Jak oglądać American Netflix w Australii (działa na wszystkich urządzeniach)

Jak oglądać American Netflix w Australii (działa na wszystkich urządzeniach)

Michael Smolski, 10.10.2018 15:06:40 w Rozrywka


Płacisz tyle samo za subskrypcję Netflix, co Amerykanie, ale dostajesz mniej niż połowę treści? Mówisz o oszustwie, prawda? Co jeśli mógłbyś oglądać American Netflix w Australii na dowolnym urządzeniu? Co jeśli mógłbyś oglądać dowolny Netflix, który chcesz, niezależnie od tego, gdzie jesteś? Z pewnością zaoszczędzi Ci dużo czasu na znajdowaniu treści, które chcesz oglądać, i które są dostępne w serwisie Netflix, ale nie w serwisie Netflix.

Po przeczytaniu tych figurek będziesz chciał obejrzeć amerykańską wersję Netflix w Australii...

American Netflix? Ma około 1157 programów telewizyjnych i 4593 filmów. Oczywiście liczby te cały czas się zmieniają, ale tak właśnie jest z American Netflix.

Australian Netflix? 443 programy telewizyjne i 1585 filmów. Nieco mniej niż 35% treści, które ma amerykański serwis Netflix. Absolutnie szalony. Płacisz prawie taką samą cenę za Netflix, ale dostajesz 1/3 dostępnej zawartości.

To wciąż dużo programów i filmów do obejrzenia, prawda? Tak, dopóki program lub film, który chcesz obejrzeć, nie będzie dostępny w serwisie Netflix.

Z perspektywy czasu, istnieje co najmniej 57 krajów, w tym Stany Zjednoczone, które mają więcej treści niż australijski serwis Netflix. Miejsca takie jak Gwadelupa, Martynika, Saint Vincent i Grenadyny oraz Anguilla, żeby wymienić tylko kilka. Kraje, w których wiele osób nigdy nie słyszało, mają prawie dwukrotnie więcej treści, a czasem nawet więcej.

Właśnie dlatego powinieneś oglądać amerykański serwis Netflix w Australii, bo inaczej, szczerze mówiąc, może nie być tego wart.

Nie pokażemy tylko, jak oglądać amerykańską wersję Netflix w Australii, pokażemy także sposób oglądania dowolnego serwisu Netflix, przy użyciu metody działającej na wszystkich urządzeniach.

Jak oglądać American Netflix w Australii

Jeśli chcesz oglądać American Netflix w Australii, krok jest bardzo prosty. W przeciwieństwie do Hulu lub DAZN nie trzeba wykonywać ciężkich kroków rejestracji, które wymagają kart kredytowych / debetowych.

Musisz tylko oszukać Netflix, że myślisz, że jesteś w USA lub w innym kraju, jeśli chcesz oglądać Netflix z innego kraju, ponieważ chociaż amerykański Netflix może mieć najwięcej treści, nie zawiera całej treści.

Jak oszukać Netflix w myśleniu, że jesteś w USA?

Robisz to, będąc tam, ale wirtualnie.

A najlepszym sposobem jest skorzystanie z VPN.

VPN oznacza wirtualną sieć prywatną. Mówiąc najprościej, kiedy łączysz się z jednym z serwerów, z których korzystasz z usługi VPN, z której korzystasz, będziesz praktycznie w jego lokalizacji, praktycznie go nie będzie. I to otwiera mnóstwo możliwości w Internecie, nie tylko w spektrum Netflix.

Czy możesz używać dowolnej sieci VPN do oglądania amerykańskiego serwisu Netflix w Australii?

Darmowe usługi VPN? To znaczy wolno. Oznacza to również niedziałające serwery.

Kiedy szukasz sposobu oglądania amerykańskiego serwisu Netflix w Australii, chcesz wiedzieć, jak go oglądać, a nie złudzeń, które możesz oglądać, dopóki nie będziesz musiał czekać na buforowanie filmu lub programu telewizyjnego co 40 sekund.

Bezpłatne usługi są pełne użytkowników i nie inwestują w wysokiej jakości pojemność Internetu. A ponieważ są tak popularne i bezpłatne, o wiele łatwiej jest je celować i blokować ich działanie, ponieważ nie zapomnij, że Netflix nie jest głupi. Znają usługi VPN. To nie jest tak proste jak połączenie z amerykańskim serwerem. Musi także współpracować z Netflix.

Mówiąc o działających serwerach, wiele osób zakochuje się w iluzji „mamy 100 amerykańskich serwerów” lub jakiejkolwiek innej liczby, gdy szuka VPN. Ile z nich działa z serwisami takimi jak Netflix, Amazon Prime i Hulu? Właśnie tego potrzebujesz i czego unikają usługi VPN.

PrivateVPN? Nie mamy 100 amerykańskich serwerów, ale mamy serwery współpracujące z American Netflix. Obsługujemy również wiele innych serwerów Netflix, czy to w Hiszpanii, czy Szwecji, ponieważ wiemy, że chociaż Stany Zjednoczone mają najwięcej treści, to nie wszystko.

A jeśli wejdziesz na naszego bloga, zobaczysz, jak uzyskać dostęp do usług, które wymagają znacznie więcej pracy niż tylko pobranie PrivateVPN i korzystanie z niego.

Ta metoda nie działa na urządzeniach nieobsługiwanych przez VPN, takich jak Chromecast.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me