Jak odblokować DAZN Italia (niezależnie od tego, gdzie jesteś)

Jak odblokować DAZN Italia (niezależnie od tego, gdzie jesteś)

Michael Smolski, 02.05.2019 11:17:13 w rozrywce


Czy mieszkasz w kraju, w którym DAZN Italia nie działa, i dlatego szukasz sposobu na odblokowanie DAZN Italia z nadzieją, że jest to możliwe? Dobra wiadomość jest taka, że ​​jest to możliwe, a nasi przewodnicy pomogli ludziom na całej planecie odblokować włoskie, kanadyjskie i amerykańskie DAZN. Istnieje jednak kilka kluczowych kroków, które należy podjąć, jeśli chcesz odblokować DAZN Italia, niezależnie od tego, gdzie jesteś, jeśli masz trochę cierpliwości.

3 rzeczy, które należy zrobić, aby odblokować DAZN Italia

 1. Nabierz DAZN do myślenia, że ​​jesteś we Włoszech.
 2. Załóż konto DAZN Italia.
 3. Oszukaj w sklepie z aplikacjami, że jesteś we Włoszech.

Oszukiwanie DAZN w myślenie, że jesteś we Włoszech, aby odblokować DAZN Italia (sztuczka, która działa wszędzie)

Jedyną rzeczą, która sprawi, że DAZN pomyśli, że jesteś we Włoszech i będzie działać wszędzie, jest VPN.

Usługi VPN umożliwiają zmianę lokalizacji bez ruszania się.

W tym przypadku możesz być Włochami w oczach DAZN, będąc w USA, Niemczech, Korei Południowej lub gdziekolwiek jesteś.

Kluczem jest uzyskanie odpowiedniej usługi VPN współpracującej z DAZN. Dużo nie. Można sobie wyobrazić, że niektóre z najpopularniejszych usług z tysiącami serwerów będą obsługiwać DAZN, ale większość nie. Być może właśnie tak się dzieje, gdy skupiasz się na ilości, a nie na jakości. PrivateVPN nie oferuje tysięcy serwerów, ale oferuje serwery współpracujące z usługami, z których chcesz korzystać, niezależnie od tego, czy jest to włoski Netflix, Hulu poza USA, czy DAZN Italia.

Jeśli jest to coś, co Cię interesuje, mamy na naszym blogu wiele przewodników, które omawiają usługi, które możemy odblokować, ale w tym przypadku wystarczy odblokować DAZN Italia, a PrivateVPN ma działający włoski serwer do tego. Ma także serwer kanadyjski i zestaw serwerów amerykańskich współpracujących z DAZN.

Po połączeniu się z odpowiednim serwerem DAZN wpuści Cię, będziesz mógł zarejestrować się, a następnie odblokować DAZN Italia, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Tworzenie konta DAZN Italia

Utworzenie konta DAZN Italia w celu odblokowania DAZN Italia jest dość proste. To, co nie jest takie proste, to potrzeba posiadania włoskiej karty do utworzenia konta DAZN Italia.

Oczywiście, jeśli wcześniej pochodzisz z Włoch lub mieszkałeś tam wcześniej, być może masz już włoską kartę, dzięki czemu jest to stosunkowo prosty krok dla Ciebie.

Nie masz włoskiej karty? Możesz także użyć karty kanadyjskiej i amerykańskiej, pod warunkiem, że połączysz się z kanadyjskim lub amerykańskim serwerem VPN.

Oto niektóre z naszych sugestii dotyczących uzyskania włoskiej karty:

 1. Zapytaj kogoś z włoską kartą, czy może założyć dla ciebie konto. Być może ktoś, kogo znasz, już go ma. Jeśli tak, zaoferuj im skorzystanie z innej usługi w zamian za umożliwienie korzystania z DAZN Italia.
 2. Uzyskaj kartę przedpłaconą wydaną we Włoszech. Zamów jeden online lub poproś znajomego, który mieszka we Włoszech, aby go kupił i przesłał szczegółowe informacje. Kluczem jest posiadanie pieniędzy, ponieważ w przeciwnym razie karta nie zostanie zaakceptowana.
 3. Uzyskaj wirtualną kartę przedpłaconą wydaną we Włoszech. Ta metoda nie zawsze kończy się powodzeniem. Często sprowadza się to do braku środków na karcie. POTRZEBUJESZ FUNDUSZY!

