Jak odblokować Facebooka, gdy jest zablokowany

Jak odblokować Facebooka, gdy jest zablokowany

Przez Michael Smolski, 30.05.2018 09:34:36 w rozrywce


Opuściłem Facebooka ponad dwa lata temu. Są ludzie tacy jak ja, a także ludzie, którzy chcą wiedzieć, jak odblokować Facebooka, gdy jest on zablokowany. Czy ich Facebook jest zablokowany z powodu filtru internetowego w szkole lub gdy jest podłączony do operatora komórkowego, czy też jest to spowodowane zablokowaniem Facebooka przez rząd danego kraju.

Powód? To nie ma znaczenia. Ważne jest to, że chcesz odblokować Facebooka, gdy jest on zablokowany i niezależnie od tego, czy jest zablokowany przez szkołę czy rząd, czy jest w pełni możliwy.

Co powinieneś wiedzieć o Facebooku, zanim go odblokujesz

Prawdopodobnie chcesz korzystać z Facebooka, ponieważ uważasz to za świetne narzędzie do komunikacji. I to jest. Ale bądź świadomy. Facebook ma poważne wady prywatności, o których mówiliśmy wcześniej. Kilka tygodni później Facebook przynajmniej wyjaśnia wszystko lepiej.

Ale prawdziwym powodem, dla którego powinieneś pomyśleć o tym, czy Facebook jest właśnie dla Ciebie, jest to Facebook jest jak duże źródło wiadomości. Wiadomości lubią być negatywne, ponieważ mają lepszą przyczepność. Z wyjątkiem tego, że kiedy oglądasz i czytasz wiadomości, na Facebooku nie masz wyboru i dlatego jest to prawie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Katastrofa samolotu. Strzelanie. Widząc to wszystko przez cały czas, ma duży wpływ na twoje życie.

Jeśli masz do czynienia z problemami, zastanów się, czy Facebook jest właśnie dla Ciebie. Nasz blog zawiera treści dotyczące dostępu do innych witryn, które mogą być blokowane w Twoim kraju. Być może będą dla ciebie lepsze. Na przykład telegram.

A jeśli tak, to świetnie, jest to doskonałe narzędzie do komunikacji bez wątpienia. Chyba że mieszkasz w Chinach, a reszta twojej rodziny mieszka w Stanach Zjednoczonych, ponieważ Facebook jest zablokowany w Chinach, dzięki czemu technologia, która ma pomóc w komunikacji, jest całkowicie bezużyteczna.

Odblokuj Facebooka, gdy nie jest zablokowany przez rząd

Praca, szkoła, biblioteka, dostawca Internetu i tak dalej. Jeśli chcesz odblokować Facebooka, gdy nie jest zablokowany przez rząd, ten proces jest o wiele przyjemniejszy.

Wyjaśnijmy.

Aby odblokować Facebooka, gdy nie jest zablokowany przez rząd, musisz zmusić szkołę, dostawcę Internetu lub cokolwiek lub kogokolwiek, kto blokuje Facebooka lub jakąkolwiek stronę w tej sprawie, do myślenia, że ​​nie masz do niego dostępu.

Jak to robisz??

Cóż, nie możesz powiedzieć takim usługodawcom internetowym, że nie masz dostępu do Facebooka, ale inną stronę, ale możesz sprawić, że to, do czego masz dostęp, będzie wyglądać jak nonsens dla dowolnego narzędzia blokującego.

Jeśli coś wygląda jak „nonsens”, to nie jest to Facebook.

I tego właśnie potrzebujesz.

Facebooka nie można zablokować, jeśli nikt nie wie, że masz do niego dostęp.

I w tym pomaga VPN, zwana także wirtualną siecią prywatną.

Pobierasz naszego klienta PrivateVPN, a następnie łączysz się z jednym z naszych serwerów, a wszystko, co robisz w Internecie, jest szyfrowane za pomocą 256-bitowego szyfrowania.

Ale powodem, dla którego łatwiej odblokować Facebooka, gdy nie jest on blokowany przez rząd, jest to, że możesz połączyć się z serwerem w swoim kraju za pomocą naszej usługi. Oferujemy serwery w 56 lokalizacjach, ale koniecznie sprawdź listę, aby upewnić się, że w niej jest twój kraj.

Po połączeniu się z serwerem w swoim kraju będziesz mieć dostęp do wszystkiego, co jest dostępne w twoim kraju.

Jeśli nie łączysz się z serwerem w swoim kraju, możesz mieć dostęp do większej lub mniejszej zawartości, w zależności od tego, z którym serwerem się łączysz.

Odblokuj Facebooka, gdy jest zablokowany przez rząd

To jest problem w Chinach. To jest problem w Iranie. I nie tylko te.

Jeśli chcesz odblokować Facebooka, gdy jest on blokowany przez rząd, musisz połączyć się z serwerem VPN w kraju, który nie blokuje Facebooka. To duża lista krajów, więc nie będziesz mieć z tym problemu.

Jak wspomniano wcześniej, połączenie z serwerem w innym kraju może spowodować, że mniej treści będzie dostępne. Ale jeśli chodzi o kraje, w których Facebook jest zablokowany, prawie na pewno udostępni Ci więcej treści.

Jak zainstalować PrivateVPN?

Klikasz przycisk Kup w prawym górnym rogu ekranu, a następnie przechodzisz 30-sekundowy proces rejestracji, który obejmuje 30-dniową zasadę zwrotu pieniędzy. Jeśli Facebook nie działa dla Ciebie, otrzymasz zwrot pieniędzy, jeśli poprosisz o to w ciągu 30 dni.

Po założeniu konta pobierz naszego klienta i połącz się ze swoimi danymi, a następnie połącz się z serwerem w twoim kraju lub poza nim, w zależności od tego, gdzie jesteś i co lub kto blokuje ci dostęp do Facebooka.

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me