Jak oglądać Boks DAZN bez względu na to, gdzie jesteś

Jak oglądać Boks DAZN bez względu na to, gdzie jesteś

Przez PrivateVPN, 12.06.2014, 14:23:46 na stronie internetowej


Boks jest drogi do obejrzenia. Aby oglądać piłkę nożną, wystarczy odpowiedni abonament telewizyjny z odpowiednim kanałem. Jeśli chcesz oglądać boks, musisz płacić za wiele wydarzeń indywidualnie. DAZN? Eliminuje to fakt, że jedynym kosztem jest miesięczna subskrypcja, którą płacisz. I właśnie dlatego szukasz sposobu na oglądanie boksu DAZN.

W tym przewodniku pokażemy, jak oglądać boks DAZN bez względu na to, gdzie jesteś, czy nie jesteś w stanie założyć konta DAZN, czy masz konto i nie masz na nim żadnych wydarzeń bokserskich.

Jak oglądać boks DAZN, jeśli nie masz konta DAZN

Jeśli obecnie nie masz konta DAZN, oznacza to, że DAZN nie jest obsługiwany w Twoim regionie.

Pierwszym krokiem potrzebnym do utworzenia konta DAZN jest przejście do następnego kroku, a następnie powrót tutaj po zakończeniu. Jeśli nie, zostaniesz poinformowany, że usługa DAZN nie jest dostępna w Twoim kraju, a zatem nie będziesz mógł się zarejestrować.

Kluczem do utworzenia konta DAZN jest posiadanie karty z USA, Kanady lub Włoch. Jeśli zakładasz konto we włoskim DAZN, musisz mieć włoską kartę. To samo dotyczy Kanady i Stanów Zjednoczonych.

I to sprawia, że ​​oglądanie DAZN boksu jest trudne, jeśli jeszcze nie jesteś w obsługiwanym regionie dla DAZN.

Nasze szybkie sugestie?

  1. Zapytaj kogoś, kto już ma konto DAZN, czy może udostępnić, lub jeśli mają kartę, którą możesz się zarejestrować.
  2. Uzyskaj kartę przedpłaconą w Internecie.
  3. Uzyskaj wirtualną kartę przedpłaconą w Internecie.

Możesz znaleźć kartę, która będzie działać w Google z kilkoma szybkimi wyszukiwaniami. Pamiętaj jednak, że kluczem jest posiadanie środków na karcie, których będziesz używać, ponieważ są one potrzebne przy zakładaniu konta, nawet jeśli jest to tylko wersja próbna, do celów weryfikacji.

Jak oglądać DAZN Boxing, jeśli Boxing nie pokazuje się w twoim regionie

Jeśli masz konto DAZN we Włoszech, a nawet w Kanadzie, brakuje ci boksu DAZN. Nie chodzi o to, że nigdy nie będziesz mógł oglądać meczu bokserskiego, ale nie będziesz mieć dostępu do tylu boksu, ile może pokazać DAZN.

Rozwiązanie? Aby DAZN myślał, że jesteś w USA.

Prawdę mówiąc, American DAZN nie jest tego warte, jeśli chodzi o sport, ponieważ Kanadyjczycy DAZN oferują znacznie bogatszy pakiet z dostępem do wielu różnych dyscyplin sportowych i niektórych z najlepszych lig, takich jak Premier League lub Champions League.

Jednak jeśli chodzi o boks DAZN, amerykański DAZN oferuje najlepszą ofertę.

Najlepsza rzecz? Dzięki metodzie, którą będziemy udostępniać, możesz bez problemu przełączać się między amerykańskim, kanadyjskim i włoskim DAZN.

To, czego potrzebujesz, aby oglądać boks DAZN, ale także, aby móc utworzyć konto DAZN, to przede wszystkim VPN.

Aby wyjaśnić, co VPN robi w najprostszy możliwy sposób, zmienia lokalizację bez konieczności przeprowadzki. Możesz być w USA, aby oglądać boks DAZN podczas gdy w rzeczywistości, będąc w Wielkiej Brytanii.

Kluczem jest posiadanie VPN współpracującego z DAZN. To największa przeszkoda, jeśli chodzi o oszukiwanie DAZN.

