Jak odblokować włoski DAZN (działa wszędzie)

Jak odblokować włoski DAZN (działa wszędzie)

Michael Smolski, 02.05.2019, 11:32:49 w rozrywce


Czy chcesz odblokować włoski DAZN, aby móc oglądać serie A po włosku? Na naszym blogu opowiadaliśmy, jak wiele razy odblokować Canadian DAZN, ale dzisiaj pomożemy Ci odblokować włoski DAZN za pomocą metody, która działa wszędzie, ponieważ podczas gdy Canadian DAZN ma dużo treści, każdy region ma coś wyjątkowego.

Aby odblokować włoski DAZN, musisz wykonać 3 kroki.

 1. Zanim odblokujesz włoski DAZN, musisz oszukać DAZN, aby pomyślał, że jesteś we Włoszech.
 2. Musisz utworzyć włoskie konto DAZN która wymaga karty włoskiej (istnieją alternatywy).
 3. Jeśli chcesz oglądać na Amazon Fire TV Stick / Cube lub telefonie, musisz pobrać aplikację co nie jest tak proste, jak wejście do sklepu z aplikacjami.

To jedyne 3 kroki, które musisz wykonać. Kroki mogą od razu wydawać się trudne w porównaniu do hakowania takich treści Netflix, aby na przykład oglądać dowolną treść Netflix, ale podzielimy kroki w najprostszej możliwej sprawie, aby proces odblokowania włoskiego DAZN był całkiem prosty.

Sprawiając, że DAZN myśli, że jesteś we Włoszech, aby odblokować włoski DAZN

Ten krok nie jest najtrudniejszy, ale na pewno najważniejszy. Bez oszukiwania DAZN nie będziesz mógł nawet spróbować założyć konta DAZN.

Potrzebujesz VPN.

Czytasz to na stronie VPN, więc prawdopodobnie zorientowałeś się, że nie opublikowalibyśmy tego bloga, gdyby nasza usługa nie była w stanie odblokować włoskiego DAZN.

Jeśli chcesz dać nam szansę, oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, i szczerze mówiąc, jednym z głównych powodów, dla których nasi klienci kochają nas, jest to, że zamiast skupiać się na zapewnieniu jak największej liczby serwerów, możemy skoncentruj się na zapewnieniu wysokiej jakości serwerów. Serwery współpracujące z usługami, które chcesz odblokować, takie jak włoski DAZN, więc chociaż możemy nie mieć 3000 serwerów, będziemy mieli serwery, które działają z tym, co chcesz uzyskać dostęp, takie jak HBO NOW dla Game of Thrones lub najbardziej Netflix regiony możliwe na rynku.

Powodem, dla którego nie ma wielu przewodników na temat odblokowywania włoskiego DAZN, jest to, że większość usług po prostu go nie obsługuje. PrivateVPN? Obsługuje włoski, kanadyjski i amerykański DAZN. I tak, możesz uzyskać dostęp do wszystkich z nich za pomocą tylko jednego konta.

Tak czy inaczej, kluczem jest posiadanie VPN współpracującego z włoskim DAZN. Jeśli nie chcesz odblokować włoskiego DAZN, ale kanadyjskiego DAZN, w takim przypadku potrzebujesz VPN, który współpracuje z kanadyjskim DAZN i tak dalej.

Tworzenie konta DAZN w celu odblokowania włoskiego DAZN

W poprzednich przewodnikach powiedzielibyśmy, że do założenia konta potrzebujesz karty z regionu, w którym się rejestrujesz. I to dotyczy, ale karty kanadyjskie i amerykańskie też działają.

W Internecie istnieje duże nieporozumienie, że Twoje konto DAZN będzie działać tylko z regionem, w którym konto zostało utworzone. Zanim poparliśmy włoskie i amerykańskie DAZN, nie byliśmy w stanie przetestować tej absurdalnej teorii. Jednak teraz, gdy obsługujemy więcej niż jedną lokalizację DAZN, testujemy teorię i okazuje się, że ludzie, którzy napisali te przewodniki, nie sprawdzili, o czym piszą. Możesz przełączać się między regionami bez żadnych problemów, pod warunkiem, że zmienisz lokalizację VPN.

