Jak oglądać BBC iPlayer w Irlandii w 2018 roku

Jak oglądać BBC iPlayer w Irlandii w 2018 roku

Michael Smolski, 15.08.2018 14:04:57 w rozrywce


Czy chcesz oglądać BBC iPlayer w Irlandii w 2018 roku? To jest szalone. Wielka Brytania jest oddalona o niecałą godzinę lotu. Dla niektórych jest to 5 minut jazdy do Irlandii Północnej. A te 5 minut to różnica między możliwością oglądania BBC iPlayera a nie. Coś bardziej szalonego? Fakt, że BBC jest w rzeczywistości w większości irlandzkich telewizorów, ale BBC iPlayer jakoś tak nie jest.

Dlaczego BBC iPlayer nie jest dostępny w Irlandii?

Chociaż oficjalną przyczyną jest to, że nie płacisz abonamentu telewizyjnego w Wielkiej Brytanii, to kiedy wchodzisz do aplikacji BBC iPlayer i pytasz o to i odpowiadasz „tak”, nadal nie pozwala ci to oglądać, co oznacza najprawdopodobniej nie z tego powodu, ale raczej ze standardowego powodu na prawie wszystkich platformach, które wracają do licencji BBC. Najprawdopodobniej mają tylko licencję na wyświetlanie treści w Wielkiej Brytanii.

W końcu dlaczego firma miałaby udzielać BBC licencji na pokazywanie niektórych programów, na przykład w Niemczech? Ta firma szukałaby do tego firmy w Niemczech.

My, mieszkając w Irlandii, wiemy, że tacy jak RTE czasami oferują naprawdę kiepskie treści. Dlatego BBC jest często lepszą opcją. Jeśli jesteś na wakacjach w Irlandii i Wielkiej Brytanii, dlaczego nie możesz oglądać treści, za które płacisz za abonament telewizyjny? To niesprawiedliwe. Czy to jest?

Jak oglądać BBC iPlayer w Irlandii w 2018 roku

Jesteś w Irlandii. Nie możesz oglądać BBC iPlayer. Twoi sąsiedzi 5 minut od ciebie? Mają to.

Do czego to sprowadza się?

Twoja lokalizacja.

BBC iPlayer zna Twoją lokalizację. Jeśli chcesz oglądać BBC iPlayer w Irlandii w 2018 roku, BBC nie może wiedzieć, że jesteś w Irlandii. Tyle że nie Irlandia to za mało, ponieważ musi to być miejsce w Wielkiej Brytanii. BBC nie może myśleć, że jesteś we Francji zamiast w Irlandii, ponieważ da to ten sam rezultat.

BBC musi myśleć, że jesteś w Wielkiej Brytanii.

Najbardziej oczywistym sposobem jest wyjazd do Wielkiej Brytanii. Jeśli chcesz oglądać BBC iPlayer w Irlandii, nie ma takiej opcji. Dlatego musisz być praktycznie w Wielkiej Brytanii.

W jaki sposób? Przez VPN.

VPN to wirtualna prywatna sieć, która pozwala być w dowolnym miejscu na tej planecie, jeśli chodzi o Internet. To, gdzie możesz być, zależy od usługi, z której korzystasz, ale jedynym serwerem, którego naprawdę potrzebujesz, jeśli chodzi o BBC, jest serwer w Wielkiej Brytanii, który współpracuje z BBC. I tak, istnieją serwery w Wielkiej Brytanii, które nie współpracują z BBC, ponieważ BBC stale pracuje nad blokowaniem serwerów VPN przed współpracą z ich iPlayerem.

PrivateVPN oferuje specjalnie dedykowane serwery dla BBC. Jeśli połączysz się z naszym serwerem BBC i odświeżysz stronę, Twój BBC iPlayer będzie działał. Właśnie tak. I nie ma połowów. Nie będziesz musiał oglądać dodatkowych reklam ani klikać banerów, których tak naprawdę nie można kliknąć. Aha, a jeśli słyszałeś, że korzystanie z VPN może spowolnić twój internet, jest to prawdą tylko w przypadku dostawców VPN, którzy używają tylko witryn hostingowych ze względu na ich pojemność.

PrivateVPN kupuje również swoją pojemność internetową bezpośrednio od dostawców tranzytu IP, co zapewnia połączenie internetowe na poziomie, który obecnie otrzymujesz.

Jak ustawić PrivateVPN, aby oglądać BBC iPlayer w Irlandii?

Idziesz do naszej strony, na której jesteś teraz. Kliknij przycisk Kup. Potem jest to prosta droga. Wystarczy przejść przez naszą 30-sekundową rejestrację. Pobierz naszego klienta na dowolną platformę, na której jesteś. Na koniec połącz się z naszym serwerem BBC i włącz BBC iPlayer.

Aby uzyskać aplikację na Androida, Fire TV Stick i iOS, musisz wykonać kilka kroków, dlatego powinieneś zapoznać się z naszym pełnym przewodnikiem po BBC, jeśli nie oglądasz w przeglądarce internetowej. Tutaj dołączymy części tego przewodnika:

Jak zainstalować BBC iPlayer na Androida w Irlandii

Iść do payments.google.com i kliknij Ustawienia.

 • Naciśnij symbol ołówka obok Country. Pojawi się okno z prośbą o utworzenie nowego profilu.
 • Upewnij się, aby wybrać Kontyntynuj i wybrać Zjednoczone Królestwo jako swój kraj. naciśnij Kontyntynuj jeszcze raz. Następnie musisz podać adres w Wielkiej Brytanii i kod pocztowy. Aby znaleźć jedno wyszukiwanie losowego generatora kodów pocztowych w Google. Większość tych generatorów również podaje adresy.
 • Zamknij Sklep Play, jeśli jest otwarty i przejdź do Ustawienia następnie aplikacje. Znajdź sklep Google Play. naciśnij Wymuszone zatrzymanie śledzony przez Przechowywanie, i na koniec naciśnij przycisk w czapkach z informacją WYCZYŚĆ DANE.
 • Połącz się z BBC PrivateVPN, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.
 • Otwórz Sklep Play jeszcze raz. Powinieneś być w stanie pobrać BBC iPlayer teraz. Jeśli to nie zadziała, koniecznie Wyczyść dane i wymuszone zatrzymanie aplikację ponownie i daj jej kilka minut.

Jak zainstalować BBC iPlayer na iOS w Irlandii

 • Najpierw połącz się z naszą siecią VPN, aby być praktycznie w Wielkiej Brytanii.
 • Po drugie, po prostu załóż nowe konto. Aby to zrobić, musisz wylogować się z bieżącego konta iCloud. Po wylogowaniu musisz wejść Ustawienia następnie iCloud i naciśnij Utwórz nowy Apple ID tekst.
 • Zostaniesz zapytany o standardowe rzeczy rejestracyjne. Wypełnij.
 • Jeśli jednak chodzi o kraj, wybierz UK oczywiście. Podaj brytyjski kod pocztowy i adres, które można znaleźć w Internecie, wyszukując generator w Google.
 • Wybierz Żaden jako sposób płatności podczas tworzenia konta, a jeśli to się nie pojawi, zrób to podczas pobierania BBC iPlayer.
 • Musisz także podać numer brytyjski, który zrobi większość generatorów zip, ale w przeciwnym razie możesz wyszukać generator liczb w Google.

Po pobraniu BBC iPlayer możesz ponownie połączyć się ze starym kontem iCloud, ale aby faktycznie oglądać treści z BBC, musisz pozostać połączony z VPN.

Tak oglądasz BBC iPlayer w Irlandii.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me