Jak oglądać ESPN Online poza USA (krok po kroku)

Jak oglądać ESPN Online poza USA (krok po kroku)

Przez Michael Smolski, 01.01.2019 20:14:38 w Przewodnikach


Czy chcesz oglądać ESPN online poza USA? Możemy Ci w tym pomóc. Ale w przeciwieństwie do innych przewodników, ostrzegamy również, że nie jest to tak proste, jak oszukiwanie ESPN w myślenie, że jesteś w USA.

Wyjaśnimy, dlaczego tak jest poniżej, podając kilka świetnych alternatyw. A następnie krok po kroku zapoznaj się z tym, jak oglądać ESPN online poza USA.

Dlaczego oglądanie ESPN online poza Stanami Zjednoczonymi jest niepraktyczne?

Jeśli nie mieszkasz w USA, nie masz operatora telewizyjnego w USA, co oznacza, że ​​nie uzyskasz dostępu do kanałów ESPN.

ESPN +? Nadal będziesz mieć dostęp do niesamowitych meczów, dokumentów sportowych i wielu sportów uniwersyteckich, ale jeśli coś nie jest grane na ESPN +, musisz mieć abonament telewizyjny, aby uzyskać do niego dostęp, dlatego wiele osób będzie oglądać ESPN online na zewnątrz ograniczenia USA.

Dlatego dla wielu DAZN, a szczególnie dla Kanady, DAZN będzie najlepszą opcją dla wielu. Nie ma wiele z tego, co ma ESPN +, ale ma też wiele, że ESPN + nie koncentruje się na ligach zawodowych zamiast ligowych. I jest bezpłatny okres próbny, aby zobaczyć, czy ci się spodoba.

DAZN czy ESPN +? To naprawdę zależy od twoich potrzeb sportowych. Jeśli kochasz ligi amerykańskie, ESPN + to miejsce, w którym kanadyjskie DAZN i tak oferuje takie mecze jak NFL, a także oferuje najlepsze ligi europejskie w piłce nożnej, w tym Ligę Mistrzów.

Tak czy inaczej, na naszym blogu mamy przewodniki na temat odblokowywania zarówno platform, jak i wielu innych platform rozrywkowych.

Jak oglądać ESPN Online poza USA

Można to zrobić w 2 krokach.

  1. Utwórz konto przy użyciu karty amerykańskiej, jeśli jeszcze jej nie masz.
  2. Oszukaj ESPN, że myślisz, że jesteś w USA.

Pokażemy Ci, jak to zrobić, nawet jeśli nie masz obecnie amerykańskiej karty.

Utworzenie konta ESPN + do oglądania ESPN Online poza USA

Jeśli masz już kartę amerykańską, możesz oczywiście pominąć tę część. To samo oczywiście obowiązuje, jeśli masz już konto ESPN +.

Jeśli nie?

Będzie to dla ciebie najłatwiejsze w Europie.

Dlaczego?

Z jakiegoś powodu Revolut z siedzibą w Wielkiej Brytanii współpracuje zarówno z Hulu, jak i ESPN. Wypróbowaliśmy oferowane przez nich karty premium, metalowe i wirtualne i z jakiegoś powodu działają.

Czy tak będzie zawsze? Nie wiemy. Ale na razie Revolut działa.

Przewodniki ESPN nigdy nie wspominają o potrzebie amerykańskiej karty. Wynika to z faktu, że większość osób, które piszą te przewodniki, nie przechodzi przez czynności wymagane do zarejestrowania się w usłudze. W PrivateVPN robimy to, ponieważ chcemy rozwiązać Twoje problemy, zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i rozrywki..

Konto premium Revolut zapewni Ci natychmiastowy dostęp do kart wirtualnych. A najlepsza rzecz? Ponieważ jest to bank internetowy, jego konfiguracja jest znacznie łatwiejsza niż w przypadku banku standardowego. To zajmuje tylko kilka minut.

