Jak oglądać DAZN na kiju Amazon Fire TV w dowolnym kraju

Jak oglądać DAZN na kiju Amazon Fire TV w dowolnym kraju

Przez Michael Smolski, 28.08.2018 10:39:13 w rozrywce


Nie ma to jak oglądanie sportu na żywo na dużym ekranie, więc jeśli szukasz sposobu na oglądanie DAZN na Amazon Fire TV Stick, dobrze się sprawdziłeś. Sporty na żywo nie są programami telewizyjnymi. Poziom emocji jest na zupełnie innym poziomie. Zwłaszcza jeśli gra Twoja ulubiona drużyna. A DAZN? DAZN to platforma streamingowa, która pozwala oglądać największe wydarzenia sportowe na świecie, legalnie i w wysokiej jakości.

Haczyk? Nie działa w każdym kraju, w rzeczywistości nie działa nawet w USA. Świetna wiadomość? Wiemy, że oglądasz DAZN na Amazon Fire TV Stick w dowolnym kraju! I pomożemy ci!

Aby oglądać DAZN na kiju Amazon Fire TV w dowolnym kraju, musisz najpierw móc zainstalować aplikację

Co jest takiego trudnego w instalacji aplikacji? Cóż, jeśli chcesz oglądać DAZN na Amazon Fire TV Stick, to z pewnością najtrudniejsza część.

Jeśli nie jesteś w krajach obsługiwanych przez DAZN, czyli Kanadzie, Niemczech, Włoszech, Austrii lub Japonii, DAZN nie pojawi się w sklepie Amazon Appstore na twoim Fire TV. Podczas gdy na komputerze możesz oglądać DAZN bezpośrednio z przeglądarki internetowej, nie możesz tego robić na Fire TV Stick. Po prostu otrzymasz powiadomienie, aby uzyskać aplikację DAZN.

Aby oglądać DAZN na Amazon Fire TV Stick w dowolnym kraju, musisz najpierw pobrać aplikację. W tym celu musisz zmienić lokalizację swojego sklepu Amazon Appstore. Kanada? Nie ma ekskluzywnego sklepu na Amazon. Dlatego nie możesz pobrać DAZN, jeśli mieszkasz w Kanadzie na Fire TV Stick, ponieważ nie ma sklepu dla Kanady. W Niemczech jest jednak ekskluzywny sklep, na który powinieneś wybrać.

Aby zmienić kraj Amazon Appstore, musisz najpierw odwiedzić witrynę Amazon. Teraz, w zależności od twojej lokalizacji, ten krok będzie się nieco różnić, ale tak czy inaczej, musisz przejść do strony Amazon. Amerykańska amazonka powie Konta & Listy tymczasem Wielka Brytania to określi Twoje konto. Cokolwiek to stwierdza, kliknij i przejdź do Twoje treści i urządzenia.

Tam musisz zmienić swoją lokalizację, aby znajdować się w Niemczech. I nie wpisuj po prostu „sfdajhhfja”, oczekując, że będzie to prawidłowy adres. Z pewnością potrzebujesz niemieckiego kodu pocztowego, więc po prostu wyszukaj niemiecki generator adresów w Google.

Twoja karta może być problemem. Czasami możesz po prostu zmienić adres swojej karty w ustawieniach Amazon, i to wystarczy, aby DAZN mógł pobrać, ale to nie działa ze wszystkimi kartami. Czasami musisz otrzymać kartę przedpłaconą / wirtualną z Niemiec. Jeśli masz szczęście, możesz poprosić przyjaciela. Jeśli możesz znaleźć darmową, bez względu na to, czy jest używana do testowania, czy też z bezpłatnej witryny, której potrzebujesz. Twoja karta nie wymaga weryfikacji ani pieniędzy. Musi to być tylko karta wydana w Niemczech.

Jeśli korzystasz z banku niemieckiej firmy, skorzystaj z niego zamiast tego.

Szczerze mówiąc, istnieje wiele internetowych niemieckich banków, w których można zarejestrować się za darmo. Wystarczy kilka szybkich wyszukiwań w Google.

Jeśli żadna z tych czynności nie działa, usuń nie-niemieckie metody płatności.

Sytuacja płatnicza jest ważna, ponieważ obejrzenie DAZN w sklepie Amazon Appstore nie wystarczy, ponieważ pojawi się komunikat z informacją, że musisz zaktualizować rozliczenia, chyba że masz niemiecką metodę płatności.