Mając 3000 serwerów i reklamy, które są świetne, ale jeśli chodzi o rozrywkę, jakość ma znaczenie ponad ilością. I tu właśnie wchodzi PrivateVPN z obsługą znacznie mniejszej liczby serwerów niż większość ofert konkurencji, ale z serwerami współpracującymi z usługami, z których ludzie chcą korzystać, takimi jak DAZN i Hulu.

Łącząc się z PrivateVPN, możesz dowolnie przełączać się między amerykańskim, kanadyjskim i włoskim DAZN, odblokowując DAZN do jego pełnych możliwości, a w przyszłości wesprze regiony.

VPN, który obsługuje DAZN + konto DAZN, jest kluczem do oglądania boksu DAZN. Ale jeśli chcesz oglądać DAZN na dużym ekranie lub dalej

na telefonie, być może będziesz musiał czytać dalej, aby pobrać aplikację DAZN, jeśli obecnie nie możesz tego zrobić.

Jak oglądać DAZN Boxing na urządzeniach Apple

Jeśli DAZN nie pojawia się na twoim urządzeniu Apple, wyloguj się ze swojego konta iCloud w sekcji ustawień urządzenia i utwórz nowe konto, z lokalizacją ustawioną na jedną z tych, które obsługują DAZN, takich jak USA.

To pozwoli ci pobrać, a następnie obejrzeć boks DAZN na urządzeniach Apple.

Ważne jest, aby nie zmieniać lokalizacji za pomocą bieżącego konta. Spowodowałoby to utratę wszystkiego.

Jak oglądać DAZN Boxing na urządzeniach z Androidem

Jeśli chodzi o urządzenia z Androidem, Google przygotował krótki przewodnik na temat zmiany lokalizacji Sklepu Android Play.

Zalecamy to sprawdzić. To samo dotyczy urządzeń Apple z koniecznością zmiany lokalizacji na lokalizację, w której obsługiwany jest DAZN.

Możesz również oglądać Boks DAZN w przeglądarce internetowej na Androidzie, jeśli włączysz Tryb pulpitu.

Jak oglądać DAZN Boxing na Amazon Fire TV Stick

Dla wielu ten jest najważniejszy, ponieważ sport najlepiej oglądać na dużym ekranie.

Niestety, jeśli chcesz oglądać boks DAZN na telewizorze, nie możesz tego robić przy użyciu Roku, Chromecasta ani Apple TV, ponieważ platformy te nie obsługują usług VPN.

Dlatego właśnie Amazon Fire TV Stick jest naszą rekomendacją w zakresie oglądania DAZN na dużym ekranie, jeśli Twój telewizor nie jest wyposażony w Android TV.

  • Aby pobrać DAZN na Fire TV Stick, przejdź do bieżącego konta Amazon w przeglądarce internetowej.
  • Wybierz Konta & Listy i wtedy Zarządzaj swoim kontem i treścią.
  • W takim przypadku zmiana regionu na amerykański to najprostsza metoda uzyskania DAZN na Fire TV Stick.
  • Przejdź do urządzenia Amazon Fire TV. Wybierz Ustawienia i Moje konto.
  • Wyrejestruj się i zaloguj się ponownie na swoje konto.

To pozwoli ci pobrać DAZN na Amazon Fire TV Stick.

Jeśli jednak masz z tym jakieś problemy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, a oni ci pomogą!

Oto jak oglądać DAZN Boxing

Nie ważne gdzie jesteś. Dzięki PrivateVPN możesz oglądać amerykańskie, kanadyjskie i włoskie DAZN w dowolnym miejscu na świecie. Dlaczego musisz płacić 24,95 €, aby obejrzeć pojedynczą walkę, jeśli możesz zapłacić miesięczną opłatę i uzyskać wiele walk + inne sporty, za cenę mniej niż jednej walki?

I chociaż możesz cieszyć się świetnymi sportami z DAZN, możesz także cieszyć się większością lokalizacji Netflix na świecie wraz ze wsparciem Hulu, z PrivateVPN. Gotowy do oglądania?

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me