Jak oglądać American Netflix w Rosji

Jak oglądać American Netflix w Rosji

Michael Smolski, 25.06.2019, 22:05:04 w Rozrywka


Chociaż serwis Netflix jest dostępny w Rosji, z 113 programami telewizyjnymi i 509 filmami, Netflix nie będzie się zbyt długo bawić. Zwłaszcza, że ​​większość dostępnych treści nie będzie Cię interesować. Co możesz zrobić? Możesz oglądać American Netflix w Rosji. To ponad 1157 programów i 4593 filmów. O wiele lepiej, prawda?

W tym przewodniku pokażemy, jak oglądać amerykańską wersję Netflix w Rosji, a także jak uzyskać ogólny dostęp do jak największej liczby regionów Netflix. Tak, amerykański serwis Netflix ma najwięcej treści, ale nie ma wszystkiego. Na przykład Power jest dostępny w brytyjskim serwisie Netflix, ale nie w amerykańskim serwisie Netflix, ponieważ sieć tworząca program ma wyłączne prawa do niego w USA.

Jak oglądać American Netflix w Rosji

Oglądanie amerykańskiego serwisu Netflix w Rosji jest znacznie łatwiejsze niż konfigurowanie takich serwisów jak Hulu lub DAZN, o których również mamy przewodniki.

To dlatego, że w przeciwieństwie do Hulu, Netflix jest ogólnie dostępny na całym świecie i nie trzeba rejestrować amerykańskich kart.

A to oznacza, że ​​nie trzeba przechodzić przez skomplikowane rejestracje, ani nie trzeba zmieniać lokalizacji sklepu z aplikacjami, aby pobrać Netflix.

Wystarczy, że sprawisz, że Netflix myśli, że jesteś w USA.

I robisz to za pomocą VPN.

Usługi VPN umożliwiają wirtualną zmianę lokalizacji bez ruszania się, co dokładnie musi się zdarzyć, jeśli chcesz oglądać American Netflix w Rosji.

Czy każda sieć VPN pozwoli oglądać amerykański serwis Netflix w Rosji?

Niestety, Netflix nieustannie stara się uniemożliwić działanie usług VPN.

Podajmy przykład programu Power.

Netflix płaci za pokazanie go w Wielkiej Brytanii, ale nie płaci za pokazanie go w USA, ponieważ sieć, która go stworzyła, chce zaprezentować go wyłącznie na swojej platformie w USA. Jeśli ktoś może użyć sieci VPN do korzystania z brytyjskiego serwisu Netflix w celu oglądania Władzy, sieć ta traci pieniądze. Dlatego platformy takie jak Netflix muszą podjąć środki, aby uniemożliwić działanie usług VPN. W przeciwnym razie mieliby kłopoty.

I dlatego tak ważne jest, aby przeprowadzić badania dotyczące otrzymywanej sieci VPN. Ponad 3000 serwerów nie oznacza, że ​​będziesz mógł oglądać amerykańską wersję Netflix w Rosji. Jakość ma większe znaczenie niż ilość. I tu właśnie PrivateVPN pojawia się jako usługa, która oferuje znacznie mniej serwerów niż konkurencja, ale która oferuje serwery, które współpracują z usługami, z których ludzie chcą korzystać, takimi jak amerykański Netflix w Rosji.

W rzeczywistości PrivateVPN obsługuje większość regionów Netflix na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz oglądać tajski, brytyjski czy amerykański serwis Netflix, PrivateVPN obsługuje ponad 21 regionów Netflix, umożliwiając oglądanie możliwie najszerszej dostępnej biblioteki Netflix.

Inne zalety korzystania z VPN w Rosji

Nie jest do końca tajemnicą, że Rosja cenzuruje niektóre treści.

I choć nie jest tak źle jak Chiny w tej dziedzinie, od 2015 roku współpracuje z Chinami w zakresie filtrowania treści.

Korzystanie z VPN nie pozwala tylko oglądać amerykańskiego serwisu Netflix w Rosji. Umożliwi to również dostęp do stron, które Rosja blokowała w przeszłości, a także zapewni bezpieczeństwo, jeśli uzyskujesz dostęp do stron, na które Rosja może czuć się wrażliwa.

Z punktu widzenia bezpieczeństwa PrivateVPN jest wyposażony w wojskowy 256-bitowy kod AES (Advanced Encryption Standard) z szyfrowaniem 2048-bitowym kluczem DH, który jest najwyższym standardem dostępnym na rynku, zapewniając, że wszystko, co transmitujesz w Internecie jest szyfrowany i bezpieczny przed dostępem innych osób.

Jako szwedzka sieć VPN PrivateVPN nie może przechowywać żadnych dzienników dotyczących twojego użytkowania. W przeszłości zaobserwowano, że naciski ze strony rządu spowodowały, że usługi VPN wydały pliki dziennika dotyczące użytkowników, które często są jedynymi danymi stojącymi pomiędzy pełną 100% ochroną. W Szwecji obowiązują surowe przepisy dotyczące prywatności, które uniemożliwiają nam przechowywanie takich dzienników, jeśli chcielibyśmy, co nie ma miejsca w niektórych innych krajach.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, bardzo ważne jest również, aby nie wyciekać danych. Dlatego klient PrivateVPN jest wyposażony w ochronę przed wyciekiem IPv6, ochronę przed wyciekiem DNS i przełącznik Kill Switch, który zabije Twój Internet, jeśli VPN przestanie działać. Nie powinno, ale czasem rzeczy, które nie powinny przestać działać, przestać działać. Lepiej dmuchać na zimne.

Tak można oglądać amerykański serwis Netflix w Rosji, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo

Korzystanie z PrivateVPN pozwoli Ci oglądać American Netflix w Rosji, a także wiele innych usług, takich jak Hulu, o których mamy przewodniki na naszym blogu, ale korzystanie z PrivateVPN zapewni również ochronę, niezależnie od tego, czy pochodzi to od Twojego dostawcy Internetu, czy od rządu.

Gotowy do przyłączenia się?

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me