Po zaktualizowaniu wszystkiego, co musisz zaktualizować, musisz wyrejestrować urządzenie Amazon Fire TV Stick, aby móc widzieć DAZN w sklepie Amazon Appstore. Aby to zrobić, na Fire TV Stick przejdź do Ustawienia śledzony przez Moje konto i naciśnij Wyrejestruj się. Amazon udzieli ci instrukcji na temat tego procesu. Postępuj zgodnie z nimi i pamiętaj, aby zarejestrować się w niemieckiej wersji sklepu, wpisując podany na końcu kod w niemieckiej wersji strony Amazon.de/code.

Oszukiwanie DAZN w myślenie, że jesteś w Niemczech, aby oglądać DAZN na Amazon Fire TV Stick

Ostatecznie uzyskanie aplikacji DAZN to tylko problem na Fire TV Stick. Prawdziwym problemem wszędzie jest to, że DAZN myśli, że jesteś w obsługiwanym kraju. VPN to sposób na to. Teraz, jeśli nie wiesz, czym jest VPN, jest to wirtualna sieć prywatna, a kiedy się z nią łączysz, w zależności od usługi, z której korzystasz, możesz być praktycznie w dowolnym miejscu na tej planecie, wirtualnie.

A to oznacza, że ​​dzięki VPN możesz być praktycznie w Kanadzie, nawet nie stawiając kroku w Kanadzie.

Tyle że ludzie w DAZN nie są głupi i wiedzą, że mają prawa do strumieniowego przesyłania treści i że osoby udzielające tych praw nie byłyby szczęśliwe, gdyby ludzie spoza krajów, do których DAZN ma prawa do streamowania, korzystali z DAZN i dlatego zapewniają nawet VPN nie działają z tym.

Cóż, PrivateVPN działa z tym. Jeśli połączysz się z naszym Kanada - Toronto 2 serwer, DAZN będzie działać. I nie tylko działa, będzie działać tak płynnie, jak bez VPN. Niektóre osoby, które są świadome VPN, zakładają, że spowalniają twoje połączenie. Niektóre firmy tak robią. Nie twierdzimy, że możemy to przyspieszyć, w rzeczywistości powiemy, że jeśli twój internet jest badziewny, twoje doświadczenia z DAZN będą najprawdopodobniej badziewne.

Ale zapewnimy Ci prędkości, które są bardzo zbliżone do twoich obecnych prędkości, ponieważ kupujemy większość naszej pojemności internetowej bezpośrednio od dostawców tranzytu IP, a nie od firm hostingowych, co eliminuje wszelkie ograniczenia ze strony firm hostingowych.

Dzięki PrivateVPN możesz oglądać DAZN na Amazon Fire TV Stick w dowolnym kraju, ale potrzebujesz również konta, które przeniesie nas do następnego kroku.

Zakładanie konta do oglądania DAZN na Amazon Fire TV Stick w dowolnym kraju

Nie sądzisz, że możesz oglądać DAZN na Amazon Fire TV Stick w jakimkolwiek kraju bez konta? Czy ty?

To jest jak pierwszy krok. To nie takie proste.

Rejestracja jest prosta. Podajesz rozliczenia itd. W Kanadzie idealnie, ponieważ będziesz korzystać z kanadyjskiej wersji strony. Możesz także używać rozliczeń niemieckich, które były używane w sklepie Amazon Appstore, ale spróbuj użyć rozliczeń kanadyjskich. Oczywiście DAZN jest wypłacany, więc jeśli nie masz już konta, musisz mieć środki na swoją metodę płatności.

Zalecamy skontaktowanie się z Kanadyjczykiem! To naprawdę cudowni ludzie! Jeśli nie, zdobądź kartę przedpłaconą z Kanady, zarówno wirtualną, jak i rzeczywistą. I wysyłaj na to pieniądze. Na koniec zapłać, a potem jesteś. Tak oglądasz DAZN na Amazon Fire TV Stick w dowolnym kraju!

Oglądaj DAZN na Amazon Fire TV Stick

Czy chcesz oglądać Dazn na Amazon Fire TV Stick w dowolnym kraju na tej planecie? Wykonałeś dobrą rozmowę, chcąc przenieść sport na większy ekran bez przepłacania za niewystarczającą ilość treści na ekranie telewizora. I my? Pomagamy Ci korzystać z DAZN z dowolnego miejsca na tej planecie.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me