Jak oglądać DAZN poza Kanadą bez względu na to, gdzie jesteś

Jak oglądać DAZN poza Kanadą bez względu na to, gdzie jesteś

Michael Smolski, 26.09.2018 10:40:47 w rozrywce


Wkrótce rozpocznie się wiele wydarzeń sportowych. Chcesz wiedzieć, jak oglądać DAZN poza Kanadą, aby móc oglądać dowolne dyscypliny sportowe i mecze, które chcesz, bez konieczności przepłacania za abonament telewizyjny, który ogranicza Cię do oglądania najbardziej pożądanych gier. Nie wszyscy wspierają świetne kluby. Dlaczego musisz płacić, aby nie oglądać swojego klubu?

DAZN to Netflix sportu. Ty wybierasz, co chcesz oglądać. Nikt nie wybiera dla ciebie.

Z wyjątkiem DAZN wybiera, kto może oglądać DAZN. Głównie w oparciu o to, gdzie ma to najbardziej sens końcowy w chwili obecnej. I jeśli nie jesteś w Kanadzie, Włoszech, Niemczech, Austrii, Japonii, a nawet Szwajcarii, DAZN nie będzie dla ciebie działać. Czy to oznacza, że ​​nie możesz go użyć? Dzięki odpowiednim narzędziom i wiedzy, którą możesz, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci oglądać DAZN poza Kanadą, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Co musi się wydarzyć Oglądaj DAZN poza Kanadą bez względu na to, gdzie jesteś

Gdy byłeś młodszy, udawałbyś swój wiek, aby przejść do witryn, które miały co najmniej 16 lat. Oszukiwałeś systemy, ale to cię wciągnęło. Musisz też oszukać DAZN, chyba że nie z twoim wiekiem, ale z twoją lokalizacją. I jest to o wiele trudniejsze do zrobienia, ponieważ nie możesz po prostu powiedzieć, że jesteś w Kanadzie i oczekujesz, że DAZN zadziała.

Istnieją specjalne systemy, które sprawdzają Twoją lokalizację, oraz jeśli jesteś poza obsługiwanym krajem, otrzymasz wiadomość, że nie jesteś we właściwym kraju.

Aby oglądać DAZN poza Kanadą, musisz sprawić, aby DAZN myślał, że jesteś w Kanadzie. Robisz to za pośrednictwem wirtualnej sieci prywatnej znanej również jako VPN. VPN pozwala być w różnych krajach bez konieczności bycia tam, pod warunkiem, że usługa, której używasz, ma tam serwery.

PrivateVPN? Ma serwery w Kanadzie. Ale ... nie chodzi tylko o serwer. Powodem istnienia ograniczenia lokalizacji jest przede wszystkim fakt, że kryje się za tym jakiś motyw. W tym przypadku? To presja posiadaczy praw.

Dlaczego BT miałoby płacić 1,18 miliarda funtów za wyłączne prawa do Ligi Mistrzów w Wielkiej Brytanii, gdyby nie były wyłączne z powodu korzystania z DAZN w Wielkiej Brytanii? Dlatego trudno jest oglądać DAZN poza Kanadą i innymi obsługiwanymi krajami.

Ale PrivateVPN ma działający serwer DAZN. Nazywa się Toronto 2. Po przejściu 30-sekundowej rejestracji i zalogowaniu się do naszego klienta połącz się z serwerem Toronto 2, a DAZN będzie działać. Jakikolwiek inny serwer z naszego serwisu lub innej usługi? Otrzymasz tę samą wiadomość, co wcześniej, ale dodatkowo o wyłączeniu VPN.

Więc to tak? Nie całkiem. Chyba że masz już konto DAZN i planujesz oglądać w przeglądarce zamiast telefonu lub Fire TV Stick / Cube.

Aby oglądać DAZN poza Kanadą, musisz najpierw dokonać rejestracji

To jest trudne.

Nie możesz po prostu użyć do tego żadnej karty.

Aby oglądać DAZN poza Kanadą, musisz mieć kartę kanadyjską.

Jak je zdobyć? Najłatwiejszym sposobem byłoby zakupienie karty przedpłaconej w Kanadzie i wysłanie jej do siebie. Szybsza metoda polegałaby na zakupie wirtualnej karty. Google dla jednego.

Jednak najbardziej praktyczna metoda? Poproś kogoś w Kanadzie o założenie konta. W razie potrzeby zapłać dodatkowo lub zaoferuj korzystanie z konta.

Jeśli czegoś nie zrobisz, nie będziesz mógł się zarejestrować. A jeśli nie możesz się zarejestrować, oglądanie DAZN poza Kanadą bez względu na to, gdzie jesteś przez VPN, nie będzie na nic.

A potem jest problem z pobraniem aplikacji. Omówimy to teraz.

