Jak oglądać ESPN Online w Wielkiej Brytanii (i dlaczego obecnie nie możesz)

Jak oglądać ESPN Online w Wielkiej Brytanii (i dlaczego obecnie nie możesz)

Przez PrivateVPN, 10.10.2010 08:30:03 w Rozrywka


Rozumiemy, masz dość przepłacania za pakiety sportowe abonamentem telewizyjnym i wolisz oglądać ESPN online w Wielkiej Brytanii, biorąc pod uwagę, że kosztuje to tylko 4,99 USD miesięcznie. W końcu kto chce płacić 30 funtów miesięcznie za oglądanie swojej piłki nożnej?

Odblokowaliśmy ESPN + i pokażemy Ci, jak możesz to zrobić, abyś mógł cieszyć się świetnymi treściami taniej.

A najlepsza rzecz? Ta sama metoda będzie również działać z Hulu, a także pozwoli oglądać amerykański serwis Netflix, umożliwiając odblokowanie tysięcy dodatkowych programów i filmów.

Gotowy?

Co musisz zrobić, aby oglądać ESPN Online w Wielkiej Brytanii

Jeśli chcesz oglądać ESPN online w Wielkiej Brytanii, ESPN musi myśleć, że jesteś w USA.

Nie ma innego wyjścia.

W chwili obecnej, podczas gdy ESPN ogólnie jest na całym świecie, ESPN + jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych.

Jest to najprawdopodobniej dlatego, że ESPN + nie zapłacił za prawa do wyświetlania swoich treści na całym świecie, co najprawdopodobniej jest również przyczyną niskiej ceny subskrypcji.

W rezultacie ESPN + nie działa poza USA.

Aby to zmienić, musisz wykonać dwa kroki:

  1. Musisz oszukać ESPN +, aby myśleć, że jesteś w USA
  2. Musisz także utworzyć konto ESPN +.

W przypadku większości usług konieczna będzie również zmiana lokalizacji w USA, aby aplikacja była wyświetlana, jednak aplikacja ESPN + jest dostępna na całym świecie, więc można ją łatwo pobrać, ponieważ jest dostępna w sklepach z aplikacjami na całym świecie.

Być może patrzysz na to i myślisz, że jest to dość proste i ogólnie jest, ale założenie konta ESPN + nie jest tak łatwe, jak się wydaje, do czego będziemy się zwracać w miarę czytania.

Oszukiwanie ESPN +, aby oglądać ESPN Online w Wielkiej Brytanii

Oszukiwanie ESPN + w myślenie, że jesteś w USA, jest stosunkowo proste.

Musisz połączyć się z USA wirtualnie.

Jak to robisz? Korzystając z VPN.

Działa to tylko wtedy, gdy połączysz się z odpowiednim serwerem.

To dlatego, że platformy takie jak ESPN muszą podjąć działania przeciwko usługom VPN. Jeśli tego nie zrobią, mogą mieć problemy z wyświetlaniem treści w krajach, do których nie mają praw.

I w tym momencie PrivateVPN pojawia się jako usługa, która ma serwery dedykowane ESPN, DAZN, Hulu, HBO, Netflix, i wiele innych, które możesz przeczytać o naszym blogu. Aha, a wypróbowanie go jest całkowicie darmowe. Podaj tylko swój adres e-mail i hasło, a będziesz gotowy.

Potrzebujesz jednak konta ESPN +, aby oglądać ESPN online w Wielkiej Brytanii, i tam sytuacja nieco się komplikuje.

Utworzenie konta ESPN + do oglądania ESPN Online w Wielkiej Brytanii

Jest to część, o której większość przewodników ESPN w Wielkiej Brytanii nie wspomina.

Jeśli chcesz oglądać ESPN online w Wielkiej Brytanii, potrzebujesz amerykańskiej karty, aby założyć konto.

To bardzo komplikuje życie.

Jednak w PrivateVPN odkryliśmy, że z jakiegoś powodu brytyjska firma Revolut współpracuje z ESPN, podobnie jak z Hulu.

Nie wiemy, czy tak się stanie w dłuższej perspektywie, ani nie jesteśmy w żaden sposób powiązani z Revolut, ale wiemy, że zarówno premium, jak i wirtualne karty Revolut działają obecnie z ESPN +.

Dzięki temu możesz bardzo łatwo oglądać ESPN online w Wielkiej Brytanii, ponieważ rejestracja konta PrivateVPN zajmuje tylko kilka sekund, a samo utworzenie konta Revolut jest również bardzo szybkie.

Nie chcę używać Revolut do oglądania ESPN w Wielkiej Brytanii?

Nie ma problemu, oto alternatywy:

1. Zapytaj kogoś, kto ma kartę wydaną w Ameryce, czy może założyć dla ciebie konto lub czy może ci je udostępnić.

2. Uzyskaj kartę przedpłaconą wydaną w USA.

3. Uzyskaj wirtualną kartę przedpłaconą wydaną w USA.

Kroki 2 i 3 będą wymagały pewnych badań w Internecie i mogą nie być tak bezpieczne od zakładu, ani tak szybkie jak korzystanie z Revolut, ale tak czy inaczej, jeśli chcesz oglądać ESPN online w Wielkiej Brytanii, masz wiele opcji.

Co należy wiedzieć przed obejrzeniem ESPN Online w Wielkiej Brytanii

ESPN + oferuje mnóstwo treści na żywo, niezależnie od tego, czy jest to sport Premier League, czy sport studencki, i szczerze mówiąc znacznie więcej niż można zmieścić na zestawie kanałów, ale brakuje w nim rzeczywistych kanałów ESPN.

Czy to ma znaczenie? W większości przypadków nie dlatego, że ESPN + ogólnie oferuje znacznie więcej treści niż same kanały ESPN, ale mimo to nie oferuje wszystkiego.

...Ale to tylko 4,99 USD miesięcznie, a dzięki wersji próbnej PrivateVPN możesz szybko sprawdzić, czy ESPN jest dla Ciebie odpowiedni, a jeśli nie, być może DAZN będzie, jeśli jesteś wirtualnie związany z Kanadą.

DAZN jest jak Netflix sportu i, jak na ironię, chociaż brytyjska firma nie jest dostępna w Wielkiej Brytanii. Możesz dużo o tym przeczytać na naszym blogu.

Jest jeszcze jedna rzecz...

Ta metoda pozwoli ci oglądać ESPN online w Wielkiej Brytanii, ale nie na każdym urządzeniu.

Dlaczego? Ponieważ nie wszystkie urządzenia obsługują usługi VPN.

Apple TV, Chromecast, Roku, PS4, XBOX ONE i większość inteligentnych telewizorów nie obsługuje usług VPN.

Co możesz zrobić? Możesz albo kupić Amazon Fire TV Stick, który obsługuje usługi VPN, i podłączyć go do telewizora, aby oglądać ESPN online w Wielkiej Brytanii na dużym ekranie, lub możesz zainstalować VPN na routerze, co nie jest czymś, co zalecamy. Po prostu większość routerów nie ma wystarczającej mocy do obsługi połączeń VPN, ale jest to opcja, jeśli naprawdę chcesz oglądać na określonym urządzeniu, a my zajmujemy się tym, jak to zrobić w naszej witrynie.

Jeśli nie masz nic przeciwko, możesz teraz oglądać ESPN online w Wielkiej Brytanii, a jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami na stronie, na naszym Instagramie w @Privatevpn_ lub w inny sposób napisz do nas na support @ privatevpn .com. I zapoznaj się z naszymi innymi przewodnikami, abyś mógł w pełni korzystać z rozrywki i PrivateVPN.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me