Jak oglądać BBC iPlayer w USA na Amazon Fire TV Stick

Jak oglądać BBC iPlayer w USA na Amazon Fire TV Stick

Michael Smolski, 26.03.2018, 18:10:42 w rozrywce


Kupiłeś Amazon Fire TV Stick, ponieważ słyszałeś, że może sprawić, że smart TV będzie jeszcze inteligentniejszy, ale jeszcze chciałeś oglądać BBC iPlayer w USA na kiju Amazon Fire TV i nie mogłeś. W jaki sposób? Jeśli urządzenie jest tak świetne, że uzyskało ponad 160 tysięcy recenzji ze średnią oceną 4,5 na 5 gwiazdek w amerykańskiej Amazonii, to jak to nie działa z BBC iPlayer, ale działa z każdą aplikacją, podczas gdy większość inteligentnych telewizorów oferuje tylko pewna liczba aplikacji?

Zobacz, BBC iPlayer jest dostępny na Amazon Fire TV Stick. Po prostu nie dla wszystkich. Ale nie musisz być tym „wszystkim”.

Dlaczego nie możesz oglądać BBC iPlayer w USA na Amazon Fire TV Stick w pierwszej kolejności?

BBC może kupować licencje, które pozwalają im pokazywać wszystko, co Ty i inne osoby starają się oglądać na swoich kanałach i platformach. Ale BBC jest brytyjskim nadawcą, i to właśnie za ich demografią. Nikt inny nie ma znaczenia poza tym obszarem. Im więcej krajów chcesz coś pokazać, tym więcej to kosztuje. BBC tak naprawdę nie skorzysta z wyświetlania treści w USA. Reklama, która ma zastosowanie na rynku brytyjskim, nie przynosi żadnych korzyści w USA, więc klienci płacący za reklamy nie będą korzystać z tego rodzaju ustaleń, więc po prostu w ogóle nie mają żadnej pomocy.

Jeśli BBC miałoby pokazywać treści w Stanach Zjednoczonych lub w innym kraju, musiałyby wydawać dodatkowe pieniądze na licencje, które pozwalają na oglądanie czegoś, ale nie przynosi to żadnych korzyści BBC. W ten sposób tracą pieniądze.

Łatwo można uzyskać dostęp do platform internetowych, co jest świetne, ale właśnie dlatego umieszcza się bloki geograficzne. Dzięki blokowi geograficznemu nie możesz uzyskać dostępu do treści dostarczanych przez BBC, jeśli nie jesteś w Wielkiej Brytanii, ponieważ w przeciwnym razie BBC może mieć kłopoty. Więc jeśli chcesz oglądać BBC iPlayer w USA na Amazon Fire TV Stick, musisz przekonać BBC, że jesteś w Wielkiej Brytanii. I trudno to zrobić bez bycia tam.

Nie niemożliwe.

Zmień kraj swojego sklepu Amazon Appstore

To pierwszy krok, jeśli chcesz oglądać BBC iPlayer w USA na Amazon Fire TV Stick. Potrzebujesz aplikacji. Aby ją pobrać, sklep Amazon Appstore musi Cię widzieć jako osobę przebywającą w Wielkiej Brytanii. Aby to zrobić, potrzebujesz dwóch rzeczy. Musisz zmienić kraj w sklepie Amazon Appstore i musisz być praktycznie w Wielkiej Brytanii. W przeciwnym razie zobaczysz, że aplikacja jest „niedostępna”.

Zmień kraj części Appstore

Kliknij link Zarządzaj treścią i urządzeniami, który właśnie podaliśmy. Możesz go również znaleźć na swoim koncie na Amazon. Idź do Ustawienia kartę i wybierz Ustawienia kraju po którym następuje Zmiana. Następnie podaj nowy adres w Wielkiej Brytanii. Możesz znaleźć wiele adresów & generatory kodów pocztowych w Internecie, więc po prostu użyj jednego z nich, aby uzyskać adres w Wielkiej Brytanii, a co najważniejsze brytyjski kod pocztowy, ponieważ jest to konieczne, aby kontynuować, jeśli chcesz oglądać BBC iPlayer w USA na Amazon Fire TV Stick.

Po zakończeniu wybierz Aktualizacja i powinieneś zostać poproszony o zaktualizowanie domyślnego sklepu. Zostaniesz poproszony o ponowną rejestrację urządzenia na Fire TV Stick po wykonaniu wszystkich tych czynności.

Niech Appstore pomyśli, że jesteś w innej części kraju

Zobacz, że nie zawsze jest to tak proste, jak zmiana adresu. Musisz także być w Wielkiej Brytanii. Przynajmniej właściwie. Aby to zrobić, potrzebujesz VPN. PrivateVPN zapewnia działającą sieć VPN, jeśli chodzi o oglądanie BBC iPlayer i korzystanie z Amazon Appstore. Aby korzystać z PrivateVPN, musisz najpierw założyć konto, które możesz zrobić, naciskając przycisk Kup w prawym górnym rogu ekranu. Jest to 3-etapowy proces, a pełny zwrot pieniędzy można uzyskać w ciągu 30 dni, jeśli okaże się, że nasza usługa nie działa. Nie oferujemy bezpłatnej usługi, ale zamiast tego oferujemy szybkość, której nie zapewniają bezpłatne serwery. I to jest niezbędne, jeśli chcesz oglądać BBC iPlayer. Mamy też post o tym, dlaczego bezpłatne usługi VPN są złe.

Po utworzeniu konta musisz wyszukać PrivateVPN w Fire TV. Możesz to zrobić, naciskając przycisk mikrofonu na pilocie Fire TV i wzywając PrivateVPN, lub możesz po prostu wyszukać go w normalny sposób do wyszukiwania aplikacji na Amazon Fire TV.

Zainstaluj i podaj dane, z którymi utworzyłeś konto, a następnie połącz się z serwerem brytyjskim. Następnie musisz poświęcić minutę lub dwie i poszukać BBC iPlayer. Wreszcie musisz go pobrać.

Oglądaj BBC iPlayer w USA na Amazon Fire TV Stick

Aby oglądać BBC iPlayer w USA, musisz być cały czas podłączony do odpowiedniego serwera. Oferujemy specjalny serwer BBC, a nasz serwer BBC w Wielkiej Brytanii współpracuje również z BBC. Po prostu łączysz się z jednym z nich i powinieneś być w stanie oglądać BBC iPlayer w USA na Amazon Fire TV Stick i być szczerym, nie tylko w USA, ale na całym świecie, pod warunkiem, że masz PrivateVPN.

Jeśli chcesz korzystać z BBC iPlayer, pobierz go teraz lub przejdź do Wielkiej Brytanii. Ponieważ to jedyne dwie opcje.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me