A to znacznie ułatwia utworzenie konta DAZN w celu odblokowania włoskiego DAZN, ponieważ możesz na przykład utworzyć kanadyjskie lub amerykańskie konto DAZN, jeśli łatwiej ci będzie zdobyć jedną z tych kart, a następnie możesz po prostu połącz się z włoskim DAZN.

Jak uzyskać odpowiednią kartę, aby móc zarejestrować się i odblokować włoski DAZN?

 1. Zapytaj kogoś z Włochami, Amerykanami lub Kanadyjczykami, czy możesz użyć jego karty do założenia konta DAZN. W przeciwnym razie, jeśli mają już konto DAZN, zapytaj, czy możesz z niego skorzystać, a może zaoferować inną usługę w zamian.
 2. Uzyskaj kartę przedpłaconą wydaną we Włoszech, Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie. Upewnij się, że masz na to pieniądze. Puste karty nie są akceptowane.
 3. Uzyskaj wirtualną kartę przedpłaconą wydaną we Włoszech, Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie. Jest to o wiele szybsze niż uzyskanie karty przedpłaconej, ale niekoniecznie tak skuteczne. Jeszcze raz upewnij się, że masz pieniądze na karcie.

Poza tym rejestracja w celu odblokowania włoskiego DAZN jest jak rejestracja na dowolnej innej stronie.

Gdy masz już konto i używasz PrivateVPN do łączenia się z DAZN, niezależnie od tego, czy odbywa się to za pośrednictwem jednego z naszych serwerów kanadyjskich, amerykańskich, czy włoskich, będziesz mógł odblokować DAZN, i jest to metoda, która działa wszędzie.

Dopóki nie chcesz odblokować włoskiego DAZN w telefonie, musisz oszukać swój sklep z aplikacjami.

Jak odblokować włoski DAZN na Amazon Fire TV Stick / Cube

Jeśli chcesz oglądać DAZN na Fire TV Stick, aby móc cieszyć się sportem na dużym ekranie, zaczyna się od przejścia na konto Amazon w przeglądarce internetowej.

To, co musisz zrobić, będzie się różnić w zależności od tego, gdzie jesteś, w końcu jest to przewodnik, który działa wszędzie, dzięki czemu frazowanie na Amazon może się różnić, chociaż ogólnie wszystko jest dość podobne.

 1. Przejrzeć Twoje konto lub konto & Listy za pomocą myszy lub kliknij go w inny sposób.
 2. włączyć Zarządzaj treściami i urządzeniami.
 3. Zmień region na miejsce, w którym zarejestrowano konto.
 4. Idź do swojego Amazon Fire TV Stick. włączyć Ustawienia śledzony przez Moje konto.
 5. Wyrejestruj się. Musisz zalogować się ponownie na swoje konto.

W celu pobrania DAZN może być konieczne podanie danych karty z lokalizacji, w której zmieniłeś sklep, w zależności od bieżących szczegółów płatności..

Jak odblokować włoski DAZN na urządzeniach Apple

Aby odblokować włoski DAZN na urządzeniach Apple, musisz utworzyć nowe konto iCloud.

Najpierw wyloguj się z bieżącego konta, a następnie utwórz konto we Włoszech, Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie. Nie ma znaczenia, które, jak już wspomniano, będziesz mógł zmienić, którego DAZN używasz, po prostu przełączając serwer PrivateVPN.

NIE ZMIENIAJ SWOJEGO REGIONU NA BIEŻĄCE KONTO! Jeśli to zrobisz, stracisz wszystko!

Jak odblokować włoski DAZN na urządzeniach z Androidem

Na urządzeniach z Androidem, w przeciwieństwie do urządzeń Apple, rzeczywiście musisz zmienić lokalizację za pomocą bieżącego konta.

Oto link do przewodnika Google, jak to zrobić. Zmień lokalizację, aby znajdowała się w regionie obsługiwanym przez DAZN. W przeciwnym razie DAZN się nie pojawi.

Oto jak odblokować włoski DAZN za pomocą metody, która działa wszędzie

Znalazłeś to pomocne i uzyskałeś PrivateVPN? Istnieje wiele innych usług, z których możesz już korzystać, dzięki którym będziesz w stanie uzyskać jak najwięcej dzięki VPN. Sprawdź na naszym blogu lub skontaktuj się z obsługą klienta!

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me