Nie jesteśmy w żaden sposób powiązani z Revolut, a jeśli natkniemy się na inny bank, który ułatwia rejestrację w ESPN, również o nich wspomnimy. Dla nas chodzi tylko o pełne rozwiązanie problemu, a Revolut robi to w przypadku klientów w Europie i niektórych innych regionach.

Jeśli z jakiegoś powodu Revolut przestanie z tego powodu działać, skontaktuj się z nami, abyśmy wiedzieli i mogli pomóc innym, którzy próbują oglądać ESPN poza USA.

Nie mieszkasz w Europie lub szukasz alternatywy? Pewnie.

  1. Zapytaj kogoś z amerykańską kartą, czy mógłby założyć dla ciebie konto. W razie potrzeby zaoferuj udostępnienie.
  2. Poproś kogoś w USA o udostępnienie konta. W razie potrzeby zaoferuj zapłacenie za to.
  3. Uzyskaj kartę przedpłaconą wydaną w USA.
  4. Uzyskaj wirtualną kartę przedpłaconą wydaną w USA.

Krok 3 i 4?

Potrzebne będą badania Google, aby znaleźć odpowiednią firmę dla swojego regionu. Nie jest to niemożliwe, ale bardziej skomplikowane niż samo korzystanie z Revolut.

Oczywiście, zanim jeszcze się zarejestrujesz, aby oglądać ESPN online poza USA, musisz oszukać ESPN, aby myślał, że jesteś w USA. Omówimy to poniżej.

Jak oszukać ESPN, aby oglądać ESPN Online poza USA

ESPN + musi myśleć, że jesteś w USA.

I do tego potrzebujesz VPN.

Usługi VPN umożliwiają wirtualną zmianę lokalizacji. W tym przypadku możesz oglądać ESPN online poza USA, przy czym ESPN myśli, że jesteś w USA, jeśli połączysz się z odpowiednim amerykańskim serwerem.

Zobacz, ESPN nie będzie działać ze wszystkimi amerykańskimi serwerami. To samo dotyczy Hulu i American Netflix. Platformy rozrywkowe muszą podjąć wysiłki, aby uniemożliwić działanie usług VPN, ponieważ inaczej łamią umowę z firmami, ponieważ pozwalają oglądać coś poza USA.

Dlatego korzystanie z odpowiedniej sieci VPN dla rozrywki jest tak ważne. PrivateVPN? Nie ma tysięcy serwerów na całym świecie. Ma serwery na całym świecie, ale zamiast tego skupiamy się na jakości i dbamy, aby wszystkie serwery, które mamy, były dla Ciebie wartościowe. Dlatego wspieramy większość regionów Netflix na rynku; tymczasem niektóre firmy VPN mają tysiące serwerów więcej.

Czy PrivateVPN jest jedyną usługą, która pozwala oglądać ESPN online poza USA? To nie jest. Jest też kilka innych. Oferujemy jednak 7-dniowy okres próbny bez ryzyka, abyś mógł go wypróbować samodzielnie, a potem? Nasi klienci kochają nas za wartość, którą dostarczamy. Aha, współpracujemy również z takimi firmami jak Hulu, Amazon Prime, Hotstar, HBO i wiele innych, o których można przeczytać na naszym blogu.

Oto jak oglądać ESPN Online poza USA

Jeśli chcesz oglądać ESPN online poza USA, to, o czym wspominaliśmy w tym przewodniku, jest do tego niezbędne, ale w zależności od urządzenia, na którym chcesz oglądać ESPN online, możesz mieć problemy, ponieważ aplikacja ESPN jest dostępna w sklepach z aplikacjami na całym świecie usługi VPN nie są obsługiwane na wszystkich platformach.

Urządzenia takie jak Apple TV, Chromecast i Roku w ogóle nie obsługują usług VPN. Co możesz zrobić, jeśli Twoje urządzenie nie obsługuje usług VPN? Możesz zainstalować VPN na routerze. To wcale nie będzie wygodne, a lepiej jest kupić Amazon Fire TV Stick, ale jest to opcja, którą omawiamy na naszej stronie.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me