskiego Netflix w Australii.

PrivateVPN? Pozwoli ci to obejrzeć je wszystkie i wiele innych, które opisujemy na naszym blogu. Wypróbuj sam dzięki naszej 7-dniowej bezpłatnej wersji próbnej.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me