Jeśli łatwiej jest uzyskać kartę kanadyjską lub amerykańską, te kroki również mają zastosowanie.

Posiadanie konta DAZN pomieszanego z użyciem PrivateVPN pozwoli Ci odblokować DAZN Italia, jednak dotyczy to tylko sytuacji, gdy chcesz oglądać z urządzenia stacjonarnego. Jeśli chcesz oglądać na telefonie, tablecie lub Fire TV Stick, kontynuuj czytanie!

Jak odblokować DAZN Italia na urządzeniach Apple

W tej chwili, jeśli szukasz DAZN w App Store, nic nie znajdziesz. To dlatego, że DAZN pojawia się tylko w krajach, w których DAZN jest dostępny, nawet jeśli korzystasz z VPN.

Aby odblokować DAZN Italia na urządzeniach Apple, musisz najpierw zmienić lokalizację swojego konta iCloud. Ale robisz to, tworząc nowe konto iCloud z siedzibą we Włoszech lub w innych Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie.

Powodem, dla którego nie możesz po prostu zmienić lokalizacji swojego bieżącego konta, jest to, że jeśli to zrobisz, stracisz wszystko na swoim koncie.

Wyloguj się z bieżącego konta iCloud i utwórz je z siedzibą we Włoszech, a następnie pobierz DAZN. W ten sposób odblokowujesz DAZN Italia na iPhone'ach, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Jak odblokować DAZN Italia na urządzeniach z Androidem

Jeśli chcesz odblokować DAZN Italia na urządzeniach z Androidem, niezależnie od tego, gdzie jesteś, ten krok różni się całkowicie na urządzeniach z Androidem.

Na urządzeniach z Androidem musisz zmienić region na bieżące urządzenie. Google całkiem dobrze to obejmuje.

Oczywiście zmień swój region na Włochy, Stany Zjednoczone lub Kanadę.

Jak odblokować DAZN Italia na Amazon Fire TV Stick / Cube

Chociaż ten przewodnik pozwoli Ci odblokować DAZN Italia bez względu na to, gdzie jesteś, nie pozwoli ci odblokować DAZN Italia na każdej platformie. To dlatego, że nie każda platforma obsługuje usługi VPN. Na przykład Chromecast i Apple TV nie.

I tam właśnie Amazon Fire TV Stick / Cube jest prawdopodobnie najlepszą platformą do odblokowywania DAZN Italia na większym ekranie.

 1. Przejdź do amazon.com lub równoważnego sklepu, z którego obecnie korzystasz.
 2. Kliknij Zarządzaj treściami i urządzeniami.
 3. Zmień region na miejsce, w którym zarejestrowałeś swoje konto DAZN.
 4. Na urządzeniu Amazon Fire TV Stick naciśnij przycisk Ustawienia i wtedy Moje konto.
 5. Wyrejestruj się. Musisz teraz zalogować się ponownie na swoje konto.

W zależności od sklepu Amazon, z którego obecnie korzystasz, sformułowanie może się nieco różnić, ale jest też względnie podobne, więc powinieneś być w stanie dość łatwo to rozgryźć.

Czasami zostaniesz poproszony o dostarczenie karty z regionu, w którym się zmieniłeś, abyś mógł sprawdzić, czy tam jesteś, ale w bardzo rzadkich przypadkach.

W ten sposób odblokujesz DAZN Italia (niezależnie od tego, gdzie jesteś)

Czy ten post o odblokowaniu DAZN Italia jest przydatny? PrivateVPN jest w stanie odblokować wiele innych takich usług. Dołączenie do nas zajmuje tylko 60 sekund!

Wpisany przez Michała Smolskiego.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me