Jak oglądać ABC na Fire TV Stick (nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz)

Jak oglądać ABC na Fire TV Stick (nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz)

Przez PrivateVPN, 16.09.2018 10:53:08 w Rozrywka


Masz Fire TV Stick, ale kiedy próbujesz oglądać ABC na Fire TV Stick, nie pojawia się w sklepie Amazon Appstore? Nasi przyjaciele, Twój Fire TV Stick nie jest zepsuty i istnieje sposób na rozwiązanie tego problemu, aby oglądać ABC na kiju Fire TV.

Ale aby rozwiązać ten problem, musisz przede wszystkim wiedzieć, dlaczego jest to problem.

Powód, dla którego nie można oglądać ABC na Fire TV Stick, jest cholernie prosty.

Nie można oglądać ABC na antenie telewizyjnej, ponieważ zawartość nie jest równa

Dlaczego nie możesz oglądać ABC na Fire TV Stick? To zależy od twojej lokalizacji. Wiele rzeczy nie jest równych na tej planecie, a treść to tylko jedna dodatkowa rzecz w tym przedziale.

Czy widziałeś kiedyś kanał dostępny na całym świecie? To nie ma sensu. Większość świata nie tylko nie mówi płynnie po angielsku, aby oglądać treści w języku angielskim na poziomie, który mogą im się podobać, ale nie ma to również sensu finansowego.

Uczynienie ABC światową rzeczą jest bezcelowe. Firmy reklamujące się za pomocą ABC nie wszędzie mogą zarabiać. Niektóre treści wyświetlane w ABC nie mogą być wyświetlane wszędzie, co oznacza, że ​​istnieją również ograniczenia dla tych treści.

Najczęściej bardziej opłacalne jest sprzedawanie licencji na niektóre programy na inne platformy lub często nawet niektóre regiony w serwisie Netflix, niż abonament ABC na całym świecie.

Z tego powodu są one dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych i nie przebywasz w Stanach Zjednoczonych (lub nie konfigurujesz Fire TV Stick, gdy tam jest), dlatego podczas wyszukiwania ABC nie otrzymujesz żadnych wyników.

Nie chodzi o to, że ABC jest złe, po prostu nie ma sensu, aby wszyscy byli dostępni na całym świecie.

Więc jakie jest rozwiązanie?

Oszukiwanie Amazon do oglądania ABC w kiju Fire TV to pierwszy krok

tak, musisz oszukać giganta, że ​​Amazon myśli, że jesteś w Stanach Zjednoczonych. I, co zaskakujące, jest dość proste, głównie dlatego, że Amazon najprawdopodobniej zachowuje się tak, jakby im zależało, ale w zależności od tego, jak otwarta jest ich platforma, prawdopodobnie są w porządku.

W końcu kontrolują, jakie aplikacje znajdują się w sklepie Amazon Appstore.

Aby oglądać ABC na Fire TV Stick, musisz zmienić lokalizację swojego sklepu Amazon Appstore w Stanach Zjednoczonych. Robisz to, przechodząc do sekcji Zarządzaj treściami i urządzeniami na koncie Amazon. Gdy tam będziesz, musisz kliknąć Ustawienia śledzony przez Ustawienia kraju. Po dotarciu na miejsce naciśnij Zmiana.

I tak, masz rację, kiedy już tam będziesz, musisz zmienić lokalizację na amerykańską. I nie umieszczaj losowych nazw. Zamiast tego wyszukaj w Google amerykański generator adresów, który zawiera również kod pocztowy.

Gdy to wszystko zrobisz i włączysz Fire TV Stick, będziesz musiał ponownie podać swoje dane.

To jest pierwszy krok.

Drugi krok do obejrzenia ABC na Fire TV Stick?

Oszukiwanie ABC, że jesteś w Stanach Zjednoczonych, aby oglądać ABC na Fire TV Stick

Pierwszy krok jest stosunkowo łatwy i nie wymaga wiele pracy. Drugi wymaga nieco więcej pracy.

Aby oglądać ABC na Fire TV Stick, musisz sprawić, by ABC myślało, że jesteś w Stanach Zjednoczonych.

I na pewno nie pojedziesz do Stanów Zjednoczonych. Ale internet łatwo oszukać.

Możesz zmienić swoją lokalizację bez zmiany jej za pomocą prostego narzędzia o nazwie VPN, które jest wirtualną siecią prywatną.

Amazon otwarcie obsługuje korzystanie z usług VPN, co oznacza, że ​​możesz bez trudu zmienić swoją lokalizację na Fire TV Stick.

Pytanie brzmi, czy usługa VPN, której zamierzasz użyć do oglądania ABC na Fire TV Stick, współpracuje z Fire TV Stick.

Najprawdopodobniej nie.

Po pierwsze, zapomnij o bezpłatnych usługach VPN, ponieważ są one zbyt wolne do oglądania treści. Po drugie, większość usług VPN koncentruje się na takich serwisach jak Netflix, Amazon Prime i Hulu, ale nie na mniejszych graczach, takich jak ABC.

PrivateVPN koncentruje się na wszystkich!

Wyszukaj naszą aplikację w sklepie Amazon Appstore, a następnie załóż konto na tej stronie. To tylko 30-sekundowa rejestracja.

Oczywiście zaloguj się na swoje konto, ale nie łącz się tylko z naszym amerykańskim serwerem. ABC wtedy nie zadziała. Musisz połącz się z naszym serwerem New York 1 lub naszym serwerem Buffalo!

Tak oglądasz ABC na Fire TV Stick bez względu na to, gdzie jesteś! Aha, a przy okazji, ABC i PrivateVPN działa również na innych urządzeniach!

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me