Jak oglądać amerykańską Amazon Prime w Europie (na wszystkich urządzeniach)

Jak oglądać amerykańską Amazon Prime w Europie (na wszystkich urządzeniach)

Michael Smolski, 27.09.2018 22:10:21 w biznesie


Amazon Prime jest jednym z największych konkurentów Netflix. Podobnie jak w przypadku Netflix, wersja amerykańska ma najwięcej dostępnych treści. Co musisz zrobić, aby oglądać American Amazon Prime w Europie na wszystkich swoich urządzeniach?

Szczerze mówiąc, już nie tak bardzo.

Amazon ułatwił oglądanie amerykańskiej Amazon Prime w Europie na wszystkich urządzeniach, zwiększając wsparcie dla Amazon Prime. Podobnie jak w przypadku Netflix, możesz oglądać Amazon Prime w dowolnym miejscu w Europie. Haczyk? Chodzi o to, że nie można oglądać wszystkiego, co ma amerykański Amazon Prime w Europie. I ty oczywiście chcesz to zmienić.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc, ponieważ fakt, że chcesz oglądać amerykańską Amazon Prime w Europie, jest dobrą rzeczą, ponieważ Amazon ma nieograniczone zasoby i będzie jeszcze większym graczem w branży rozrywki filmowej / telewizyjnej w przyszłości.

Jak oglądać amerykańską Amazon Prime w Europie na wszystkich urządzeniach

Najprawdopodobniej wiesz, że zaczyna się od konta Prime. Nie wyjaśnimy tego kroku. Wiesz jak to zrobić.

Gdy masz konto Amazon Prime, gdziekolwiek jesteś w Europie, Amazon wie, że nie jesteś obecnie w Ameryce. Oznacza to, że cała amerykańska zawartość Amazon Prime znika.

Jak sobie z tym poradzić? Z VPN.

Niektóre zalety korzystania z VPN

  • Po podłączeniu do serwera VPN możesz być praktycznie w innym kraju, co oznacza, że ​​masz dostęp do treści niedostępnych w innym kraju. PrivateVPN ma serwery w 56 różnych krajach. Nie mamy serwerów we wszystkich krajach na naszej planecie, ale mamy serwery w krajach, w których można znaleźć dostęp do.
  • Możesz ukryć swoje działania przed rządem, dostawcą Internetu i ludźmi wokół ciebie, szyfrując je. PrivateVPN jest wyposażony w 2048-bitowe szyfrowanie z AES-256.

Więc pobierasz VPN jak PrivateVPN, łączysz się z amerykańskim serwerem i to wszystko?

Niestety nie.

Amazon wykonał świetną robotę blokując działające serwery Amazon Prime.

Większość usług VPN nie działa obecnie z Amazon Prime, ponieważ są one zablokowane.

PrivateVPN? Nasze stare działające serwery Amazon zostały zablokowane. Teraz mamy nowe.

Czym oni są? Lepiej nie udostępniać, aby nadal działali. Nasza obsługa klienta może ci jednak pomóc.

Lub bądź mądry. Amerykańska Amazon Prime. Amerykańskie serwery. Niektóre z nich działają. Myślimy, że to rozwiążesz.

Najlepiej jest znaleźć odcinek Prime, o którym wiesz, że jest dostępny wyłącznie w Ameryce, i sprawdzić, czy będzie dostępny.

Czy PrivateVPN jest obsługiwany na wszystkich urządzeniach, dzięki czemu można oglądać amerykańską Amazon Prime w Europie niezależnie od urządzenia?

PrivateVPN jest obsługiwany na wszystkich głównych platformach, niezależnie od tego, czy jest to Twój telefon, komputer, czy Fire TV Stick / Cube. W rzeczywistości PrivateVPN jest jedną z niewielu usług, które zapewniają aplikację Amazon Fire TV Stick / Cube, która jest w pełni zoptymalizowana dla tego urządzenia. A kiedy możesz oglądać amerykańską Amazon Prime w Europie na dużym ekranie, to robi różnicę.

PrivateVPN nie działa jednak na Chromecastie. Nie działa VPN. Gdy Chromecast zdecyduje się dodać obsługę instalowania aplikacji, zmieni się to bardziej niż prawdopodobne.

Czy PrivateVPN Spowolni jakość zawartości Amazon Prime?

Ujmiemy to w ten sposób. Nie przyspieszymy. Jeśli teraz działa powoli, chyba że Twój dostawca celowo spowolni prime Amazon, twój Internet będzie równie powolny jak wcześniej.

Nie spowolnimy Cię jednak.

Znaczna liczba osób uważa, że ​​VPN spowalnia wszystko. I jest w tym trochę prawdy.

Nie kupujesz przypadkowego telefonu, ponieważ wiesz, że różne firmy dostarczają produkty o różnej jakości. Niektóre firmy VPN mogą cię spowolnić. Wszystko zależy od tego, czy firma VPN kupuje przepustowość Internetu od dostawców tranzytu IP bezpośrednio, czy od firmy hostingowej. To jeden z głównych czynników decydujących o jakości połączenia.

PrivateVPN kupuje większość swojej pojemności Internetu bezpośrednio od dostawców tranzytu IP. Czy inni? Cóż, większość w ogóle o tym nie mówi.

Oglądaj amerykańską Amazon Prime w Europie na wszystkich urządzeniach

Przez wszystkie urządzenia rozumiemy wszystkie urządzenia obsługiwane przez VPN. Chromecast to problem.

Czy chcesz oglądać American Amazon Prime w Europie? W 2018 roku jest to dość łatwe. To nie jest jak Hulu czy DAZN, jak Amazon Prime, ale do oglądania sportu na żywo. To trudne. Ale mamy też przewodnik na ten temat.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me