Jak oglądać BBC iPlayer w Irlandii na iPhonie

Jak oglądać BBC iPlayer w Irlandii na iPhonie

Michael Smolski, 25.11.2019, 09:28:12 w rozrywce


Czy chcesz oglądać BBC iPlayer w Irlandii na swoim iPhonie? To całkiem proste. Musisz tylko znać właściwe 3 kroki, a w tym przewodniku dokładnie to omawiamy.

Ta metoda pozwala również odblokować BBC iPlayer na innych urządzeniach, takich jak komputer.

Kroki do oglądania BBC iPlayer w Irlandii na twoim iPhonie

Pierwszym krokiem jest oszukanie BBC iPlayera, że ​​myślisz, że jesteś w Wielkiej Brytanii.

Drugim krokiem jest utworzenie konta BBC iPlayer, które wymaga potwierdzenia płatności za abonament telewizyjny w Wielkiej Brytanii poprzez wybranie tego i podanie brytyjskiego kodu pocztowego.

Wreszcie trzecim krokiem jest pobranie aplikacji odtwarzacza BBC na iPhone'a, która nie jest automatycznie dostępna w Apple App Store w Irlandii.

w sklepie z aplikacjami w Irlandii.

Dlaczego BBC iPlayer nie jest dostępny w Irlandii na iPhone'ach

BBC twierdzi, że dzieje się tak dlatego, że nie płacisz abonamentu telewizyjnego.

Ale co jeśli jesteś?

Co jeśli mieszkasz między lub po prostu dużo podróżujesz między Irlandią a Wielką Brytanią?

Prawdziwy powód, dla którego BBC iPlayer nie jest dostępny w Irlandii i innych krajach, takich jak Kanada i USA?

Faktem jest, że BBC rozdawało licencje na swoje treści w innych krajach. Z tego powodu po prostu nie jest w stanie wyświetlić niektórych własnych treści. A treść, za którą płaci BBC? Płaci za prawa do niego tylko w Wielkiej Brytanii, co oznacza, że ​​nie można wyświetlać tych treści poza Wielką Brytanią.

Jak można obejść problem braku dostępności odtwarzacza BBC iPlayer w Irlandii na telefony iPhone

Prosty.

Musisz użyć VPN, czyli wirtualnej sieci prywatnej.

Niektóre osoby używają go do bezpieczeństwa, ale wiele osób faktycznie używa go do odblokowywania rozrywki. W takim przypadku PrivateVPN pozwala odblokować BBC na iPhonie lub na innych urządzeniach.

I na wielu innych urządzeniach.

Wystarczy pobrać aplikację, połączyć się z odpowiednim serwerem oznaczonym BBC, włączyć ją i rozkwitać, jesteś praktycznie w Wielkiej Brytanii i będziesz mógł oglądać BBC iPlayer, gdziekolwiek jesteś na świecie, niezależnie od tego, czy to w Irlandii lub nie w Irlandii.

Czy każda usługa VPN działa?

Większość usług VPN nie odblokowuje platform strumieniowych, ponieważ platformy takie jak BBC mają środki zapobiegające ich działaniu. Dlatego oferujemy 7-dniowy bezpłatny okres próbny, w którym nawet nie pytamy o Twoją kartę kredytową lub debetową. Możesz więc spróbować samemu. Oferujemy również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy dzięki naszemu 3-miesięcznemu planowi.

PrivateVPN pozwoli także odblokować usługi takie jak Disney +, ESPN +, Hulu i wiele innych.

Jak założyć konto BBC iPlayer na iPhonie

Jeśli chcesz utworzyć konto BBC, musisz potwierdzić, że płacisz licencję telewizyjną, zaznaczając pole na stronie internetowej BBC podczas rejestracji. Musisz także podać brytyjski kod pocztowy.

Jeśli nie masz jednego wyszukiwania w Google generatora kodu pocztowego w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz to bardzo szybko.

Następnie musisz pobrać aplikację BBC iPlayer na iPhone'a.

Instalacja BBC iPlayer na iPhonie w Irlandii

W tej chwili aplikacja BBC iPlayer nie będzie wyświetlana w sklepie Apple App Store w Irlandii. Aby to zmienić, musisz wylogować się z konta iCloud, a następnie musisz utworzyć nowe konto z lokalizacją w Wielkiej Brytanii.

To jedyny sposób, aby uzyskać aplikację BBC iPlayer w Irlandii.

Upewnij się, że cokolwiek zrobisz, nie utworzysz nowego konta, ponieważ spowoduje to utratę wszystkiego.

Możesz też pobrać Google Chrome na iPhone'a, a następnie otworzyć Witryna na komputery oglądać bezpośrednio BBC iPlayer z przeglądarki internetowej.

Cokolwiek zrobisz, to zależy od ciebie. Ale jeśli chcesz oglądać BBC iPlayer na swoim iPhonie w Irlandii. To takie proste.

Oto jak zdobyć BBC iPlayer na iPhonie

  1. Użyj VPN.
  2. Utwórz konto BBC iPlayer.
  3. Pobierz BBC, zmieniając lokalizację App Store
  4. Zegarek.

Znalazłeś to przydatne? Na naszym blogu znajdziesz wiele innych podobnych przewodników, które poprowadzą Cię przez proces odblokowywania usług blokowanych geograficznie.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Zrzeczenie się: Chociaż PrivateVPN współpracuje z BBC iPlayer, nie gwarantuje, że wszystkie serwery BBC iPlayer będą działać przez cały czas ze względu na charakter platform rozrywkowych, które zawsze starają się uniemożliwić działanie usług VPN.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me