Oglądaj DAZN poza Kanadą bez względu na to, gdzie jesteś na Androidzie

Możesz pobrać aplikację z losowego źródła w Internecie, ale narażasz urządzenie na niebezpieczeństwo. Nie wiesz, co zawiera aplikacje, które nie pochodzą z oficjalnych źródeł.

Bezpiecznym sposobem jest pobranie ze Sklepu Play, ale gdy spróbujesz, zobaczysz, że DAZN nie ma nigdzie w Sklepie Play w Twojej lokalizacji.

Dlatego musisz zmienić lokalizację Sklepu Play.

 • Iść do payments.google.com i kliknij Ustawienia.
 • Naciśnij na Kraj patka.
 • Wybierz Kanada lub dowolną inną obsługiwaną lokalizację DAZN. Podaj prawdziwy adres. Możesz znaleźć losowy z generatorem adresu.
 • Zatwierdź i idź do Ustawienia na urządzeniu, a następnie Aplikacje gdzie musisz znaleźć Sklep Google Play i naciśnij Wymuszone zatrzymanie.
 • Na koniec przejdź do Pamięć i kliknij przycisk w nagłówkach z informacją WYCZYŚĆ DANE.

  Powtórz Force Stop i CLEAR DATA, jeśli DAZN nie jest dostępny do pobrania.

Oglądaj DAZN poza Kanadą niezależnie od tego, gdzie jesteś na iOS (iPhone + iPad)

Jeśli chcesz oglądać DAZN poza Kanadą na urządzeniu z systemem iOS, niezależnie od tego, czy jest to iPhone, iPod lub iPad, nie możesz po prostu zmienić swojej lokalizacji jak na Androidzie, ponieważ stracisz wszystko, co kiedykolwiek kupiłeś.

 • Zamiast tego musisz najpierw Wyloguj się konta iCloud i przejdź do karty iCloud w Ustawienia gdzie zobaczysz przycisk tworzenia nowego konta.
 • naciśnij.
 • Ustaw go w Kanadzie lub w innym obsługiwanym kraju.
 • Podczas wpisywania adresu pamiętaj, aby użyć prawdziwego adresu. Możesz go otrzymać z generatora adresu.
 • Po utworzeniu nowego konta powinieneś być w stanie znaleźć i pobrać DAZN.

Oglądaj DAZN poza Kanadą, niezależnie od tego, gdzie jesteś na Fire TV Stick / Cube

Napisaliśmy na ten temat osobny post, ponieważ jest to dość skomplikowane, ale jeśli chcesz oglądać DAZN na dużym ekranie, Fire TV Stick / Cube jest prawdopodobnie najlepszym wyborem.

Mówiąc prościej, zmiana lokalizacji różni się w zależności od sklepu, ale jedno jest pewne, musisz zmienić swój sklep na Niemcy, ponieważ Kanada nie ma dedykowanego sklepu, co oznacza, że ​​Niemcy są najlepszym rozwiązaniem do pobrania DAZN.

 • Pierwszym krokiem do oglądania DAZN poza Kanadą, niezależnie od tego, gdzie jesteś na Fire TV Stick / Cube, jest wejście na stronę Amazon.
 • Amerykańska Amazońska wypowie się Konta & Listy pod waszym nazwiskiem tymczasem poda się Wielka Brytania Twoje konto. Cokolwiek to stwierdza, kliknij i przejdź do Twoje treści i urządzenia.
 • Tam musisz zmienić swoją lokalizację, aby znajdować się w Niemczech, z prawdziwym adresem. Użyj do tego generatora adresów.

Ale do tego potrzebujesz niemieckiej karty lub konta bankowego. Jeśli używasz N26 w Europie, która jest bankiem internetowym, to zadziała. Poza tym może być konieczne uzyskanie karty przedpłaconej lub karty wirtualnej albo możesz mieć problem z pobraniem DAZN. Pojawi się, ale pojawi się błąd podczas pobierania. I pamiętaj, aby usunąć wszystkie karty, które nie zostały wydane w Niemczech. Możesz dodać je później.

I och, kiedy zmienisz adres, musisz ponownie zarejestrować konto Amazon na Fire TV Stick / Cube. Wejść do Ustawienia śledzony przez Moje konto i zobaczysz opcję wyrejestrowania

Oto jak oglądać DAZN poza Kanadą bez względu na to, gdzie jesteś

Oczywiście musisz pobrać aplikację PrivateVPN na wszystkie te urządzenia. Mamy nadzieję, że wiesz, jak to zrobić.

Jeśli Twojego urządzenia nie ma na tej liście, skontaktuj się z naszą wielokrotnie nagradzaną obsługą klienta. Pomogą ci.

A jeśli zastanawiasz się, Chromecast nie jest obsługiwany, ponieważ żadna sieć VPN nie współpracuje z Chromecastem.

Cieszyć się!

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me